Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Honoratko pociesze Cię u nas jest to samo jak Mały ma lepszą noc to wstaje tylko raz na mleko jak jest gorsza to potrafi nawet i 3 razy 😞
Kasiu jak się czujesz jak maleństwo??

U nas katastrofa mały kładzie się soać o 7 ma pobudkę o 1 i wstaje już że tak wstaje całkowicie o 5 i nawet nie mam mowy żeby pospał sobie chodź troche dłużej.... buuuuu po tych zastrzykach to jakiś szatan w niego wstąpił ciągle tylko rączki i rączki jak już mi ładnie zasypiał sam na noc tak teraz powrotem jest to samo ciągle by tylko chciał spać przytulony do mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anastazja tez jak jest chora to chce spać u mnie na rękach
wiec zazwyczaj zajmuję taką pozycję pół siedzącą i sadzam ją na sobie i tak śpimy pół nocy aż mi wszystko nie zdrętwieje 🤢
ale ze spaniem ogólnie to nie mamy problemów moja była śpiochem i jest nadal
zasypia ok 19-20 wstaje 7-8 i śpi 2 razy dziennie po 2 godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej u mnie to samo klade go spac o 21 i wstaje przed 6 nie wiem co w nich wstapilo.i kacper zazwyczaj budzi kacpra i mam pospane juz 😞
A w nocy mi juz nie je dawno dobrze ze z tym nie mam problemu i takze z usypianiem tez nie mam bo zasypia sam w lozeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja też zasypia w łóżeczku po wypiciu mleka, kładzie się na boczek i odlatuje ok. 20-20.30
wstaje zazwyczaj 7-8 i jedynie jak zęby jej dokuczały to przebudzała się w nocy...
moim zdaniem to mogłyście nie zaczynać z podawaniem jedzenia w nocy bo teraz to będziecie miały przechlapane 🙃 jak dziecko ma swój rytm to ciężko go od tego oduczyć...moja też po zakończeniu karmienia cycem budziła się w nocy ale nie przyszło mi na myśl zeby podawać jej butlę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Maryla zasypia kolo 20 i spi do 7 rano z jedna pobudka na mleko, ale ta pobudka jest o roznych godzinach. czasami o 1, 3 a dzisiaj dopiero po 4.
a Blue niech sie buja 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila, tyle ze ja butla karmie od 2 miesiaca wiec to troszke inaczej niz odstawienie od cyca 😉 a byly momenty ze Maryla nie zasnela dopoki nie dostala mleka (nawet kilka godzin) i po prostu chyba ide na latwizne, bo po mleku zasypia od razu. ale chyba bedzie trzeba to zmienic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna24 napisał(a):
nusia moj tez przeciez jest na butli od 2miesiaca i juz od dawna nie pije mleka w nocy.tylko na wieczor kolo 20 dostanie mleko i rano jak sie przebudzi to tez a w nocy nie pije wogule


widocznie zalezy od dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haniu zastanow sie dobrze nad ta decyzja.ja mam dwojke dzieci i naprawde mam czaami wszystkiego dosc,mam ochote wyjsc gdzie i nie wrocic.tak czsami dwojka dzireci daja w kosc jak nie wiem.i jak bym miala wybor jeszcze to bym naprawde mocno sie zastanowila nad drugim dzieckiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczorkiem
wiecie co moje dziecko oszalało już 2 dzień z rzędu
zasypia o 16 na drugą drzemkę i śpi do nocy
tzn zasypia i już nie wstaje
wczoraj ją obudziłam po 19 wykąpałam pobawiłam się ze 2 godziny i poszła spać dalej
a dziś zasneliśmy razem z nią i teraz się przebudziłam ☺️
nie wiem co robić budzić czy nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
próbowałam dawać Anastazji ciepłą wodę zamiast mleka w butli dla ochrony zębów
ale ona jak tylko poczuje w nocy że to nie mleko to tak się drze jakby jej ktoś krzywdę robił
ale co tu się dziwić mojej córce jak ja wcale lepsza nie jestem
do dziś wstaje po 2 razy w nocy żeby sie napić a czasem to obudzę się taka głodna że muszę zjeść cokolwiek bo inaczej nie zasnę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
próbowałam dawać Anastazji ciepłą wodę zamiast mleka w butli dla ochrony zębów
ale ona jak tylko poczuje w nocy że to nie mleko to tak się drze jakby jej ktoś krzywdę robił
ale co tu się dziwić mojej córce jak ja wcale lepsza nie jestem
do dziś wstaje po 2 razy w nocy żeby sie napić a czasem to obudzę się taka głodna że muszę zjeść cokolwiek bo inaczej nie zasnę ☺️

hhihi 🙂 u mnie maż i teściowa buszują nocą w słodyczach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...