Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Justyna moja też budzi się coraz wcześniej, aktualnie po 6 🤢 a spała do 8/9 buuu i nie wiem od czego tak się dzieje...
Honorata to masz sajgon, czasem tak można polegać na czyjejś pomocy 🙃 tylko wróć do nas w jednym kawałku hehe
moja dziś więcej zaczęła się kulać, jak weszłam do pokoju to leżała pod stołem i waliła grzechotką o panele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
nusia27 napisał(a):
moja nie rzyga od kiedy dostaje mleko bez laktozy. a dzisiaj jej dalam kaszke na mleku z laktoza i ulewala 😜


Tyle, że moja alergii nie ma żadnej i nigdy nie miała, po herbacie też rzyga. Wszystko co jest wodniste. Jogurtem nie rzyga pod warunkiem, że nie leży na brzuchu, jak leży na plecach to nie ulewa niczym. A ja chcę żeby niczym już nie ulewała w obojętnie jakiej pozycji 🤪 pewnie jak będzie mieć rok to przestanie, bo ja NIE ULEWAM 😁 😁 😁 ale jak byłam mała to szło ze mnie podobnie, może to rodzinne hehe 🙂 problemy z tym refluksem.


moze byc rodzinne bo moj jacek tak chlustal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dla odprężenia po ciężkim, kolejnym dniu na smyczy u mojej młodej kilka fotek

Moje dziewczynki dzisiaj wieczorkiem

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/73529796.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3884/73529796.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/52514201.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5610/52514201.jpg[/IMG][/URL]

a tu kilka dni temu u taty jak w niebie taka była zadowolona 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/48441949.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/2559/48441949.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Kamilko fajne zdjęcie masz w avatarku 🙂

dzięki Kasiula 🙂
ja też położyłam bździągwę i już popłakuje, jeny o co chodzi 🤢
Blue to zastanów się czy przyjedziesz do Władka? Byśmy się umówiły w jakimś miejscu...jeszcze jutro zajrzę, ale w razie co masz mój nr?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Idę pod prysznic i spać bo kto wie czy z dzisiejszej 5-tej jutro jakaś 4-ta się nie zrobi najbardziej odpowiednia na pobudkę (tfu, tfu... odpukać!!!)

Pewnie zajrzę dopiero we wtorek bo jutro moja przyjaciółka wpada do nas na cały dzień na ploty, w niedzielę mama i brat a w poniedziałek my wybywamy bo babci żeby kolejny dzień nie stać w garach hehe 😉
Miłego weekendu. Pogodnego przede wszystkim!

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwór usnął był dzisiaj tak nieznośny że ręce mi normalnie opadają. Od rana wył i płakał na zmianę. Rano a raczej nad ranem rozwalił mi nos z pięty chodzę teraz z opuchniętym kulfonem i mam już wszystkiego dość. Jutro muszę spakować Adama na wyjazd i tak sobie teraz myślę jak ja wytrzymam bez niego w nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
MadziaW napisał(a):
A wiecie, tak sobie wlasnie myslalam i przypominalam i nie pamietam, zeby moj Oskar lubial czy chcial na przuchu lezec. Z tgo wlasnie co pamietam, to wlasnie nie bardzo przepadal....Wiem - zupelnie nie na temat haha, ale tak sobie jakos wlasnie wspomnialam 🙂


Ja też w ogóle jako dziecko nie leżałam na brzuchu, ani nie raczkowałam czy pełzałam od razu chodziłam, ale to kwestia dziecka. Moja nie chce pełzać i nie umie, raczkuje do tyłu i ciągle by na brzuchu leżała i nie umie się turlać i ZNOWU do niej w nocy wstaję, żeby ją przekręcić, bo się drze 😠 😠 😠 😠 😠 😠 już mam tego dosyć!! aha i nie bierze stóp do buzi, jedynie je dotyka, wczoraj tylko naciągała rajstopy od stóp i brała do buzi ot tyle. Nie wiem może się brzydzi 😁

Teraz zauwazylam jak ladnie napisalam na 'przuchu' 😁 Spoko, bez komentarza 😜 Blue, Oskar tez bardzo malo co raczkowal, prawie w ogole. Od razu do stawania i chodzenia. Z tego, co pamietam pierwsze 'raczki' zrobil jak mial jakies 8-9 m-cy, ale rzadko wlasnie na kolanach sie przemieszczal. Stawal za to bardzo, bardzo czesto 🙂 Stopy i paluchy do buzi bral, ale to tez jaki czas potem mu przeszlo. Jakis czas temu zatem byl na etapie wąchania stop i robienia min, ze niby mu smierdza. Faceci... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Blue napisał(a):
A ja czekam aż ten biały punkt na dziąśle zacznie się rozrastać, bo jest w tej samej linii, gdzie ma kreski w dziąsłach, tyle, że nie ma dziąseł zapuchniętych, jedynie się mocno ślini. To pewnie jeszcze wiele tyg. minie, chociaż czytałam, że nie każde dziecko przechodzi źle ząbkowanie, jedne nie mają dziąseł zapuchniętych i ząb wychodzi niespodziewanie. Może ona do tej grupy się zaliczy oby!

Blue, moj jak zabkowal to nie mial opuchnietych dziasel. Zauwazylam ktoregos dnia takie naciecia na dziaselkach na dole, wlasnie w miejscu jedynek i sie nie mylilam, bo to bylo doslownie dzien czy 2 przed tym jak sie wybily. A do tego momentu marudny byl, ze szkoda gadac.


U mnie to się jeszcze musi przebić przez dziąsło, bo widać białe coś na zakończeniu kreski od dziąsła, ale zanim to się ruszy to wiesz... 😞 i też jest marudna od tego czasu jak to zobaczyłam, okropna szczególnie w nocy, a trze to wszystkim czym się da, jak macałam to to jeszcze tego nie czuć. Na początku myślałam, że to jakaś pleśniawka czy afta, ale pokazałam to mamie to stw, że to jest od zęba, więc sobie poczekam 🤢

Jak widzisz biale na zakonczeniu kreski na dziasle, to bym sie nie zdziwila kochana jak wlasnie na dniach by sie nie przebily. Oskar byl na maksa marudny. To wtedy Robbie kupil mi tabletki ziolowe uspokajajace i herbatki ziolowe (tez na nerwy), bo mnie za przeproszeniem trafialo 😞 A co go polozylam to on glosniej i uspokajal sie tylko jak byl na rekach. Rece mnie wtedy tez tak juz od noszenia bolaly... A nie pamietam czy czytalam gdzies, czy mi ktos mowil, ze ponoc przy zabkowaniu wlasnie boli bardziej w pozycji lezacej bo inny jest przeplyw krwi, czy cos takiego. Nie pamietam. Nie wiem, czy to prawda, czy nie, ale tak sobie wspomnialam. Chyba mi to chyba ktos mowil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
Blue napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Blue napisał(a):
A ja czekam aż ten biały punkt na dziąśle zacznie się rozrastać, bo jest w tej samej linii, gdzie ma kreski w dziąsłach, tyle, że nie ma dziąseł zapuchniętych, jedynie się mocno ślini. To pewnie jeszcze wiele tyg. minie, chociaż czytałam, że nie każde dziecko przechodzi źle ząbkowanie, jedne nie mają dziąseł zapuchniętych i ząb wychodzi niespodziewanie. Może ona do tej grupy się zaliczy oby!

Blue, moj jak zabkowal to nie mial opuchnietych dziasel. Zauwazylam ktoregos dnia takie naciecia na dziaselkach na dole, wlasnie w miejscu jedynek i sie nie mylilam, bo to bylo doslownie dzien czy 2 przed tym jak sie wybily. A do tego momentu marudny byl, ze szkoda gadac.


U mnie to się jeszcze musi przebić przez dziąsło, bo widać białe coś na zakończeniu kreski od dziąsła, ale zanim to się ruszy to wiesz... 😞 i też jest marudna od tego czasu jak to zobaczyłam, okropna szczególnie w nocy, a trze to wszystkim czym się da, jak macałam to to jeszcze tego nie czuć. Na początku myślałam, że to jakaś pleśniawka czy afta, ale pokazałam to mamie to stw, że to jest od zęba, więc sobie poczekam 🤢

Jak widzisz biale na zakonczeniu kreski na dziasle, to bym sie nie zdziwila kochana jak wlasnie na dniach by sie nie przebily. Oskar byl na maksa marudny. To wtedy Robbie kupil mi tabletki ziolowe uspokajajace i herbatki ziolowe (tez na nerwy), bo mnie za przeproszeniem trafialo 😞 A co go polozylam to on glosniej i uspokajal sie tylko jak byl na rekach. Rece mnie wtedy tez tak juz od noszenia bolaly... A nie pamietam czy czytalam gdzies, czy mi ktos mowil, ze ponoc przy zabkowaniu wlasnie boli bardziej w pozycji lezacej bo inny jest przeplyw krwi, czy cos takiego. Nie pamietam. Nie wiem, czy to prawda, czy nie, ale tak sobie wspomnialam. Chyba mi to chyba ktos mowil.


Tylko wiesz tego punkcika nie ma czuć pod palcami, jest tylko wyraźna mocno rzucająca się w oczy taka plamka i zauważyłam to z tydzień temu, więc szybko to nie wyjdzie hehe 🙂 za to ciągle się jej robią te krosty od śliny. A marudna jest strasznie szczególnie na noc, to dosłownie drze się i histeryzuje jak ją kładę do łóżka obojętnie o której godz. czy to 20 czy 22 drze i drze 🤢 nie wiem co się jej stało.

Wczoraj byliśmy w 3 w Tesco 🙂 i taka dziewczynka bodajże 7-10l za nią łaziła haha 🙂 chyba się jej spodobała. I o dziwo Laura nie płakała jak ją widziała czy ludzie stali za mną przy kasie. Byłam w szoku 🤪 a przecież ludzi była masa 🙃 no, ale i tak nie wierzę, że to jej przeszło. W Tesco mają promocje na obiad 1+1 za 50% ceny 🙂 także nakupowałam jej trochę żarła./

Kolo spóźnione buziaki dla Judytki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...