Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
http://allegro.pl/rurki-hm-podwijane-80-86-92-na-dluzej-i1830010422.html
http://allegro.pl/super-rurki-firmy-zara-poszukiwane-i1828241237.html
http://allegro.pl/next-extra-jeansy-wycierane-rurki-rozm-80-i1830263813.html
http://allegro.pl/rurki-zara-spodnie-jeans-cieniowane-78-80-9-12-i1826307264.html
te 4 pary mi się cholernie podobają 😉


Aga 2 i 3 są ekstra ale męskie Bartek takie od Babci ostatnio dostał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
http://allegro.pl/rurki-hm-podwijane-80-86-92-na-dluzej-i1830010422.html
http://allegro.pl/super-rurki-firmy-zara-poszukiwane-i1828241237.html
http://allegro.pl/next-extra-jeansy-wycierane-rurki-rozm-80-i1830263813.html
http://allegro.pl/rurki-zara-spodnie-jeans-cieniowane-78-80-9-12-i1826307264.html
te 4 pary mi się cholernie podobają 😉


Aga 2 i 3 są ekstra ale męskie Bartek takie od Babci ostatnio dostał 🙂

te 2 mi się chyba najbardziej podobają ale dużo kasy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Justa napisał(a):
Ja kupiłam małemu ostatnio w szperaku rurki jeansy szare na 18 miesięcy za 3,5 zł. 🙂będzie bosko wyglądał 🙂


ja muszę do Ełku się przejechać tam maja mega duży lumpek i cały dla dzieci 🙂


To zazdroszczę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i kupiłam ostatnio taki zestawik 🙂 bo nie miałam bodziaków dla małego na teraz
wprawdzie jeden w tym różowy ale pod bluzy dobry 😉
i do spania też dobre 🙂
dodatkowo mi Pani jeszcze wysłała śliczne śpiochy i czapeczkę
http://allegro.pl/hm-5-szt-body-2-pajace-i1827218739.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Nasz pulpecik 🤪 chociaż moja też już waży 8kg na szczęście 🙂

A mój się teraz zrobił długiiiii i chudy, takie chuchro mi się wydaje. Będzie miał z 8300kg i już chyba więcej niż 75cm


Nie martw się, moja też wygląda jak patyk mimo, że ma już te 8kg taki mają układ kostny po prostu. Każdy jak ją widzi to się od razu pyta o długość , że jest wielka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Znalazłam taką maść i ją kupię rozgrzewającą 🙂 http://www.domzdrowia.pl/29987,pulmex-baby-masc-20-g.html pamiętam jak byłam chora to mama podobnymi maściami mnie smarowała.

mam tą maść 😉


Czytałam opinie na jej temat i bardzo wiele osób ją zachwala, a Ty co o niej myślisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Blue napisał(a):
Znalazłam taką maść i ją kupię rozgrzewającą 🙂 http://www.domzdrowia.pl/29987,pulmex-baby-masc-20-g.html pamiętam jak byłam chora to mama podobnymi maściami mnie smarowała.

Mam to dla moich bejbików - fajne 🙂 Rozgrzewa i inhaluje 😉


No i właśnie o to chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Znalazłam taką maść i ją kupię rozgrzewającą 🙂 http://www.domzdrowia.pl/29987,pulmex-baby-masc-20-g.html pamiętam jak byłam chora to mama podobnymi maściami mnie smarowała.

mam tą maść 😉


Czytałam opinie na jej temat i bardzo wiele osób ją zachwala, a Ty co o niej myślisz?

coś jak wick vaporub 😉 bardzo dobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...