Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
donia napisał(a):
o matusiu to masz co robic... 🙂

moja niunia tez od paru dni wstaje rano, masakra, a ja taki spioch jestem, ze prawie nic nie kontaktuje jak ona sie budzi z rana, mąż przychodzi i mnie szturcha zebym wstawala bo dziecie juz nie spi. Nie wiem co jej sie stalo, zawsze spala dluzej, czasem nawet przytrzymywalam ją do 10-11, a dzis jak mi wstala 0 5 tak uspilam ją dopiero o 8.30 🤪

Moja maruda ostatnio też jakaś poprzestawiana.
Rano jak mi już stęka dając znać, że się obudziła, to szturcham męża żeby wstał i Ją przewinął 😁
Dupek całą noc śpi jak gdyby nigdy nic(udaje pewnie, że Jej nie słyszy), łaski nie robi, jak rano wstanie i mi Ją do łóżka poda 🤪 Taka jestem!! A co!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
promyczek oklask na zachętę 😉 i smacznego
ja uciekam spac bo tez juz padam
dobrej nocki

Dzięki 🙂 Usmażyłam Mu kilka i resztę ciasta do lodówki wstawiłam-będzie na śniadanie 😉
Jak ja bym chciała pójść już spać... Ehhh. Jeszcze co najmniej godzina na pełnych obrotach z tym moim dzióbaskiem 🙂
Spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny u mnie też koszmar 🙂cały dzien na rękach i tak jak Justynka już nie wiem co robić?pojechałam nawet dzisiaj do lekarza bo już od zmysłow odchodze i chcialam też też czopki viburcol między innymi na zębole to mnie lekarka pogoniła powiedziała że taki ma charakterek i tyle 🤪tylko że mnie to nie bawi bo mam dość: 😞modle sie żeby jutro było lepiej.... 🙂dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa no i bardzo dobrze 🙂

Promyczek tak jest już lepiej chociaż wczoraj ok. 18 jak piła mleko to popłakiwała.. dzisiaj z rana była cisza 🙂 chyba już będzie ok. ale nie wiem czy to przez zmianę mleka czy po prostu pogodziła się z mlekiem 😁 korci mnie zrobić jej samego Bebilona, bo nadal mam głupią nadzieję, że to nie jest wina mleka tylko po prostu jej znudzenia, chciałabym go dalej kupować, bo jest dobry, ale jeśli rzeczywiście ona go nie chce to się pogodzę z tym faktem 😉 kupy na razie ma nadal plastelinę nie wiem czego to wina chyba marchwii 🤨 bo jeszcze miała pomarańczowe, muszę dać więcej jabłka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejku ja nie mam czasu kiedy wam tu popisac...
Mojego Bartoszka jakos tak od miesiąca wkładam do skoczka tak na chwilke dziennie, bo on sie bardzo cieszy. juz coraz lepiej sobie w tym radzi , jeszcze troszke i bedzie juz mógł dłużej pofikac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
jejku ja nie mam czasu kiedy wam tu popisac...
Mojego Bartoszka jakos tak od miesiąca wkładam do skoczka tak na chwilke dziennie, bo on sie bardzo cieszy. juz coraz lepiej sobie w tym radzi , jeszcze troszke i bedzie juz mógł dłużej pofikac 🙂


Mama opowiadała, że jak miałam pół roku to zapieprzałam w chodziku jak głupia, za wolno mi jeździł to go podnosiłam haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej i ja sie przylazam do życzen dla bartoszka Gabrysi 😘
Ja mam te czopki viburcol bo lekarka mi dala na kolke i zabkowanie wypisala mi na dwa opakowania recepte bo dopiero w lipcu na szczepionke wiec zeby nie latac 5 razy po recepte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
hej i ja sie przylazam do życzen dla bartoszka Gabrysi 😘
Ja mam te czopki viburcol bo lekarka mi dala na kolke i zabkowanie wypisala mi na dwa opakowania recepte bo dopiero w lipcu na szczepionke wiec zeby nie latac 5 razy po recepte 🙂
Asia a stosowałaś te czopki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nikogo nie ma? 😞
wpadłam się tylko przywitać 😉
idę dzisiaj na 14.30 do lekarza 😉
dzisiaj w nocy miałam temperature 40,2... zadzwoniliśmy na pogotowie i babka kazała mi robić zimne okłady... ponad godzinę siedziałam z mokrą pieluchą na karku i nogami w misce z zimną wodą i temp nie spadła mi nawet o kreseczkę więc wzięłam czop i poszłam spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
hej i ja sie przylazam do życzen dla bartoszka Gabrysi 😘
Ja mam te czopki viburcol bo lekarka mi dala na kolke i zabkowanie wypisala mi na dwa opakowania recepte bo dopiero w lipcu na szczepionke wiec zeby nie latac 5 razy po recepte 🙂
Asia a stosowałaś te czopki?

jeśli można to się wtrącę jeśli chodzi o czopki viburcol,ja stosowałam jak moja mała miała 6 tyg.była bardzo niespokojna cały czas płakała ,po wszystkich badaniach gdy okazało si e że jest całkiem zdrowa neurolog przepisała mi je i po zastosowaniu 2 moja diablica stawał się aniolkiem ,stosowam ljeden czopek dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo biedaku 😞 😞 zdrowiej!!

A ja już kompletnie zgłupiałam.. chciałam zrobić test na mleko i.. dałam samego bebilona i mała wszystko wypiła bez żadnego stęknięcia to w czym rzecz?? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...