Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
moje dziecko usnęło z płaczem bez "kolacji" po kąpieli
próbowaliśmy dać jej butlę tak płakała że ja razem z nią
w końcu głodna zasnęła a jak przystawiam jej smoczek to ściska buzię i ani myśli zassać 😞 😞 😞

Ojeje 😞 Się dzieje... A może odpuścić Jej butle i próbować od razu z niekapka?? W żłobku chyba by to przeszło??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
no właśnie nie
w naszym żłobku maluchy mają umieć pić z butelki 😞 😞 😞
płakać mi się chce

widzisz Honorata moja też nie umie pić z butelki....teraz trochę żałuję że chociaż odciągniętego mleka jej nie podawałam. Przy drugim dziecku na pewno postąpię inaczej. Tylko ciekawe czemu tak jest, że nie umie takie dziecko zassać butelki.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kamila fotki są po prostu absolutnie, bezwzględnie cudowne!! Uwielbiam te, na których jesteście we trójkę . A Majeczka normalnie piękności że hoho 😘

dziękuję 😘
jedyna, która dostrzegła moje wnętrze 😜

Hehehehe Cycuchy też zauważyłam tylko wstydziłam się komplementować ☺️
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
no właśnie nie
w naszym żłobku maluchy mają umieć pić z butelki 😞 😞 😞
płakać mi się chce

Mamusia 😘 Grunt to się nie poddawać. Malunia pewnie w końcu załapie o co chodzi... Może też być tak, że odczuwa Wasz stresik i dlatego ciężej idzie... Będzie dobrze zobaczysz 😉 Anastazja zapewne gra na zwłokę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
no właśnie nie
w naszym żłobku maluchy mają umieć pić z butelki 😞 😞 😞
płakać mi się chce

widzisz Honorata moja też nie umie pić z butelki....teraz trochę żałuję że chociaż odciągniętego mleka jej nie podawałam. Przy drugim dziecku na pewno postąpię inaczej. Tylko ciekawe czemu tak jest, że nie umie takie dziecko zassać butelki.......

Fakt. Przy pierwszym dziecku działałam zgodnie z zaleceniami. Trzymałam się tego baaaardzo. 'Na szczęście' mieliśmy po drodze kilka historii, które zmuszały mnie do uzywania butelki(np. mieliśmy dachowanie naszym autkiem i wtedy przeżywałam to tak bardzo, że na tydzień wstrzymała mi się laktacja 😮 ). Tym razem od samego początku oswajałam Tosię z butlą(przepajałam Ją wodą lub herbatką). Teraz jak nie ma tych swoich 'ciężkich' dni jest oki i nie wybrzydza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
no właśnie nie
w naszym żłobku maluchy mają umieć pić z butelki 😞 😞 😞
płakać mi się chce

widzisz Honorata moja też nie umie pić z butelki....teraz trochę żałuję że chociaż odciągniętego mleka jej nie podawałam. Przy drugim dziecku na pewno postąpię inaczej. Tylko ciekawe czemu tak jest, że nie umie takie dziecko zassać butelki.......

ja myślę że nie to ze nie umie tylko nie wie że to służy do jedzenia
w pierwszym miesiącu czy drugim jak wychodziłam gdzieś na chwilkę to zjadała bo nie była świadoma
a teraz jest większa i już wie że do jedzenia służy cyc i tylko on
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dscn3887.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9094/dscn3887.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Jaka boska plażowiczka!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Jaki ma strój 🙂 Gotowa wskoczyć do jakiegoś basenu 😉
Wiecie co? Mamy przecudowne dzieciątka 😎 Każde jest śliczniuchne!! I to bardzo, mocno, fest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Honoratka mi lekarka powiedziała dzisiaj żeby troszke ją sadzać 🙂ale ona lata na boki nie jest silna 😞ja ją mocno trzymam 🙂plażowiczka mała 🙂a co do Anastazji to tylko spokój Wam pomoże wiem to łatwo mówić ale ona wszystko czuje nie może zalapać ale też jest i cwana cycuś lepszy 🙂bez dwóch zdań 🙂mi jak piesek zginął to płakałam strasznie i Sonia to wszysto czuła i całą noc popłakiwała 😞i teraz wiem że musimy być silne i cierpliwe 🙂a jak z zupkami itd...?zjada łyżeczką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia a co powiesz na 180ml kaszki wypitej wczoraj i nic więcej?? 🙂 herbaty 20ml i soku też 20ml to wszystkie jej płyny na wczoraj 🙂 nie chciała nic a nic więcej pić, tylko jadła obiadki, deserki i ten deserek mleczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie (mojego mierzenia) moja ma nadal głowę większą niż klatkę 😜 i to pewnie przez to, że nie jest tam obrośnięta tłuszczem jak inne dzieci, zresztą ona nigdzie nie jest 🙂 Nawet Judyta co ma mniejszą wagę ma grubsze uda niż ona to co się dziwić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Wg mnie (mojego mierzenia) moja ma nadal głowę większą niż klatkę 😜 i to pewnie przez to, że nie jest tam obrośnięta tłuszczem jak inne dzieci, zresztą ona nigdzie nie jest 🙂 Nawet Judyta co ma mniejszą wagę ma grubsze uda niż ona to co się dziwić 😁

to się ciesz, że ma chude udka. Będzie miała nóżki modelki 🙂
Matko jak mi już brakowało tych pogaduszek. Coś mi ostatnio komp nawala i tylko was podglądam jak jestem u teściów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂

Kamila przesliczne zdjecia 🙂

my wczoraj poszlismy zlozyc podanie o wypisanie polskiego aktu urodzenia i pani "fajna urzedniczka" patrzy na imie i mowi Maryla? (i tu taka mina jakby ja sranie przycisnelo), nie ma takiego imienia Maryla, to jest zdrobnienie 🤪 i od razu poczulam sie jak w domu 😜 tylko w polsce sa takie urzedniczki. nie chcialam sie z nia klocic, bo zalezy nam na czasie, ale jak pojde po odbior to jej chyba wydruk z internetu przyniose, ze jest takie imie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
Honoratka mi lekarka powiedziała dzisiaj żeby troszke ją sadzać 🙂ale ona lata na boki nie jest silna 😞ja ją mocno trzymam 🙂plażowiczka mała 🙂a co do Anastazji to tylko spokój Wam pomoże wiem to łatwo mówić ale ona wszystko czuje nie może zalapać ale też jest i cwana cycuś lepszy 🙂bez dwóch zdań 🙂mi jak piesek zginął to płakałam strasznie i Sonia to wszysto czuła i całą noc popłakiwała 😞i teraz wiem że musimy być silne i cierpliwe 🙂a jak z zupkami itd...?zjada łyżeczką?

ojj znikłam tak wczoraj bo mąż mnie porwał 😁
zjada ładnie zupki, kaszkę bananową, deserki z jabłka, gruszki
świadomie otwiera buźkę i woła o jeszcze
wiec już tak sobie tłumacze że w najgorszym przypadku po prostu nie pójdzie do żłobka tylko zatrudnimy nianię i będzie ją łyżeczką karmić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
hejka 🙂

Kamila przesliczne zdjecia 🙂

my wczoraj poszlismy zlozyc podanie o wypisanie polskiego aktu urodzenia i pani "fajna urzedniczka" patrzy na imie i mowi Maryla? (i tu taka mina jakby ja sranie przycisnelo), nie ma takiego imienia Maryla, to jest zdrobnienie 🤪 i od razu poczulam sie jak w domu 😜 tylko w polsce sa takie urzedniczki. nie chcialam sie z nia klocic, bo zalezy nam na czasie, ale jak pojde po odbior to jej chyba wydruk z internetu przyniose, ze jest takie imie 😁

heh potrafią nieźle zirytować
mnie za to wkurzają pytania typu " Anastazja?? dziwne a jak to się zdrabnia?"
to ja odpowiadam że się nie zdrabnia
poza tym powiem wam b wczoraj już się mężowi żaliłam że zaczyna denerwować mnie to że każdy zwraca na Anastazję uwagę
cieszę sie że jest wyjątkowa ale przez to czuję się jak bym była w klatce w zoo
idę do sklepu to co mnie ktoś minie to słyszę zobacz zobacz jakie dziecko ...
wczoraj na spacerze to zaczepiło mnie dosłownie kilkanaście osób
juz spokojnie nie mogę wyjść bo co chwilę ktoś zagaduje zaczepia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
hejka 🙂

Kamila przesliczne zdjecia 🙂

my wczoraj poszlismy zlozyc podanie o wypisanie polskiego aktu urodzenia i pani "fajna urzedniczka" patrzy na imie i mowi Maryla? (i tu taka mina jakby ja sranie przycisnelo), nie ma takiego imienia Maryla, to jest zdrobnienie 🤪 i od razu poczulam sie jak w domu 😜 tylko w polsce sa takie urzedniczki. nie chcialam sie z nia klocic, bo zalezy nam na czasie, ale jak pojde po odbior to jej chyba wydruk z internetu przyniose, ze jest takie imie 😁

heh potrafią nieźle zirytować
mnie za to wkurzają pytania typu " Anastazja?? dziwne a jak to się zdrabnia?"
to ja odpowiadam że się nie zdrabnia
poza tym powiem wam b wczoraj już się mężowi żaliłam że zaczyna denerwować mnie to że każdy zwraca na Anastazję uwagę
cieszę sie że jest wyjątkowa ale przez to czuję się jak bym była w klatce w zoo
idę do sklepu to co mnie ktoś minie to słyszę zobacz zobacz jakie dziecko ...
wczoraj na spacerze to zaczepiło mnie dosłownie kilkanaście osób
juz spokojnie nie mogę wyjść bo co chwilę ktoś zagaduje zaczepia 🥴


A to Ty w gondoli jej nie masz? 🙂 ja mam swoją zawsze tak zabezpieczoną, że nikt nie widzi haha! 🙂 ewentualnie w przychodni się zdarzają zaczepki, ale to norma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...