Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Asiu
ja bawię sie z Anastazją w kulululu 🙃
ona uwielbia tą zabawę
kula do mnie piłeczkę i śmieje się aż czkawki dostaje
mamy też taką grzechotkę o kształcie walca i nią też kulamy 🙂

a co do spacerków to u nas akurat odbywają się one 2 razy dziennie do i ze złobka
jak wracamy to spacerujemy ok 1,5h jeśli tylko nie pada
Anastazja jeśli jest tylko chłodno od razu lepiej mi śpi
śmiejemy się z mężem że jak idziemy na spacer i mała zaśnie to aż nam nogi w d.. włażą bo chodzimy tak długo aż się nie obudzi a to czasami trwa kilka godzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wreszcie forum normalnie dziala 🙂 najpierw nie dzialala strona przez tydzien, a pozniej nie moglam dawac wpisow. kilka dni temu moglam, pozniej znowu nie i tak w kolko 🙂

my na spacerki codziennie 🙂 nie wazne jaka pogoda. a jak jest tak na maksa brzydko to wtedy chodzimy do takich fajnych swietlic dla dzieci 🙂

wasze maluchy sa juz takie sprytne ruchowo. Maryla to jest jak klocek, gdzie ja posadzisz tam siedzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
hej

Honoratka moze nie bedzie tak zle i przejdzie jej w nocy, ogolnie chyba jakies jesienne wirusy sie panoszą, moja siostrzenica tez wlasnie przechodzila gorączke i biegunke i po 2 dniach przeszlo

no mam nadzeje że będzie dobrze
nie wyobrażam sobie malutkiej w szpitalu pod kroplówką 🥴
dostałyśmy nifuroksazyd i dicoflor mam nadzieje że podziałały
za chwilę zajrzę jej w pieluszkę i sprawdzę czy wszystko oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do zabaw, to tez malej wysypuje wszystkie zabawki, ale widze ze jej sie juz nudzą, kupujemy co rusz nowe ale i tak nudi 🙂
troche tanczymy, skaczemy itp 🙂 a jak mężus jest w domu to tylko na raczkach, chodzi z nia i wszystko pokazuje

u nas pada od dwoch godzin, a w ciagu dnia tez bylysmy na spacerku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donia napisał(a):
co do zabaw, to tez malej wysypuje wszystkie zabawki, ale widze ze jej sie juz nudzą, kupujemy co rusz nowe ale i tak nudi 🙂

u nas mala tez sie szybko nudzi i zeby nie kupowac jej nowych zabawek (bo i tak ma za duzo) to daje jej kilka a reszte chowam i jak sie znudzi to wymieniam na inne i tak w kolko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
dostałam właśnie od mamy kombinezon dla Anastazji
http://koniczynka.com/products/category/53/gender/0/type/157
tylko kurcze 86
i jest przydługi
ale chyba nie będę go wymieniać tylko dokupię drugi a ten będzie miała na grudzień styczeń
ja tez kupilam na 86, ale jeszcze nie doszedł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny dzięki za odp co do zabaw z dziećmi 🙂a jesszcze jedno siedzą wam maluchy w wózku na spacerku grzecznie czy marudzą i chcą wyjść z wózka?

Honoratka jak Anastazja?Sonia też robiła dzisiaj rzadką kupke ale tylko raz i jak byliśmy w sobote u pediatry z wysoką gorączką to powiedziała że możliwe że będzie miała biegunke( przy gorączce i ząbkowaniu to normalne)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
strach się bać tych chorób co teraz się panoszą, miejmy nadzieję że wszystko będzie ok i nie będziecie musiały jechać do szpitala...ale swoją drogą to chyba szybko was tam skierowali co? zależy od lekarza...
Asia moja siedzi na początku jak wychodzimy, potem śpi a potem jej się nie podoba hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nareszcie w domu 12 godzin w robocie to nie dla mnie, ale do końca listopada praca w domu chyba że spotkania będą jakieś.

Wesamogłabyś mi te kody na kom wysłać??
Asiu my bawimy się tak jak Honoratka w kulikuli, akuku, poznawanie dotykiem nasypuje różnych rzeczy do miseczek i Bartek w tym łapki trzymam i poznaje różną strukturę rzeczy, czytam mu książeczki, taczamy się po podłodze i ogólnie szalejemy.

Honoratko u nas też dzisiaj biegunka pojawiła się a do tego 39 temp wróciliśmy z pogotowia niedawno to nam tam powiedzieli że ząbki idą. Ale mimo wszystko boję się jakiegoś choróbstwa bo Bartek przebywa u niani z dziewczynką prawie trzy letnią wiec jakoś mam stracha że ona coś przywlecze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat żywienia - mleko modyf.

10mieś. 4-5 posiłków - 3 x 220ml mleczny posiłek łączony z produktami zbożowymi (np. mleko następne, kaszki mleczne glutenowe lub bezglutenowe) , 1 x zupa jarzynowa z kaszą glutenową 1 x obiad - jarzynka z gotowanym mięsem lub rybą 1-2razy w tyg. z dodatkiem ziemniaka lub ryżu, przecier owocowy lub owoce - kompot lub sok przecierowy nie więcej niż 150g, 1/2 zółtka do potraw, niewielkie ilości pieczywa, biszkopty, sucharki.
11-12mieś. wszystko to samo tylko dodatki inne: całe jajko 3-4 razy w tyg. twarożek, kefir, jogurt kilka razy w tyg. (bez konserwantów z ograniczeniem cukru)

A dla dzieci karmionych piersią schemat wygląda podobnie 🙂

Już tak karmicie czy dopiero zaczniecie? ja jeszcze nie daję 2 dań obiadów, ale czas to chyba zmienić, chleb świeży daję, wcina jak oszalała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue czytam ten schemat i nie moge dojść co ile godzin podawać posiłek żeby sie wyrobić ze wszystkim 🙂aha a moja max zje 160ml.kaszki (na raz)


Asiu moja je 5 posiłków dziennie, czasami 6. Zależy kiedy się obudzi 🙂 a je co 3-4godz. i się wyrabiam, że o 20/21 je ostatni posiłek 🙂 np. 8 rano mleko, 11 kaszka, 14 obiad, 17-18 kaszka 20/21 mleko tylko nie wiem jak to zrobię z 2 obiadami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szpitala to jak kiedyś u Laury takie objawy wystąpią to na pewno będę musiała jechać do szpitala, bo ona nie chce płynów pić, wczoraj po raz pierwszy od wielu tyg. wypiła 50ml herbaty, a tak to pluje i pije maks 10ml dziennie. A już próbowałam wszystkiego soków, herbat, wody itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się po dłuugiej nieobecności...
Przez długi czas nie mogłam wejść na stronę 😠
A naskrobałyście tyle, że nawet nie będę próbować nadrobić...
U nas znowu chorobowo(a właściwie wciąż 🤨 ). Toska po raz kolejny ma zapalenie oskrzeli - na szczęście słabiutkie i próbujemy walczyć beż antybiotyku). Boję się, że teraz odkąd Karol jest w szkole dzieci będą chore już zawsze 🤢 Zrobiło się tu takie błędne koło - jak Karol zdrowieje, to Tosia coś łapię i odwrotnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...