Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
tam każy chce tylko się dorobić, zapchać swój portfel a nic pożytecznego dla kraju


zGADZAM SIĘ 🙂 jak nie mają kasy dla ludzi to niech oddadzą swoje pensje..
prawda
POLEJCIE JEJ DOBRZE GADA 😁


Taa oni by umarli jakby mieli żyć za 1-2tyś. zł

oni by umarli jakby mieli żyć za 5-10 tys 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
tylko u nas bieda


Była, jest i jeszcze długo będzie. Kurcze albo będzie coraz gorzej, jak wprowadzą euro to już będzie po nas.

no hahaha jak euro wejdzie to będzie 15 euro rodzinnego hahaha


1 euro chleb kosztuje to jak oni przeliczą nasze pensje na euro to ja nie wiem co będziemy jeść 🙂 i za co rachunki opłacać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Oby przeżyć do 7 i będzie wypłata 🤪

a u nas 10 😠


No u mnie też do 10, ale to jest weekend i mam nadzieję, że nie zostawią tego na ostatnią chwilę 🙂 raz tak kiedyś zrobili to coś się zepsuło i przyszła 11 to wysłali listy z przeprosinami itd. a potem następnego mieś. wysłali 7. I ostatnio 8, więc myślę, że w piątek już będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Oby przeżyć do 7 i będzie wypłata 🤪

a u nas 10 😠


No u mnie też do 10, ale to jest weekend i mam nadzieję, że nie zostawią tego na ostatnią chwilę 🙂 raz tak kiedyś zrobili to coś się zepsuło i przyszła 11 to wysłali listy z przeprosinami itd. a potem następnego mieś. wysłali 7. I ostatnio 8, więc myślę, że w piątek już będzie.

10 jest w poniedziałek więc Adam na pewno dostanie w poniedziałek 😠 a czasem było tak że przychodziły po 10 😠 no ale jest nowy dyrektor to może i faktycznie przyjdzie w piątek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Oby przeżyć do 7 i będzie wypłata 🤪

a u nas 10 😠


No u mnie też do 10, ale to jest weekend i mam nadzieję, że nie zostawią tego na ostatnią chwilę 🙂 raz tak kiedyś zrobili to coś się zepsuło i przyszła 11 to wysłali listy z przeprosinami itd. a potem następnego mieś. wysłali 7. I ostatnio 8, więc myślę, że w piątek już będzie.

10 jest w poniedziałek więc Adam na pewno dostanie w poniedziałek 😠 a czasem było tak że przychodziły po 10 😠 no ale jest nowy dyrektor to może i faktycznie przyjdzie w piątek 😜


No tak, ale to wszystko zależy od firmy. W wrześniu był 10 w sob. a kasa była już w czw. no ja nie chcę czekać do pon. !! Wara! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Oby przeżyć do 7 i będzie wypłata 🤪

a u nas 10 😠


No u mnie też do 10, ale to jest weekend i mam nadzieję, że nie zostawią tego na ostatnią chwilę 🙂 raz tak kiedyś zrobili to coś się zepsuło i przyszła 11 to wysłali listy z przeprosinami itd. a potem następnego mieś. wysłali 7. I ostatnio 8, więc myślę, że w piątek już będzie.

10 jest w poniedziałek więc Adam na pewno dostanie w poniedziałek 😠 a czasem było tak że przychodziły po 10 😠 no ale jest nowy dyrektor to może i faktycznie przyjdzie w piątek 😜


No tak, ale to wszystko zależy od firmy. W wrześniu był 10 w sob. a kasa była już w czw. no ja nie chcę czekać do pon. !! Wara! 😁

no ja też ! ! ! już by mogli zrobic przelew 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Oby przeżyć do 7 i będzie wypłata 🤪

a u nas 10 😠


No u mnie też do 10, ale to jest weekend i mam nadzieję, że nie zostawią tego na ostatnią chwilę 🙂 raz tak kiedyś zrobili to coś się zepsuło i przyszła 11 to wysłali listy z przeprosinami itd. a potem następnego mieś. wysłali 7. I ostatnio 8, więc myślę, że w piątek już będzie.

10 jest w poniedziałek więc Adam na pewno dostanie w poniedziałek 😠 a czasem było tak że przychodziły po 10 😠 no ale jest nowy dyrektor to może i faktycznie przyjdzie w piątek 😜


No tak, ale to wszystko zależy od firmy. W wrześniu był 10 w sob. a kasa była już w czw. no ja nie chcę czekać do pon. !! Wara! 😁

no ja też ! ! ! już by mogli zrobic przelew 🤪


Też o tym pomyślałam, ale tak dobrze nie ma.. to może jutro? 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Oby przeżyć do 7 i będzie wypłata 🤪

a u nas 10 😠


No u mnie też do 10, ale to jest weekend i mam nadzieję, że nie zostawią tego na ostatnią chwilę 🙂 raz tak kiedyś zrobili to coś się zepsuło i przyszła 11 to wysłali listy z przeprosinami itd. a potem następnego mieś. wysłali 7. I ostatnio 8, więc myślę, że w piątek już będzie.

10 jest w poniedziałek więc Adam na pewno dostanie w poniedziałek 😠 a czasem było tak że przychodziły po 10 😠 no ale jest nowy dyrektor to może i faktycznie przyjdzie w piątek 😜


No tak, ale to wszystko zależy od firmy. W wrześniu był 10 w sob. a kasa była już w czw. no ja nie chcę czekać do pon. !! Wara! 😁

no ja też ! ! ! już by mogli zrobic przelew 🤪


Też o tym pomyślałam, ale tak dobrze nie ma.. to może jutro? 😁 😎

byłoby dobrze 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...