Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hehe rzeczywiscie malo naskrobane 🙂
a my dzis bylismy w auchan, nakupowalam malej troche ciuszkow, fajne ubranka po 10 pln wiec poszalalam troche, kupilam bluzeczki, spodenki, spodniczke, bluze dresowa, poza tym jeszcze szlafroczek/ręczniczek i nowa dużą butelke bo mialam małe, ale mowie wam jaką mi radosc takie zakupy sprawiają.... 🙃

kurde godz. 23.07 a na dworze jakies łebki na desce szaleją, gdzie są rodzice......?

spadam i ja juz spac bo pewnie moja gwiazda jutro rano zrobi pobudke i bede chodzila jak monstrum
papa milego weekendu
a...jutro przywozą mi kanape -tą o ktorej wam kiedys pisalam, az jestem ciekawa czy rzeczywiscie wyglada tak jak na zdjeciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiecie co tak się martwiłam, że ona nie lubi na brzuszku leżeć itd. to od 2dni ma szajbę na pkt. przewracania się na brzuch robi to wszędzie oprócz podłogi tam jakoś nie lubi,. leży w jednym miejscu, a jak położę ją na łóżku naszym to non stop przewraca się nawet jak ją przebieram to ona musi, bo nie wytrzyma. W wózku też się przewróciła na brzuch, a w swoim łóżeczku to już lata dosłownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Wiecie co tak się martwiłam, że ona nie lubi na brzuszku leżeć itd. to od 2dni ma szajbę na pkt. przewracania się na brzuch robi to wszędzie oprócz podłogi tam jakoś nie lubi,. leży w jednym miejscu, a jak położę ją na łóżku naszym to non stop przewraca się nawet jak ją przebieram to ona musi, bo nie wytrzyma. W wózku też się przewróciła na brzuch, a w swoim łóżeczku to już lata dosłownie.
a widzisz 😁 moj eszcze nie robi ale wkoncu zacznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrycja napisał(a):
Blue napisał(a):
Wiecie co tak się martwiłam, że ona nie lubi na brzuszku leżeć itd. to od 2dni ma szajbę na pkt. przewracania się na brzuch robi to wszędzie oprócz podłogi tam jakoś nie lubi,. leży w jednym miejscu, a jak położę ją na łóżku naszym to non stop przewraca się nawet jak ją przebieram to ona musi, bo nie wytrzyma. W wózku też się przewróciła na brzuch, a w swoim łóżeczku to już lata dosłownie.
a widzisz 😁 moj eszcze nie robi ale wkoncu zacznie


Pewnie, że zacznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej moj maz w pracy do 14 i sama musze sprzatac domek. Moj maly jak wczoraj zjadl kolo 22 tak dzisiaj do 8 spal i seba tez tak samo wiec wyspalam sie.Wczoraj wstalam na wage i warze 55 biore sie za odchudzanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna2236 napisał(a):
hej moj maz w pracy do 14 i sama musze sprzatac domek. Moj maly jak wczoraj zjadl kolo 22 tak dzisiaj do 8 spal i seba tez tak samo wiec wyspalam sie.Wczoraj wstalam na wage i warze 55 biore sie za odchudzanie 😜


To ile Ty chcesz ważyć 40kg? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
hej moj maz w pracy do 14 i sama musze sprzatac domek. Moj maly jak wczoraj zjadl kolo 22 tak dzisiaj do 8 spal i seba tez tak samo wiec wyspalam sie.Wczoraj wstalam na wage i warze 55 biore sie za odchudzanie 😜

ehh 55kg to moja misja
na razie jest 62 🥴
o tak 55 to i ja bym chciala wazyć 😉narazie jest 59 ☺️niby 4kg to niedużo a tak ciężko zgubić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
mi tez 4 kilo i nie da rady mniej:/ ale jest postep wchodze (ledwo ale zawsze) w spodnie sprzed ciązy. zaczełam je zakładac, a piter mówi ze kiedy sobie spodnie pokupowałam...hehe juz zapomnielismy jak wyglądam w dzinsach 🙂

mój teraz narzeka, że wszytko na mnie wisi nawet te rzeczy sprzed ciąży bo ja i tak już 10 kg zrzuciłam
i rzeczywiście spodnie luźne bluzki luźne spódnice spadają a sukienki jak worki
ale ciężko jest nagle całą szafę wymienić
no i mam zamiar przecież jeszcze 7kg zrzucić wiec nawet jak teraz nakupuje to zaraz będzie za duże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...