Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ale fajnie miałam trochę do poczytania
patrzę a u Kasi nie ma już odliczania dni do porodu i z napięciem czytałam, że może już urodziła hehe
dzieciaki piękne na wszystkich zdjęciach...a to chyba ten okres bo moja dokładnie tak jak Wasze brzdące wszystko bierze do paszczy...pianę, klocki, kamyki, nawet siki z nocnika miesza ręką 🙃
u nas też taka smętna pogoda, że spać mi się chce, a że siedzę na sekretariacie przez 2 tyg to mam calkiem luz, bo prezes na urlopie i w ogóle większość na wyjazdach. Nawet książkę sobie wzięłam do czytania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Babki, ile wzrostu mają Wasze maluchy?
Dzisiaj pierwszy raz od bardzo dawna dokonałam pomiaru Tosiaka i wciąż z podziwu wyjść nie mogę 😮 Wyszło mi 86-87cm 🤪 Mierzyłam kilka razy, żeby mieć pewność... Jakoś tak, strasznie dużo 🤔 Chociaż Ona zawsze była z tych wysokich...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecko to istny 'cygan'. Nie boi się nikogo, 'pogada' ze wszystkimi bez oporów. Zaczynam się o to martwić, bo pipka nie ma żadnych problemów z pójściem z każdym wszędzie 🤢
Dzisiaj trzymałam Ją na rękach i podeszłą do nas Irlandka. Chciała dać Jej rękę mówiąc 'hi', a Tośka zobaczyła wyciągniętą dłoń, więc dawaj 'na misia'. Poszła do niej na ręce i nawet chciała dawać buziaki 😮 Później w sklepie latała za taką starszą parą, krzycząc 'five' i oczekując, że przybiją Jej 'piątkę'. Gonitwa oczywiście skończyła się na rękach tychże państwa 🤢 Dodam tylko, że Ona się nawet za mną nie ogląda 🥴
A Wasze szkraby jak reagują na obcych? Lgną do ludzi, czy raczej są nieufne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karol z kolei wszystkim opowiada historię swojego życia 🤪 Robię zakupy, stoję przy kasie(młody za każdym razem lata wokół jak mały piesek, bo przeciez to małę ADHD nie ustoi w miejscu 😁 ) i nagle słyszę, że się zwierza jakiemuś facetowi, że jest z Polski, mówi po polsku i angielsku, ze ma siostrzyczkę itp., itd. 🥴 Dodam tylko, że Pan zapytał Go tylko czy ma teraz wakacje, a Lolkowi się tak język rozwiązał 🤢 Masakra z Nimi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MAryla byla sprzedajna ale od jakiegos czasu wstydzi/boi sie obcych. ucieka do mnie na rece

Tośka nigdy się nie bała/wstydziła. Nigdy nie widziałam w tym nic złego, ale w sumie w dzisiejszych czasach niczego nie można być pewnym 🤔 Ktoś by Ją zgarnął a Ona by nawet nie zareagowała 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Nusia a jak mówicie do Marylki? Tylko po polsku, czy czasem po angielsku?


roznie. w domu przewaznie po polsku, ale jak ogladamy cbeebies to mowie do niej po angielsku. jak na playgrupe idziemy to tez po angielsku. pewnie jak do szkoly pojdzie to jej sie to wszystko pouklada, bo juz potrafi mieszac oba jezyki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Nusia a jak mówicie do Marylki? Tylko po polsku, czy czasem po angielsku?


roznie. w domu przewaznie po polsku, ale jak ogladamy cbeebies to mowie do niej po angielsku. jak na playgrupe idziemy to tez po angielsku. pewnie jak do szkoly pojdzie to jej sie to wszystko pouklada, bo juz potrafi mieszac oba jezyki 😜

Hehe
Fajnie, ja teraz przy Tośce też tak robię(tzn. staram się Ją przyzwyczajać do ang). Oglądamy bajki po angielsku, jak przy chodzą znajomi nasi lub Karola to używamy tylko angielskiego.
Z Karolem było zupełnie inaczej... Jak tu przylecieliśmy miał rok. Obracaliśmy się na początku tylko w polskim środowisku, mieliśmy pl tv. Jak był starszy, to nawet nie chciał słyszeć, że próbuję do Niego mówić po angielsku. Strasznie się buntował 😞 Jak szedł do szkoły to właściwie nic nie mówił po ang 🥴 Teraz po roku zasuwa jak stary 🤪 I najfajniejsze jest to, że bez zająknięcia w sekundę przestawia się z jednego języka na drugi. Ale początki były okropne 😞
Tośce powinno być łatwiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Babki, ile wzrostu mają Wasze maluchy?
Dzisiaj pierwszy raz od bardzo dawna dokonałam pomiaru Tosiaka i wciąż z podziwu wyjść nie mogę 😮 Wyszło mi 86-87cm 🤪 Mierzyłam kilka razy, żeby mieć pewność... Jakoś tak, strasznie dużo 🤔 Chociaż Ona zawsze była z tych wysokich...
mój Patryk 85-86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Maryla wyczula ze cos sie dzieje i nie spi od 11 😮 mam nadzieje, ze zasnie w samolocie
udanego urlopu - tylko ta pogoda, mam nadzieję że dopisze
baw się dobrze 😁 Mam dla was krótki filmik http://www.youtube.com/watch?v=MQL02ayjJkc


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
Kasia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Maryla wyczula ze cos sie dzieje i nie spi od 11 😮 mam nadzieje, ze zasnie w samolocie
udanego urlopu - tylko ta pogoda, mam nadzieję że dopisze
baw się dobrze 😁 Mam dla was krótki filmik http://www.youtube.com/watch?v=MQL02ayjJkc



jak fajna i jak porządnie sprząta 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...