Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
W szoku jestem, że to sprawdzają 😮 Być może możliwe są takie odstępstwa od normy dlatego nic z tym nie robią 🤔 Mamunia nie martw się na zapas 😘 😘 😘


Wiesz co gdzieś czytałam, że do roku głowa może być większa.. ale to jak na razie tylko 1 artykuł taki był, bo większość pisze, że pod koniec 3mieś. musi być równa (tak mi wpisali wtedy 40x40) ale tak na pewno nie było 🙂 a do 6mieś. powinna klatka być już większa, ale u niej za chiny nie będzie. I lekarze wtedy wysyłają na badania lub usg. ale, że moja przychodnia długości nie bada, ciemiączka wymiarów nie zapisuje to kto wie może mają to w dupie.

Unas nawet ciemiączka nikt nie sprawdza 😮
Ja na Twoim miejscu po skończeniu 6 miesięcy poszłabym do lekarza i powiedziała co Cię martwi, wtedy będziesz miała czarno na białym czy jest się czym zamartwiać czy nie 🙂
Ja staram się nie czytać zbyt wiele na takie tematy, bo zawsze można znaleźć coś co będzie mnie niepokoić. Wolę ufać lekarzom i własnej intuicji. Szkoda czasu na zamartwianie. Wierzę, ze gdyby coś się działo wyraźnie nie tak to ktoś zwróciłby na to uwagę(tym bardziej, że jak piszesz sprawdzają te wymiary).
Nie wiem nawet jak to było z wymiarami głowy Karola ale zawsze miał dużą główkę więc mozliwe, że też były jakieś anomalie. Do dziś jak kupuję mu czapki to muszę brać jak na dużo starsze dzieci, ale nie sądzę, ze to coś złego...
Daria! Głowa do góry! Przecież Laura rozwija się bardzo dobrze 🙂 Jakoś nie chce mi się wierzyć, ze może z Nią być coś nie tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
A moje dzieci wymyśliły sobie zabawę 😮 Tośka drze się do Karola i czeka na odpowiedź, ten wrzeszczy do niej i tak w kółko 😮 Ja kiedyś zwariuję 🤔 Muszę sobie kupić zatyczki do uszów 😉


Fajnie 🙂 ponoć niemowlęta inaczej się zachowują do rodzeństwa niż do rodziców, widać po tych filmikach co wrzucasz ona jest aż dzika na jego widok 🙂 a on się cieszy, że ma siostrę?

Całą ciążę czekał na brata 🙂 Ale był raz z nami na USG tam Mu powiedziano, że to siostra i od tego czasu jest totalnie w Niej zakochany 🙂 Uwielbiam ich obserwować(zdecydowanie bardziej niż słuchać 🙂 ). Czasami patrzę a On przy Niej leży, ta coś tam po swojemu 'gada' a On patrzy na mnie i mówi 'mama Tosia mi teraz powiedziała jak mnie kocha' 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 No i jak tu nie uwielbiać takich łobuzów?? 🙂


Jejku jakie to słodkie 🙂 wyobrażam sobie!! Zobaczysz jak jej będzie bronił 🙂

🙂 Już ma takie zapędy 🙂 Ostatnio byliśmy całą czwórką na szczepieniu. Ja weszłam z Tośką do gabinetu a On czekał z Kubą, ale jak usłyszał płacz małej to mężuś nie mógł Go utrzymać i Lolek wparował do lekarki sprawdzić co robi Jego siostrze 😁 😁 😁 😁


Hahhaahahhah widzisz !! Kurcze fajny synuś Ci rośnie, a tak na niego gadasz 🤪 super chłopaczyna wg mnie 🙂 najgorzej to chyba będziecie mieli z nim jak będzie miał "naście" lat. A póki co to tylko się cieszyć, że akceptuje Tosiaka i jest za nią szalony.

Dzięki 😘
Ja też uważam, ze super z Niego facet 🙂 Problemem jest tylko Jego nadpobudliwość. On nic nie potrafi zrobić w spokoju. Cały czas musi w coś stukać, krzyczeć... Nawet jak idziemy spać, to cały czas drapie ścianę, pociera nogę o nogę. Non stop coś się musi dziać 🤔 Nawet jak chodził do przedszkola to panie mi mówiły, że Karol to jedyne dziecko które nawet na chilę nie dało się posadzić 😞 Ciekawe jak to będzie w szkole ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
U mnie była mama 😉
teraz siedzę i się nudzę 😜
wieczorem muszę iść do koleżanki bo mi tabletki kupiła (pracuje w aptece 😜)


Ehhh jakie nudy, dałam małej to samo mleko Nan 90ml i wypiła wszystko bez marudzenia, ale nie wiem czy to wina tego, że jest głodna czy jednak woli inny smak, trudno kupimy mleko Nan opakowanie i się zobaczy, a najgorsze, że już mam Bebilona kupionego 1 na zapas,., to się go sprzeda jeśli zaakceptuje to mleko. Może ją brzuch boleć albo kupa będzie inna, bo nie rozmieszałam tego mleka.

Jakie tabletki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
U mnie była mama 😉
teraz siedzę i się nudzę 😜
wieczorem muszę iść do koleżanki bo mi tabletki kupiła (pracuje w aptece 😜)


Ehhh jakie nudy, dałam małej to samo mleko Nan 90ml i wypiła wszystko bez marudzenia, ale nie wiem czy to wina tego, że jest głodna czy jednak woli inny smak, trudno kupimy mleko Nan opakowanie i się zobaczy, a najgorsze, że już mam Bebilona kupionego 1 na zapas,., to się go sprzeda jeśli zaakceptuje to mleko. Może ją brzuch boleć albo kupa będzie inna, bo nie rozmieszałam tego mleka.

Jakie tabletki??

anty 😜i jeszcze kropelki devikap i acidolac baby dla Dysi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue a gdzie Ty kupiłaś 90 Nan? w aptece?


Tak kosztował 3zł z czymś to jest butelka szklana 90ml akurat na jakieś wypady czy coś 🙂 fajnie mieć pod ręką takie buteleczki hermetycznie zamknięte. I to ma też Bebilon, Bebiko, Nan i inne mleka też na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
nan jest słodziutki, dobry 🙂


Dla mnie to on też dziwnie smakuje jak Bebilon eheh 🙂 ale ona na pewno odczuwa różnicę w smaku tylko nie wiem czy ona była po prostu już naprawdę głodna czy rzeczywiście znudził się jej smak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue a gdzie Ty kupiłaś 90 Nan? w aptece?


Tak kosztował 3zł z czymś to jest butelka szklana 90ml akurat na jakieś wypady czy coś 🙂 fajnie mieć pod ręką takie buteleczki hermetycznie zamknięte. I to ma też Bebilon, Bebiko, Nan i inne mleka też na pewno.

no ja właśnie kiedyś chciałam kupić jak zostawiałam Adama z Małą to fajna sprawa no ale u nas w aptece nie ma w żadnej tylko na zamówienie i ponad 4 zł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue a gdzie Ty kupiłaś 90 Nan? w aptece?


Tak kosztował 3zł z czymś to jest butelka szklana 90ml akurat na jakieś wypady czy coś 🙂 fajnie mieć pod ręką takie buteleczki hermetycznie zamknięte. I to ma też Bebilon, Bebiko, Nan i inne mleka też na pewno.

no ja właśnie kiedyś chciałam kupić jak zostawiałam Adama z Małą to fajna sprawa no ale u nas w aptece nie ma w żadnej tylko na zamówienie i ponad 4 zł 😮


O kurcze to dziwne, bez sensu, to jest duża apteka ma swoją sieć to pewnie dlatego ma taki asortyment i w ogóle wszystko ma tańsze od innych aptek, mocne przebitki ma 🙂 u niej Bebilon 400g kosztuje 19,90 a w innych aptekach po 25-30zł, albo AR tam 29 a w innej 39,90 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue a gdzie Ty kupiłaś 90 Nan? w aptece?


Tak kosztował 3zł z czymś to jest butelka szklana 90ml akurat na jakieś wypady czy coś 🙂 fajnie mieć pod ręką takie buteleczki hermetycznie zamknięte. I to ma też Bebilon, Bebiko, Nan i inne mleka też na pewno.

no ja właśnie kiedyś chciałam kupić jak zostawiałam Adama z Małą to fajna sprawa no ale u nas w aptece nie ma w żadnej tylko na zamówienie i ponad 4 zł 😮


O kurcze to dziwne, bez sensu, to jest duża apteka ma swoją sieć to pewnie dlatego ma taki asortyment i w ogóle wszystko ma tańsze od innych aptek, mocne przebitki ma 🙂 u niej Bebilon 400g kosztuje 19,90 a w innych aptekach po 25-30zł, albo AR tam 29 a w innej 39,90 🙂

no to jest różnica 😉 dlatego nie zamówiłam tylko kupowaliśmy 😉 jakby to był słoiczek 150ml to też inaczej a 90 to jest dla Dyśki za mało i musiałaby 2 mieć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue a gdzie Ty kupiłaś 90 Nan? w aptece?


Tak kosztował 3zł z czymś to jest butelka szklana 90ml akurat na jakieś wypady czy coś 🙂 fajnie mieć pod ręką takie buteleczki hermetycznie zamknięte. I to ma też Bebilon, Bebiko, Nan i inne mleka też na pewno.

no ja właśnie kiedyś chciałam kupić jak zostawiałam Adama z Małą to fajna sprawa no ale u nas w aptece nie ma w żadnej tylko na zamówienie i ponad 4 zł 😮


O kurcze to dziwne, bez sensu, to jest duża apteka ma swoją sieć to pewnie dlatego ma taki asortyment i w ogóle wszystko ma tańsze od innych aptek, mocne przebitki ma 🙂 u niej Bebilon 400g kosztuje 19,90 a w innych aptekach po 25-30zł, albo AR tam 29 a w innej 39,90 🙂

no to jest różnica 😉 dlatego nie zamówiłam tylko kupowaliśmy 😉 jakby to był słoiczek 150ml to też inaczej a 90 to jest dla Dyśki za mało i musiałaby 2 mieć 😜


No tak 90 to stanowczo za mało. Ona też była głodna po tym to jej dałam deserku trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...