Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
hejka 🙂

Kamila przesliczne zdjecia 🙂

my wczoraj poszlismy zlozyc podanie o wypisanie polskiego aktu urodzenia i pani "fajna urzedniczka" patrzy na imie i mowi Maryla? (i tu taka mina jakby ja sranie przycisnelo), nie ma takiego imienia Maryla, to jest zdrobnienie 🤪 i od razu poczulam sie jak w domu 😜 tylko w polsce sa takie urzedniczki. nie chcialam sie z nia klocic, bo zalezy nam na czasie, ale jak pojde po odbior to jej chyba wydruk z internetu przyniose, ze jest takie imie 😁

heh potrafią nieźle zirytować
mnie za to wkurzają pytania typu " Anastazja?? dziwne a jak to się zdrabnia?"
to ja odpowiadam że się nie zdrabnia
poza tym powiem wam b wczoraj już się mężowi żaliłam że zaczyna denerwować mnie to że każdy zwraca na Anastazję uwagę
cieszę sie że jest wyjątkowa ale przez to czuję się jak bym była w klatce w zoo
idę do sklepu to co mnie ktoś minie to słyszę zobacz zobacz jakie dziecko ...
wczoraj na spacerze to zaczepiło mnie dosłownie kilkanaście osób
juz spokojnie nie mogę wyjść bo co chwilę ktoś zagaduje zaczepia 🥴


A to Ty w gondoli jej nie masz? 🙂 ja mam swoją zawsze tak zabezpieczoną, że nikt nie widzi haha! 🙂 ewentualnie w przychodni się zdarzają zaczepki, ale to norma.

w gondoli w gondoli ale i tak zaglądają albo jak już zauważą to komentują
zwaszcza teraz jak jest ciepło i jeździmy bez czapki i bez tej osłonki -pokrowca na gondolę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Honoratka mi się wydaje, że Anastazja wzbudza zainteresowanie włosami, bo są CZARNE czyli szybko się rzucają w oczy i jest ich dużo 🙂 jak zaczniesz zakładać chustki to zobaczysz, że tak nie będzie zwracać uwagi 😜 moja ma już dużo mniej kłaków niż kiedyś, a znajomi się pytali czy jej włosy urosły (bo od znajomych wszystkie dzieci łyse) 😁 taaa szybko by musiały jej urosnąć hehe 🙂 u lekarza też ją podziwiali na początku. No, ale teraz robi się z niej wypłosz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
ja sie właśnie zastanawiam czy nie przejść na spacerówkę
bo ciągle słyszę doradzaczy że będzie jej tam chłodniej przy upałach


Wiesz ja nie mam "niskiego" podparcia mam tylko tylko takie mniej pionowe i pionowe 🙂 więc mi pozostaje gondola dopóki sama zupełnie nie będzie siedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
no ja właśnie mogę zosłożyc na płasko ale jakoś mam wrażenie że w gondoli jej lepiej


No dziecko na pewno się męczy, moja mama mówiła, że bardzo długo jeździła ze mną w gondoli 😁 bodajże do roku to wyobraź sobie jak ja szalałam w tym wózku potrafiłam go przewrócić haha! 🙂 mówiła, że mała do mnie to jest oaza spokoju, ja to byłam szaleńcem., ona skończy niedługo 6mieś. i nawet nie umie siedzieć, a ja w jej wieku już stałam, a jak miałam 8mieś. to już chodziłam normalnie trzymając się mebli. Tyle, że moja nadal nie wie co to pełzanie i raczkowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja juz malego wyjelam z gondoli dawno bo sie nie miesci.Blue ja mam podobny wozek do ciebie i u mnie da sie obnizyc na lezaco i malego tak wowe a ostatnio zdjelam cala ta spaceróka i wlazylam same nosidelko i tam sobie z nim chodze pod wieczor jak juz slonca nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
rany moje dziecko właśnie osrało mi łóżko 😮
coś ostatnio tak się wierci kręci że jej z pampersa często wycieka 😠


Haha! Moja robi 2-3razy dziennie zależy ile zje, to 1 kupa zawsze jest rano tak gdzieś o 6-7 😮 dzisiaj oczywiście też była i musi mnie budzić, w ogóle teraz ciągle w nocy do niej muszę wstawać bo krzyczy, że leży na brzuchu 😞 a za godz. od nowa się przewraca, jestem niewyspana przez to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna2236 napisał(a):
hej ja juz malego wyjelam z gondoli dawno bo sie nie miesci.Blue ja mam podobny wozek do ciebie i u mnie da sie obnizyc na lezaco i malego tak wowe a ostatnio zdjelam cala ta spaceróka i wlazylam same nosidelko i tam sobie z nim chodze pod wieczor jak juz slonca nie ma 🙂


To ile cm ma Twoja gondola? moja ma 83cm 🤪 więc do roku mogę z nią jeździć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i ma nową umiejętność 😆 wyciąga palec wskazujący kładzie na czymś i tak sobie go trzyma i wykręca 🙃 nie wiem co jej odbija z tym palcem i od kilku dni mówi "baba, papa, mama, abła, bla, ba" itd. 🤪 ona chyba zacznie szybko mówić. Tylko tak sylabizuje tzn. nie powie od razu baba tylko ba-ba. Mama mówi prawie tak samo jak całe słowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Nusiak dzięki za komplementa 😉
moja już też unormalizowała swoje kupy, bo na początku wprowadzania obiadków robiła jak stary 😉
chyba też zobaczę w weekend jak ta moja spacerówka wygląda, czy ma funkcję leżenia...
Honorata a Ty bedziesz musiała się chować jak przed paparazzi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Aha i ma nową umiejętność 😆 wyciąga palec wskazujący kładzie na czymś i tak sobie go trzyma i wykręca 🙃 nie wiem co jej odbija z tym palcem i od kilku dni mówi "baba, papa, mama, abła, bla, ba" itd. 🤪 ona chyba zacznie szybko mówić. Tylko tak sylabizuje tzn. nie powie od razu baba tylko ba-ba. Mama mówi prawie tak samo jak całe słowo.

moja woła tatatata, mamama, czasami baba ale rzadko a najlepiej wychodzi jej nieee jak sie wkurza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
Aha i ma nową umiejętność 😆 wyciąga palec wskazujący kładzie na czymś i tak sobie go trzyma i wykręca 🙃 nie wiem co jej odbija z tym palcem i od kilku dni mówi "baba, papa, mama, abła, bla, ba" itd. 🤪 ona chyba zacznie szybko mówić. Tylko tak sylabizuje tzn. nie powie od razu baba tylko ba-ba. Mama mówi prawie tak samo jak całe słowo.

moja woła tatatata, mamama, czasami baba ale rzadko a najlepiej wychodzi jej nieee jak sie wkurza


Moja jak się wkurza to się drze 🙂 nie lubi być już przebierana, to krzyczy i się rzuca dupę unosi odpycha się nogami i ciężko jej pieluchę założyć, a poczekaj jak nas zaczną gryźć i kopać hahahahahaha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://www.iv.pl/viewer.php?file=91038907127044643699.jpg][IMG]http://www.iv.pl/images/91038907127044643699_thumb.jpg[/IMG][/URL] to go woze tylko opuszczone na lezaco jezdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzisiaj będę piekła wieczorem pierwszy w życiu chleb
bo tak się wczoraj zawiodłam w sklepie że postanowiłam wziąść sprawy w swoje ręce
chodzi o to że od dawna szukam chleba z mąki pełnoziarnistej albo żytniej a w szędzie serwują mieszanki pszenno-żytnie bo taniej
zwykły chleb u nas kosztuje 2-2,5 za 500g a jak znalazłam pełnoziarnisty za 4,5zł za 350g i tak go kupuje już od tygodnia
ale coś mnie tknęło i poprosiłam w sklepie żeby kobieta pokazała mi skład bo przy chlebie nie ma
a tam cholera jasna na 100% mąki tylko 40 to pełnoziarnista 😠 a to się wkurzyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
Dziewczyny a jakie ubieracie buciki na lato? czy tylko skarpetki??

moje dziecko nie ma ani jednej pary butów 😁
bo ja twierdze ze skoro nie chodzi to po co jej buty
nosi skarpetki jeśli juz a najczęściej boso


No ja też nie mam bucików, a skarpetki mam, ale one ją uciskają i tak je zrzuca, więc w domu nie nosi wcale, tylko na dwór. Tyle, że skarpetki raczej jej kupię, w Tesco te co chciałam to mają za 25zł -2pary są śmieszni 🙂 to poluję na skarpetki na allegro lepszej firmy 🙂 i to 3 pary w podobnej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
Dziewczyny a jakie ubieracie buciki na lato? czy tylko skarpetki??

moje dziecko nie ma ani jednej pary butów 😁
bo ja twierdze ze skoro nie chodzi to po co jej buty
nosi skarpetki jeśli juz a najczęściej boso
moja skarpetki albo boso 🙂mam sandałki trampeczki ale ona je zrzuca 😠zresztą niewygodne są 🙂a i skarpety też zrzuca 😜teraz leży w kuchni w baseniku i dusi zabawki hi hi ide Jej obiadek gotować 🙂a co do jedzenia Honoratka super że mała zje i zupke i deserek a na butle przyjdzie czas zobaczysz załapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys jadlam chleb zwykly bialy niedawno sie przezucilam na razowy i juz powoli dochodze do wniosku ze tez bede sama piekla chleb moja siostra ma mi przywiesc przepis i zobaczymy co z tego wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...