Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A my właśnie będąc na zakupach zahaczyliśmy o mc donaldsa tyle, że ja wrapa wciągam grilowanego 🙂

Z tym Majkowym odparzeniem nie wytrzymałam (sudocrem pomagał, nie rozprzestrzenia się już ale liczyłam na większą poprawę w 3 dni) i poszłam do lekarza. Przepisała nam maść i powiedziała, że po 2 zastosowaniach już będzie poprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lagoona pojęcia zielonego nie mam. I nigdy wcześniej nie miałam z doopskami moich panien żadnych problemów!!!! I tylko linomag profilaktycznie raz na jakiś czas szedł w ruch. A tu takie pieluszkowe zapalenie skóry...
Chociaż skusiłam się na biedronkowe pieluchy (wiele osób zachwala). Zadowolona byłam przez 2-3 dni i to się zaczęło. Obawiam się, że to one mogły nam tak narozrabiać. Widocznie doopsko Majki dziwne jakieś i mam com chciała 😞 Tak sobie tylko gdybam, że to może być to bo pieluchy zmieniam często dziecku, myję wodą (tzn chustkami też ale np po kupie zawsze wodą no chyba, że gdzieś jestem)... Jak się zagoi mamy zrobić badanie moczu - często bywa, że jakaś bakteria wywołuje takie pieluszkowe zapalenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justynko ja mialam to samo zaczelam uzywac pampersów dada i po 2-3 dniach tez maly mial strasznie odparzony tylek przez tydzien smarowalam bepathenem i zakladalam orginalne pampersa i przeszlo a pozniej znow zaczelam dadyi nic nie bylo wiec tak calkowicie niem mysl ze to przez dady sie stalo i juz ich wiecej nie zalozysz bo ja tak samo wtedy myslalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
dziewczyny podajcie wymiary swoich maluchów tzn.długość klatka i obwód główki... 🙂 🙂 🙂



hej my mamy szczepienia dopiero 4lipca wiec wtedynapisze


jutro jedziemy na czyszczenie kanalikow az sie boje od 2 tyg codziennie nawet dwa razy dziennie mam lekarzy a to z olkiem lub z kodziem 🙂


juz jestemy po obiadku dzis odpuszczam spacer musze posprzatac mieszkanie bo maz po nocyspi a konrad teraz wlazl mi do lozeczka olika o i nakrywa sie 🙂 a olik gadado siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
a my już po spacerku i zakupach 🙂 a zem se stanik z Triumpha kupiłam taki podnoszący, bo te karmiace tylko przy domu noszę 😜
zaczepiła mnie laska na ulicy i pyta gdzie kupiłam tę opaskę w kratkę 😉
ja jestem na wychowawczym od 16 sierpnia buuu i od stycznia do pracy 🥴 cały czas się zastanawiam jak ta moja teściowa da radę 🤔
a jest jakaś wyprzedaż w Triumphie??a właśnie gdzie tą opaske kupiłaś? 😉

powoli są już wyprzedaże, ale ja kupiłam taki poniżej 100 😉
a opaskę kupiłam w H&M 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia kupiłam ponownie te co używałam wcześniej ale nie zniechęcam się do dady.

Kamila Twoja Majuśka ślicznota jak nie wiem co! I w tej czerwonej sukieniuni i na zdjęciach z chrzcin 🙂

Patrycja napisał(a):
jutro jedziemy na czyszczenie kanalikow az sie boje od 2 tyg codziennie nawet dwa razy dziennie mam lekarzy a to z olkiem lub z kodziem 🙂
no to trzymaj się mamcia bo to nic miłego niestety 😞 Przynajmniej jak Natala miała czyszczone kanaliki to za drzwiami (rodzice nie wchodzili) był taki straszny płacz, że ja płakałam z nią 😞 Trzymam kciuki by u Was nie było aż tak źle!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
a my już po spacerku i zakupach 🙂 a zem se stanik z Triumpha kupiłam taki podnoszący, bo te karmiace tylko przy domu noszę 😜
zaczepiła mnie laska na ulicy i pyta gdzie kupiłam tę opaskę w kratkę 😉
ja jestem na wychowawczym od 16 sierpnia buuu i od stycznia do pracy 🥴 cały czas się zastanawiam jak ta moja teściowa da radę 🤔
a jest jakaś wyprzedaż w Triumphie??a właśnie gdzie tą opaske kupiłaś? 😉

powoli są już wyprzedaże, ale ja kupiłam taki poniżej 100 😉
a opaskę kupiłam w H&M 😎 😉

ja też już poluję na wyprzedaże zaczęły się bardzo szybko w tym roku 🤪
niech tylko jutro wpłynie wypłata na konto to w niedzielę pojedziemy sobie do CH na zakupiki
w końcu mama wraca do pracy trzeba się jakoś ubrać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
a my już po spacerku i zakupach 🙂 a zem se stanik z Triumpha kupiłam taki podnoszący, bo te karmiace tylko przy domu noszę 😜
zaczepiła mnie laska na ulicy i pyta gdzie kupiłam tę opaskę w kratkę 😉
ja jestem na wychowawczym od 16 sierpnia buuu i od stycznia do pracy 🥴 cały czas się zastanawiam jak ta moja teściowa da radę 🤔
a jest jakaś wyprzedaż w Triumphie??a właśnie gdzie tą opaske kupiłaś? 😉

powoli są już wyprzedaże, ale ja kupiłam taki poniżej 100 😉
a opaskę kupiłam w H&M 😎 😉

ja też już poluję na wyprzedaże zaczęły się bardzo szybko w tym roku 🤪
niech tylko jutro wpłynie wypłata na konto to w niedzielę pojedziemy sobie do CH na zakupiki
w końcu mama wraca do pracy trzeba się jakoś ubrać 😁

Dokładnie 🙂
ja już sobie fajne dwa staniki kupiłam w h&m, będą jak zacznę do pracy chodzić, bo na razie cały czas w tych do karmienia. Znienawidziłam je 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
A my właśnie będąc na zakupach zahaczyliśmy o mc donaldsa tyle, że ja wrapa wciągam grilowanego 🙂

Z tym Majkowym odparzeniem nie wytrzymałam (sudocrem pomagał, nie rozprzestrzenia się już ale liczyłam na większą poprawę w 3 dni) i poszłam do lekarza. Przepisała nam maść i powiedziała, że po 2 zastosowaniach już będzie poprawa 🙂
a jaką maść bo my mamy triderm i nam szybciutko pomogło, chyba po dwóch dniach nie było śladu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu a czemu tak pytasz o te wymiary?

Moja z tego co sama zmierzyłam ma głowę z 43 albo 43,5cm i maks 41-42cm klatkę. Czyli łeb nadal większy niż klatka i to sporo. 6tyg. temu różnica była 2cm i nikt nic nie mówił. Ciekawe co tym razem powiedzą, bo to przecież nie jest prawidłowe. Chociaż po urodzeniu miała 3cm różnicy, potem w połowie to była różnica 1cm potem niby się zrównało i znowu łeb wybił do góry ehh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Blue pytam bo moja ma klatke 41,5 a głowe 42 a dł 66cm i tak to jakoś dziwnie 🤨krótka i gruba 😜no a waga na golaska 7120 😜 😉a nikt mi nic nie mówił...że coś nie tak... kurcze laski no napiszcie wymiary waszych maluchów 🙂


Ale z czym ma być nie tak? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...