Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
SmoczaMama napisał(a):
Justa napisał(a):
SmoczaMama napisał(a):
Justa napisał(a):
Mój też już śpi 🙂
Ja znowu miałam spięcie z Darkie, my się chyba nigdy nie dogadamy 😉
do tego ta teściowa 😞
za dużo marudzę
za to jak pójdę do pracy to gów...będę robiła w domu i w razie czego przeniosę się do rodziców


Justa u mnie od tygodnia też jest masakra drzemy się na każdym kroku. Ja już nie mam siły na Adama a moja mama jeszcze go broni i po jego stronie staje 😞

kochana nawet mi nie mów, ja tylko się powstrzymuję by nie przy małym 😞bo potem mi smutno,że bidulek patrzy



Kochana rozumiem Cie doskonale.
Ja w domu robie wszystko piorę gotuje sprzątam i wszystko dla 4osób plus mały i gówno za to mam bo nawet słowa dziękuję nie usłyszałam już od dawna. Z mamą bede musiała mieszkać dożywotnie bo jest ona osoba niedowidzącą wiec trzeba. Teraz na głowie mamy zmiane dachu remont kuchni chcemy zrobić a moja mamuśka kase dla brata daje który ma firme i dobrze mu się wiedzie. Mój Adam na mnie zły bo się klóce o swoje, nic ostatnio nie robi tylko na rybki jeździ i zadowolony z siebie jest.
Tez staram się nie kłócić przy małym ale nie zawsze mi to wychodzi.

Moi rodzice też faworyzują mojego brata, nawet mieszkanie dostał, mój tata mu je wyremontował a on je sprzedał bo się bratowej nie spodobało. A mnie się nawet nikt nie zapytał czy bym nie chciała tam zamieszkać 😞 I teraz jeszcze wielce moi rodzice, że Łukaszek tez musi mieszkać z teściową 😠 jaki on biedny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
byłam u rodziców, troszkę posiedziałam 🙂
dałam malej kaszkę, wykąpaliśmy i sobie lula...zmęczona była bidula 🙂
ja też bym nie mogła mieszkać z teściami......teść gada ile wlezie (prowadzi monologi) a teściowa spoko kobita ale też nadgorliwa, jakbym źle dla dziecka chciała 🤢
jutro jestem z nią umówiona bo chce kupić małej jakąś zabawkę, bo pół roczku kończy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Anusia0608 napisał(a):
Ja juz poprasowałam uff..
Juli coś sie przyśniło bo ze snu taki płacz straszny ze oj
No widzę ze u każdej cos facetem jest ehh u nas to samo jakoś mniej sie potrafię już dogadać ze swoim...
A co do teściowej to jak jesteśmy w Polsce to zawsze dziecko dajemy na jeden dzien do jednej babci na drugi do drugiej z tym ze mojej mamie to bez problemu a z teściowa to musimy sie dopasować i zawsze jest zmęczona a ciekawe jak bd teraz jak julka taka cwana się zrobiła.... Ona zamiast siedzieć to stać chce i ciągle sztywno nogi ehh:/ trochę posiedzi i już się jej nudzi i stać chce i tak samo zamiast do siadu to ona staje na nogi..

znam to Darkowi siedzenie też się znudziło i teraz tylko by stał. Nawet tak się mocno wyprostuje, że nawet na siłe nie da się go posadzić

Mój robi to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
anka111 napisał(a):
Anusia0608 napisał(a):
Ja juz poprasowałam uff..
Juli coś sie przyśniło bo ze snu taki płacz straszny ze oj
No widzę ze u każdej cos facetem jest ehh u nas to samo jakoś mniej sie potrafię już dogadać ze swoim...
A co do teściowej to jak jesteśmy w Polsce to zawsze dziecko dajemy na jeden dzien do jednej babci na drugi do drugiej z tym ze mojej mamie to bez problemu a z teściowa to musimy sie dopasować i zawsze jest zmęczona a ciekawe jak bd teraz jak julka taka cwana się zrobiła.... Ona zamiast siedzieć to stać chce i ciągle sztywno nogi ehh:/ trochę posiedzi i już się jej nudzi i stać chce i tak samo zamiast do siadu to ona staje na nogi..

znam to Darkowi siedzenie też się znudziło i teraz tylko by stał. Nawet tak się mocno wyprostuje, że nawet na siłe nie da się go posadzić

Mój robi to samo 🙂

widzę właśnie na miniaturce, że niezłą frajdę mu to sprawia 😁
oklask dla Was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Justa napisał(a):
anka111 napisał(a):
Anusia0608 napisał(a):
Ja juz poprasowałam uff..
Juli coś sie przyśniło bo ze snu taki płacz straszny ze oj
No widzę ze u każdej cos facetem jest ehh u nas to samo jakoś mniej sie potrafię już dogadać ze swoim...
A co do teściowej to jak jesteśmy w Polsce to zawsze dziecko dajemy na jeden dzien do jednej babci na drugi do drugiej z tym ze mojej mamie to bez problemu a z teściowa to musimy sie dopasować i zawsze jest zmęczona a ciekawe jak bd teraz jak julka taka cwana się zrobiła.... Ona zamiast siedzieć to stać chce i ciągle sztywno nogi ehh:/ trochę posiedzi i już się jej nudzi i stać chce i tak samo zamiast do siadu to ona staje na nogi..

znam to Darkowi siedzenie też się znudziło i teraz tylko by stał. Nawet tak się mocno wyprostuje, że nawet na siłe nie da się go posadzić

Mój robi to samo 🙂

widzę właśnie na miniaturce, że niezłą frajdę mu to sprawia 😁
oklask dla Was :*

ja juz posłałam oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mieszkałam u teściów jak byłam w ciąży z Natalą i do czasu nim skończyła 2 lata. Fajnie im było wszystkim z taką służką w domu 😠 Mi nie i w końcu powiedziałam DOŚĆ! Wróciłam do pracy i odżyłam. Teściowie już nie byli tacy zachwyceni. Było to wyraźnie widać. I wtedy mój mąż postawił się matce, stał murem za mną i moimi postanowieniami. 3 tyg. później już urządzaliśmy się w wynajmowanym mieszkaniu 🙂 I dzięki temu nasze relacje z teściami ją zdrowe bo mogłoby to się wytedy zmienić a po co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂widze że trudne tematy 🤢ja bym nie mogła mieszkać ani z rodzicami ani z teściami chociaż obydwoje są ok 🙂(na odległość 😜)wynajęłabym mieszkanie choćby kawalerke ale swoje 🙂inaczej bym nie umiała 🙂Justa ja też jakaś smutna jestem taka zmęczona robie wszystko jak robot 😞niby wszystko ok ale jednak nie... 😞teraz jestem sama(mąż na szkoleniu 😞)i myślałam ze dam klapa w dupe Soni przed kąpielą tak sie darla 😠jak pomyśle że jutro rano wszystko od nowa to mi sie wstawać nie chce 😞jakiś dół mnie dopada czy co.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ja jak tylko zaczęliśmy robić jakieś plany, powiedziałam Kubie, ze choćby nie wiem co z Jego rodzicami mieszkać nie będę 🙂 Oni mają duży dom i właściwie byli pewni, że się do nich wprowadzili. Teraz po tylu latach wiem, ze zrobilam baaardzo dobrze. Tesciowie są ok ale tylko w odwiedzinach. Teraz jesteśmy daleko, więc jak przylatują to po tygodniu mam już dosyć 😉 Właśnie jesteśmy po takiej wizycie. Cały czas wtrącano się do dzieci i wieczne wypytywano dlaczego robię coś tak czy siak 😠 Usłyszałam chyba milion razy ze zgorszeniem w głosie, że 'teraz to się widzę zupełnie inaczej dzieci chowa' 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my też od razu po ślubie wyprowadziliśmy się z naszych domów
bo nie chciałam żyć ani z teściami ani z rodzicami
i tak jest najlepiej
pomimo tego że u teściów stoją 2 pokoje wolne i ciągle słyszeliśmy żebyśmy się tam wprowadzali woleliśmy płacić i mieć święty spokój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam za sobą kolejny dzień w pracy 🙂 Powiem Wam, ze tak się stresowałam ale w sumie widzę, że bardzo dobrze mi to robi 😉 Wracam stęskniona 🙂 Padam na ryj ale zaczynam się cieszyć z powrotu 🙂
Dziś w ogóle było super, bo tak się martwiłam o karmienie małej, że mąż zdecydował, że będzie mi ją dowoził i jak przypada moja przerwa to Ją sobie karmię 😉 Dziś tak miałam i było superowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to nasza sesyjka przed kapaniem 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/dscf2273z.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9536/dscf2273z.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/dscf2281s.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6310/dscf2281s.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dscf2296l.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1715/dscf2296l.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/dscf2310i.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7273/dscf2310i.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/dscf2314q.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1203/dscf2314q.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Ja też się ze swoim ciągle żre, bez sensu są te kłótnie 😞 eh już sama nie wiem może za dużo się czepiam.

Ja widzisz też tak myślę, że jestem marudna ale a im milsza jestem i chce żeby było fajnie tak on zawsze musi mnie wku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do wychowywania Anastazji to teściowa nawet jeśli myśli że coś zrobiłaby inaczej to mi nie powie bo nie wtrąca się
za to moja mama ciągle denerwuje mnie swoimi tekstami
jak na początku karmiłam piersią i mówiłam ze mi się w nocy 3 razy budzi to od razu mówiła daj butlę będziesz mieć spokój
teraz mówi że będzie dziecku dawać kość gotowaną do ssania 😮 😮 😮
to jej odpowiedziałam że niech tylko spróbuje to więcej jej dziecka nie zostawie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kłócimy się, smucimy, czepiamy... bo jesteśmy znudzone. Dziaciaki dają nam nieźle w kość i każdy kolejy dzień podobny do poprzedniego. Ja to zauważyłam, że jedyną moją odskocznią ostatnio są zakupy. Takie normalne, jedzeniowe ale z domu dalej niż na spacer do parku 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
a co do wychowywania Anastazji to teściowa nawet jeśli myśli że coś zrobiłaby inaczej to mi nie powie bo nie wtrąca się
za to moja mama ciągle denerwuje mnie swoimi tekstami
jak na początku karmiłam piersią i mówiłam ze mi się w nocy 3 razy budzi to od razu mówiła daj butlę będziesz mieć spokój
teraz mówi że będzie dziecku dawać kość gotowaną do ssania 😮 😮 😮
to jej odpowiedziałam że niech tylko spróbuje to więcej jej dziecka nie zostawie 😠

Jacię, z tą kością to przegięcie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
a co do wychowywania Anastazji to teściowa nawet jeśli myśli że coś zrobiłaby inaczej to mi nie powie bo nie wtrąca się
za to moja mama ciągle denerwuje mnie swoimi tekstami
jak na początku karmiłam piersią i mówiłam ze mi się w nocy 3 razy budzi to od razu mówiła daj butlę będziesz mieć spokój
teraz mówi że będzie dziecku dawać kość gotowaną do ssania 😮 😮 😮
to jej odpowiedziałam że niech tylko spróbuje to więcej jej dziecka nie zostawie 😠

No tak... Ja tesciów mam daleko ale rodzice mieszkają w tej samej miejscowości co my i widzimy się całkiem często. Oj mamcia to mi potrafi nieźle krwi napsuc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czasami mam wrażenie, że wg mojej mamy niczego nie robię poprawnie 😠 A niech tylko któreś z dzieci się przeziębi, to dopiero mam gadane, że' może wreszcie zacznę o nich dbać' 😮 Czasami po takim spotkaniu z mamą mam ochotę wyć, bo dzieci to moje największe skarby i zawsze działam tak żeby im było najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa u mnie podobnie, że mam dać do ssania tylko nie pamiętam co 🤪 i że jej zimno, że ona taka biedna 🙂 itd. ale ja znam swoje dziecko lepiej i wiem kiedy jej zimno, no przecież nie chcę dla niej źle!!

Promyczek, bo Polska wszystko później wprowadza do jadłospisu 🙂 tyle, że ja wolę jej ten wapń dostarczać jak tak mało pije tego mleka i tyle. I tak lekarki nigdy się o nic nie pytałam 😁 jakie mleko kupować czy coś.. haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Taa u mnie podobnie, że mam dać do ssania tylko nie pamiętam co 🤪 i że jej zimno, że ona taka biedna 🙂 itd. ale ja znam swoje dziecko lepiej i wiem kiedy jej zimno, no przecież nie chcę dla niej źle!!

Promyczek, bo Polska wszystko później wprowadza do jadłospisu 🙂 tyle, że ja wolę jej ten wapń dostarczać jak tak mało pije tego mleka i tyle. I tak lekarki nigdy się o nic nie pytałam 😁 jakie mleko kupować czy coś.. haha!

Bo mama wie najlepiej 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...