Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja bym chciała kupić biszkopty i małej z deserkiem mieszać 🙂
to czemu tego nie zrobisz 😆
no pewnie mozesz dawac, nie cykaj sie. jeszcze jak zmieszasz z czyms to bedą mieciutkie. ja kiedyś mai z herbatką mieszałam i dawałam.
a ja tak robię cały czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny laski, ale jestem głodna szok, a w lodówce nie ma nic ciekawego co bym sobie zjadła i mąki nie ma 😉 mam dużo jajek.. ale za to chleb jest jakiś taki stary ehh umrę śmiercią głodową..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stanęłam przed lustrem i mierzyłam stare ubrania w tym spodnie no to masakra.. wcześniej były mi luźne, a teraz są maksymalnie wszędzie opięte a najgorzej w udach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
to weż ten chleb wsadz do rozbełtanych jajek i usmaż na patelni 🙂 pycha 🙂
ja uciekam


No wiem, że smaczne, ale tak jakoś źle mi się na niego patrzy 😆 😁 i nie mam na niego ochoty, bo mój kupił niekrojony, a ja takiego nie lubię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Jeny laski, ale jestem głodna szok, a w lodówce nie ma nic ciekawego co bym sobie zjadła i mąki nie ma 😉 mam dużo jajek.. ale za to chleb jest jakiś taki stary ehh umrę śmiercią głodową..

wpadnij do mnie ja mam pełną 😎
moja zasnęła to można chwilę posiedzieć...........jeny jaka jestem ospała i zamulona, jakbym na jakimś weselu do 4 rano siedziała......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue ja tez zawsze krojony kupuje 🙂moja siostra w weekend przyjechala i ona je tylko razowy rózne rodzaje i tak mi jej chleb smakuje ze chyba sie prze rzuce na razowy bo jak ona twierdzi ze w tym bialym nic nie ma potrzebnego dla organizmu i tylko rozpycha brzuch a razowy ma duzo zbóż które potrezbuje organizm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
to weż ten chleb wsadz do rozbełtanych jajek i usmaż na patelni 🙂 pycha 🙂
ja uciekam


no tez tak robie do jajek dodaj jakie tam lubisz przyprawy, obtocz chleb w jajku i usmaz na patelni, pycha, ja jem z ketchupem, takie zapiekaneczki. coś z niczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bartek nie potrafi ulezec na plecach chwili, i nawet jak go nie zapne w foteliku, mam taki stary w którym go sadzam , to tez na brzuch spryciarz sie przewróci.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/710/dscf3654y.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/7233/dscf3654y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buziaki dla dziewczynek
u nas tez pada, ja robie pranie, tzn wstawilam pranie, królewna spi wiec zajrzalam do was
a tak sie nie wyspalam przez tą moją marudę ze szok, nie wiem co jej sie ostatnio dzieje, marudzi mi w nocy nie wiedziec dlaczego, wstaje rano w wlasciwie nad ranem, gada sobie cos pod nosem, o mamusiu normalnie wyglądam dzis jak niedobitek

bylismy w sobote na zakupach, kupilam spodnie a wlasciwie rybaczki i znow mi brzuch urósł tak jak sprzed ciąży, ja go sie chyba nigdy nie pozbede, nogi chude a brzuch odstający 😠
i jestem leń do ćwiczen, moze jakbym brzuszki robila to by sie troche stopił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jakie upierdliwe muchy mi tu latają po klawiaturze 😠 a w nocy po gębie mi chodziły.......
miałam iść na spacer a tu tak pochmurno i deszcz przelatuje. Pranie też porobiłam i w łazience stoi......
a moja zjadła (wcisnęłam jej) zupkę i poszła znów w kimono 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...