Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Asia napisał(a):
moja też codziennie wcina 190ml.zupki ,jogurcik,180ml kaszki owoce(słoiczek)i ''śladowe'' ilości mleka 🤪 🤪 🤪wróce do pytania o śliwke?dawałyście już?aha i o żółtko dajecie?

Moja wcina śliwki regularnie. Nic się nie dzieje 😉 No może oprócz lżejszego wypróżniania 😉 Ale zdaje się o to właśnie chodzi hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Dałam dziś małemu drugą część obiadku po 6 miesiącu z bobovity, gdzie już są drobniutkie kawałeczki. I dupa....prawie się udusił 🤪 😁, dławił się 🤪 😁 a ja się uśmiałam z Darkiem. Pół mu wcisnęłam. A wczoraj cześć zjadł u moich rodziców i ponoć nie było problemu!co za oszust!

Tosiulka wcina cały słoiczek takich obiadków z kawałkami 🙂 Jak trafi Jej się coś większego, to widać jak miażdży taki kawał przyciskając go języczkiem do podniebienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny a przyda mi sie jeszcze ochraniacz na szczebelki taki na całą długość łóżeczka
np gdy mała zacznie siadać i się przewracać w łóżeczku
czy to już niepotrzebny wydatek?
bo mam taki na pół długości i zastanawiam się czy nie kupić całego

Ja mam dwa takie na pół długości i wychodzi ze całość bo on lata po całym łózeczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny a przyda mi sie jeszcze ochraniacz na szczebelki taki na całą długość łóżeczka
np gdy mała zacznie siadać i się przewracać w łóżeczku
czy to już niepotrzebny wydatek?
bo mam taki na pół długości i zastanawiam się czy nie kupić całego

Ja mam dwa takie na pół długości i wychodzi ze całość bo on lata po całym łózeczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry z rana
moja rodzinka śpi sobie smacznie a ja wyje z bólu 😞
tak mnie kręgosłup w okolicy odcinka piersiowego napiernicza że spać nie mogę
kręciłam się i kręciłam na łóżku ale tylko ich przez to budziłam
wiec wstałam i poszłam sobie do drugiego pokoju
może na allegro poszukam jakiegoś kombinezonu na zimę takiego ze spodniami bo teraz pewnie tańsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mojemu miśkowi coś wczoraj odbijało, połozył sie spac o 19 ale jakos tak niespokojnie i co chwile sie budził a o 23 obudził sie i sie bawił, zawsze spał do5/6 budząc sie raz na jedzienie o 1 w nocy. o tej 23 dałam mu mleko a i tak nie chetnie chciał zasnąc, zasnął a o 3;30 wstał znów na mleko no i pobudka 6;45 . Mam nadzieje ze mu tak nie zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
chyba moje dziecko jest naprawdę wysokie bo patrze na kombinezony 86 bo ona już zaczyna mi ubrania 80 nosić a tam na zdjęciach 2 letnie śmigające po śniegu maluchy 😮
a ona nawet chodzić nie będzie pewnie umiała w grudniu


Tylko wiesz co to z rozmiarami różnie bywa, lepiej wszystko mierz dokładnie, bo tak samo było ze mną kombinezon niby 62 ja tu szczęśliwa a zrobił się za mały dopiero teraz... od urodzenia go nosiła, że się w nim topiła 🙂 i nie kupuj teraz kombinezonu, bo mała jeszcze urośnie i niekiedy 86 może być mniejsze niż 80 i co wtedy>? gdzieś tam czytałam, że można wyliczyć orientacyjny wzrost dziecka na podstawie wzrostu przy ur. czyli jak moja np. miała 56cm to mając rok powinna mieć ok. 84cm 😁 w co nie wierzę, ale ok. 😁 czyli musisz podzielić wzrost na pół i potem go dodać do niego znowu 🙂 moja by musiała rosnąć co miesiąc od teraz po 2cm, a to chyba nie jest wykonalne 😜 więc maks będzie mieć 75-80cm. Anastazja też chyba miała coś z 56cm nie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i chyba najgorzej będziesz miała z obwodami 🙂 bo dzieci z wzrostem np. 86 mają większe wymiary niż te z 80 to Anastazja może być długa, ale się będzie topić na szerokość 😁 jak już teraz jest chudzinka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Mojemu miśkowi coś wczoraj odbijało, połozył sie spac o 19 ale jakos tak niespokojnie i co chwile sie budził a o 23 obudził sie i sie bawił, zawsze spał do5/6 budząc sie raz na jedzienie o 1 w nocy. o tej 23 dałam mu mleko a i tak nie chetnie chciał zasnąc, zasnął a o 3;30 wstał znów na mleko no i pobudka 6;45 . Mam nadzieje ze mu tak nie zostanie.


Ale fajnie byś miała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
chyba moje dziecko jest naprawdę wysokie bo patrze na kombinezony 86 bo ona już zaczyna mi ubrania 80 nosić a tam na zdjęciach 2 letnie śmigające po śniegu maluchy 😮
a ona nawet chodzić nie będzie pewnie umiała w grudniu


Tylko wiesz co to z rozmiarami różnie bywa, lepiej wszystko mierz dokładnie, bo tak samo było ze mną kombinezon niby 62 ja tu szczęśliwa a zrobił się za mały dopiero teraz... od urodzenia go nosiła, że się w nim topiła 🙂 i nie kupuj teraz kombinezonu, bo mała jeszcze urośnie i niekiedy 86 może być mniejsze niż 80 i co wtedy>? gdzieś tam czytałam, że można wyliczyć orientacyjny wzrost dziecka na podstawie wzrostu przy ur. czyli jak moja np. miała 56cm to mając rok powinna mieć ok. 84cm 😁 w co nie wierzę, ale ok. 😁 czyli musisz podzielić wzrost na pół i potem go dodać do niego znowu 🙂 moja by musiała rosnąć co miesiąc od teraz po 2cm, a to chyba nie jest wykonalne 😜 więc maks będzie mieć 75-80cm. Anastazja też chyba miała coś z 56cm nie? 🙂

tak urodziła się 56 ale jak ją mierzyliśmy teraz na szczepieniu z 2 tyg. temu to już 74 😮 i rzeczywiście jest chuda długaśna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Mojemu miśkowi coś wczoraj odbijało, połozył sie spac o 19 ale jakos tak niespokojnie i co chwile sie budził a o 23 obudził sie i sie bawił, zawsze spał do5/6 budząc sie raz na jedzienie o 1 w nocy. o tej 23 dałam mu mleko a i tak nie chetnie chciał zasnąc, zasnął a o 3;30 wstał znów na mleko no i pobudka 6;45 . Mam nadzieje ze mu tak nie zostanie.

Anastazja od 4 dni zasypia ok 20 ale przed 23 budzi i nie chce spać przez godzinę teraz to mi to nie przeszkadza aż tak bardzo bo i tak nie śpimy ale jak we wrześniu będę chodzić na 6 do pracy to będzie ciężko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja niedawno wstalam.
Ja mialam dla seba ochraniacz do polowy łóżeczka i tez latal po calym łózeczku i nic mu nie bylo.wiec ja mysle zebys tego ochraniacza nie kupowala na cale łóżeczko bo to sie nie oplaca.
wesa moj tez dzisiaj jakos dziwnie spal tez sie budzil na mleko a tak spi od 22 do 7 rano bez mleka.wiec jakas dziwna noc byla pewnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moją biorę sposobem od wczoraj, płacze histeryzuje, ale nie ulegam, dałam ją na podłogę wymęczyła się dałam jej jogurt zaniosłam do łóżka przebrałam i na chwilę wyszłam ona znowu w ryk i marudzenie leżała na boku już przećpana z lekka i dałam smoczek to od razu odpadła 🙂 czyli najpierw muszę ją porządnie wymęczyć, potem nakarmić i chyba da radę zasypiać w łóżeczku za dnia, ale nie chcę zapeszać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłam dzisiaj nigdzie kupić malin to kupiłam banany i sparzyłam wrzątkiem jednego i zmiksowałam z mlekiem i dałam małej, NIGDY nie widziałam w jej oczach i zachowaniu takiego zadowolenia, przeszczęśliwa była jak piła koktajl, non stop buzie otwierała jak pisklak. Wypiła prawie 180ml 😜 z tym, że dałam tylko 90ml mleka i 1 banana, następnym razem dam pół banana i więcej mleka 😉 i muszę teraz poszukać innych owoców co jej posmakują 🙂 no i mam nadzieję, że nie dostanie alergii 😮 bo jednak 1 banan to dużo, ale co tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przepisie co jest w poradniku też było 10 malin i pół jabłka to też dużo jak na owoce świeże to chyba z 1 bananem nie będzie przegięcia, jedyne co to może z kupą być problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
W tym przepisie co jest w poradniku też było 10 malin i pół jabłka to też dużo jak na owoce świeże to chyba z 1 bananem nie będzie przegięcia, jedyne co to może z kupą być problem.
a co będziesz robiła koktajl?to zrób z malin i jablka 🙂a czemu problem z kupą po bananie?banan zatrzymuje...? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...