Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej u nas upały straszne 🥴
Sonia miała katar przeszedł jej ale teraz zaczyna pokaszliwać macie jakieś syropki sprawdzone na mokry(delikatny)kaszel?Co prawda podczytałam na innych forach ze mamy podają syrop prawoślazowy na kaszel- mam nawet w domu ale pisze na nim że powyżej 12rż.stosować 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny ale tu pusto na brzuszkowym forum też cisza
są wakacje i pewnie połowa powyjeżdżała
8 sierpnia idę na wizytę zobaczę sobie moje maleństwo a za 2 tygodnie usg prenatalne
lekarz doradza też badania prenatalne ale bez specjalnego powodu wiem że namawia na nie wszystkie pacjentki - kurcze kosztują aż 600zł 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do syropow to ja tradycyjnie - syrop z cebuli 😉

zapisalam Maryle do niani na jeden dzien od wrzesnia. bardzo chcialam ja zapisac do przedszkola ale jest dwa razy drozsze 😮 strasznei sie denerwuje jak to bedzie, bo dalej jest dramat jak ja do pracy wychodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu dzięki-właśnie dawałąm syropek prawoślazowy dwa dni i po kaszlu a inne nie działały 🥴
Nusia u nas też etap farbki non stop 😎Marylka super 😘
A tak w ogóle to czy wasze dzieci też płaczą bez powodu na zawołanie 🤨wymuszają i walka o byle co 😠 🥴?Sonia potrafi płakać bez łez drze się jak szalona czasami to mam naprawdę dość 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia Marylka tak placze, ale ona i ze lzami potrafi wymusic i za chwile sie smieje, ze mnie obsmarkala znowu. najbardziej wymusza jak jest jej mlodsza kuzynka i chce na siebie zwrocic uwage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Kasiu dzięki-właśnie dawałąm syropek prawoślazowy dwa dni i po kaszlu a inne nie działały 🥴
Nusia u nas też etap farbki non stop 😎Marylka super 😘
A tak w ogóle to czy wasze dzieci też płaczą bez powodu na zawołanie 🤨wymuszają i walka o byle co 😠 🥴?Sonia potrafi płakać bez łez drze się jak szalona czasami to mam naprawdę dość 😠


Zauważyliśmy że Anastazja zaczyna beczeć żeby wymusić coś na tacie. Ale nie działa to tak że tato zmienia zdanie, tylko ona leci z płaczem do mnie i ja mówię żeby coś zmienić. Prosty przykład: Rano śniadanie. Anastazja leci do mnie z mega płaczem: Maaaaamo tato zrobił mi kanapkę ze skórą Beeeeee .....
No i co robi mama. Woła: Tato! odkroj skórki.
Albo inny
Beeeeee. Mamo! tato wiciera mi pupę w łazience .....
(a mama wyciera mokrą chusteczką w pokoju)'

Masakra. Leci do mnie z płaczem za kazdym razem gdy tato nie zrobi czegoś identycznie jak mama
N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
No ja właśnie z kompem oglądam Radio Zet koncerty na dwójce z Torunia pozdrowienia dla KAMILKI 😘
ale fajnie jak piszecie mi naprzykład bardzo brakuje forumowych przyjaciółek 😘 😘 😘


Mi też tęskni się za naszymi nieskończonymi plotkami., Zaglądam też i udzielam się na marcówkach 2014 ale tam cisza i spokój. Może z 10 stron zapisanych. 🥴 Dziewczyny dopiero się rozkręcają./
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
No ja właśnie z kompem oglądam Radio Zet koncerty na dwójce z Torunia pozdrowienia dla KAMILKI 😘
ale fajnie jak piszecie mi naprzykład bardzo brakuje forumowych przyjaciółek 😘 😘 😘


Mi też tęskni się za naszymi nieskończonymi plotkami., Zaglądam też i udzielam się na marcówkach 2014 ale tam cisza i spokój. Może z 10 stron zapisanych. 🥴 Dziewczyny dopiero się rozkręcają./
Może się rozkręcą mamusie 😘
Honoratka a jak się czujesz?tak jak Z Anastazją BO PAMIĘTAM ŻE DOBRZE SIE CZUŁAŚ 🙂u Nas Sonia nie śpi już w dzień raczej bałam się jak to będzie ale jest ok nie śpi od wtorku w sumie i pada wieczorem po 20-tej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Już chyba nie zaglądacie zmykam do wyrka 😜

Sorki mąż wygonił mnie sprzed komputera 😜
W sumie to przy Anastazji nie miałam typowych objawów ciążowych jedynie te martwiące mnie plamienia albo krwawienia
Teraz mam delikatne mdłości poranne ale co dla mnie bardziej martwiące to ból brzucha przy siedzeniu dłużej niż godzinę 🥴
Ciężko mi coś zrobić przed komputerem, ciężko iść do znajomych czy rodziny albo jechać gdzieś dłużej, bo po prostu po chwili zaczyna boleć. Rozmawiałam o tym z lekarzem i nic mi w sumie nie wynalazł. Powiedział że to może być taka "cecha ciąży".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

ja myslalam, ze napisze i juz nikogo nie bedzie, a tu niespodziewajka 😉
Maryla te ataki ma najgorsze jak jestesmy razem z Jackiem, bo tak jak piszesz Honorata lata na skarge od jednego do drugiego. i tez probuje wymusic np jak ja sie nie zgodze na to zeby siedziala przy komputerze to leci do Jacka i odwrotnie jak Jacek na cos nie pozwoli to przychodzi do mnie. kombinowac sie robaczek nauczyl 😉
jak ma atak histerii przy mnie to ja ja ignoruje, nic do niej nie mowie, staram sie wyjsc do innego pomieszczenia, zeby jej pokazac, ze mnie to nie rusza. czasami jak ma taki napad to rzuca sie do mnie, zeby sie przytulic i tez czekam az sie sama uspokoi. przytulam ja dopiero jak przestaje krzyczec i plakac i wtedy pytam sie co sie stalo i zeby mi na spokojnie powiedziala, bo jak placze to mamusia nic nie rozumie i nie umie jej pomoc. Jacek nie ma tyle cierpliwosci i zazwyczaj krzyknie na nia zeby przestala, co pogarsza sytuacje. wczoraj tak wlasnie zrobil, ze krzyknal na nia i zaniosl ja do jej pokoju. oczywiscie przyleciala do mnie cala roztrzesiona i do taty nie odzywala sie przez dobra godzine.
a i potrafi sie obrazic jak dostanie kare gdy zrobi cos zlego. ostatnio uderzyla kuzynke i jak powiedzialam, ze tak nie wolno itd i kazalam ja jej przeprosic to powiedziala nie i poszla do siebie do pokoju. polozyla sie w lozeczku i powiedziala, ze spi. przez dobre 30minut jak probowala do nas wrocic a ja jej kazalam przeprosic Ize to ona znowu szla do siebie do lozeczka i mowila, ze spi. w koncu sie poddala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Hej
myśle że jak dziewczyny zajrzą i zobaczą że coś się dzieje na forum to napiszą 😉
a ja się dzisiaj popłakałam z nerwów aż mnie Sonia tuliła 🥴
napisze krótko-zamówiłam tydzień temu książki do szkoły dla syna do piatej klasy już idzie i koleżanka poprosiła mnie żebym jej też zamówiła dla jej córki-i chodzą razem do klasy w sumie to od przedszkola razem chodzą i zamówiłam jej- książki przyszły w tamtym tyg w środe zadzwoniłam do niej a ona że nie ma kasy na razie a przecież widziała że będą książki bo na bieżąco ją informowałam a tu takie rzeczy mi gada!!!zadzwoniłam w piątek znowu -nie odbierała cały weekend!dzisiaj myślałam że mnie szlag trafi!zadzwoniłam a ona mówi że wezmie książki a pieniądze da mi we wrześniu!!!!!!!!!!!!! 😠300zł nosz k...wa szok 😠
ludzie to są nienormalni 😠sorki ale aż mnie nosi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...