Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia napisał(a):
SmoczaMama napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia a gdzie kupujesz deserki mleczne oprócz Rossmanna? ja nigdzie nie mogę znaleźć 😞


Blue Delima i Alma mają deserki mleczne w ilościach ogromnych.
i tam maja z hippa np.maliny i truskawki z jogurtem 🙂

Dokładnie wczoraj kupiliśmy kaszkę ryżowo-kukurydzianą o smaku truskawkowym w Bobowity oraz przysmak na dobranoc Kaszka mleczna z biszkoptami Hippa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam aż ten biały punkt na dziąśle zacznie się rozrastać, bo jest w tej samej linii, gdzie ma kreski w dziąsłach, tyle, że nie ma dziąseł zapuchniętych, jedynie się mocno ślini. To pewnie jeszcze wiele tyg. minie, chociaż czytałam, że nie każde dziecko przechodzi źle ząbkowanie, jedne nie mają dziąseł zapuchniętych i ząb wychodzi niespodziewanie. Może ona do tej grupy się zaliczy oby!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja przemywam wodą przegotowaną albo z kranu buzię jak zje obiadek czy zupkę i tak normalnie żeby oczyścić skórę z kurzu i zaspania.

:lol 😁ziewczyny chodzi mi o buźkę w środku. Tak to ja mu też przecieram 🙂


Buhahaha ja źle przeczytałam 😁 w środku nie myję, bo nie ma zębów to po co 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja przemywam wodą przegotowaną albo z kranu buzię jak zje obiadek czy zupkę i tak normalnie żeby oczyścić skórę z kurzu i zaspania.

:lol 😁ziewczyny chodzi mi o buźkę w środku. Tak to ja mu też przecieram 🙂


Buhahaha ja źle przeczytałam 😁 w środku nie myję, bo nie ma zębów to po co 🤪

To ja się źle wyraziłam 😜 Moja koleżanka przemywa i chciałam sie też Was poradzić, bo ja tego nie praktykuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Dziewczyny a przemywacie dzieciaczkom czymś buzie, w sensie czyszczenia gazikiem czy czymś podobnym?


Po kilkanaście razy dziennie wodą z mydełkiem tak sam rączki Bartek to uwielbia.
Dodatkowo przemywam mu dziubek w środku pieluszką maczaną w rumianku bo mały ma tendencje do pleśniawek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
A ja czekam aż ten biały punkt na dziąśle zacznie się rozrastać, bo jest w tej samej linii, gdzie ma kreski w dziąsłach, tyle, że nie ma dziąseł zapuchniętych, jedynie się mocno ślini. To pewnie jeszcze wiele tyg. minie, chociaż czytałam, że nie każde dziecko przechodzi źle ząbkowanie, jedne nie mają dziąseł zapuchniętych i ząb wychodzi niespodziewanie. Może ona do tej grupy się zaliczy oby!

Blue to zamów z hipp na stronie internetowej 😉 jak zamówisz za min. chyba 100 zł. to dowóz gratis 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SmoczaMama napisał(a):
Justa napisał(a):
Dziewczyny a przemywacie dzieciaczkom czymś buzie, w sensie czyszczenia gazikiem czy czymś podobnym?


Po kilkanaście razy dziennie wodą z mydełkiem tak sam rączki Bartek to uwielbia.
Dodatkowo przemywam mu dziubek w środku pieluszką maczaną w rumianku bo mały ma tendencje do pleśniawek 😞

A to Ty dobra mama jesteś 🙂 ja mojego obserwuję czy czegoś tam nie ma w buzi, ale jest oki i mu nie przemywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Już kiedyś pisałam,ale znowu mamy ten problem. Miłoszowi wróciły plamy (liszajki) suche - czasami są blade czasami czerwone. Chyba go nie swędzą bo się nie drapie, ale kurcze nie umiem się tego pozbyć 😞 Oilatum krem pomaga ale to nie znika, kupiłam mu nawet diprobaze i też nie schodzi. Lekarka mówiła, że to wygląda jak atopowe zapalenie skóry. Chyba się zapiszę do alergologa. Nie wiem co to może być alergia? tylko na co?proszek ma od urodzenia ten sam. Jakieś jedzonko?mleko?
Mówię Wam takie dziwne, jak się zaczyna pielucha to się plamy kończą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justa maryla ma te plamki. robilismy tak ze jadla codzinnie to samo przez kilka dni np marchewke z jablkiem i marchewke z ziemniakiem i dawalismy jakis produkt np z malina i juz teraz wiemy ze po malinie jagodach i innych owocach lesnych ma plamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Już kiedyś pisałam,ale znowu mamy ten problem. Miłoszowi wróciły plamy (liszajki) suche - czasami są blade czasami czerwone. Chyba go nie swędzą bo się nie drapie, ale kurcze nie umiem się tego pozbyć 😞 Oilatum krem pomaga ale to nie znika, kupiłam mu nawet diprobaze i też nie schodzi. Lekarka mówiła, że to wygląda jak atopowe zapalenie skóry. Chyba się zapiszę do alergologa. Nie wiem co to może być alergia? tylko na co?proszek ma od urodzenia ten sam. Jakieś jedzonko?mleko?
Mówię Wam takie dziwne, jak się zaczyna pielucha to się plamy kończą


A gdzie on to ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Mamusie synków!!!!!
czy naciągacie maluszkom tą skórke na siusiaku??? na początku jedna położna mówiła ze naciągać, lekarka ze nie naciągac. i ja nie nasiągałam tak przy mysiu delikatnie i przemywałam. a dzis byłam w szoku bo u lekarza wzieła mu i całą naciągnęła wbiłam sie w szok. ale mówi ze to dobrze ze tak ładnie sie naciąga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O ja pierdziu, ale mi mały przyrżnął główką. Majka rzuciła łapke na muchy na podłoge on gdzieś łaził i jak siedział to upadł w bok i prosto główką w rączke od łapki aż mu dziura sie zrobiła przy skroni, szybko wodą utleniona przemyłam i nakleiłam plasterek zeby sie jakies kurze nie dostały. oj mój bidulek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
O ja pierdziu, ale mi mały przyrżnął główką. Majka rzuciła łapke na muchy na podłoge on gdzieś łaził i jak siedział to upadł w bok i prosto główką w rączke od łapki aż mu dziura sie zrobiła przy skroni, szybko wodą utleniona przemyłam i nakleiłam plasterek zeby sie jakies kurze nie dostały. oj mój bidulek.


Hmm to pierwszego strupa będzie miał? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
O ja pierdziu, ale mi mały przyrżnął główką. Majka rzuciła łapke na muchy na podłoge on gdzieś łaził i jak siedział to upadł w bok i prosto główką w rączke od łapki aż mu dziura sie zrobiła przy skroni, szybko wodą utleniona przemyłam i nakleiłam plasterek zeby sie jakies kurze nie dostały. oj mój bidulek.


Gosiu uważaj żeby nie wymiotował bo jak bedzie to migusiem na pogotowie
Biedulek 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wczoraj jak byłam w realu to tez pełno stoi tych fajnych mlecznych produktów z Hippa aż mi żal dupę ściska że nie mogę jej kupić 🥴
wesa biedny mały, pewnie ostro płakał, kurcze jak to trzeba wszystko zbierać po drodze...łapka na muchy 😮
buzię przemywam wacikami rano wieczorem i po żarełku, a ręcę to w sumie tylko na wieczór 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BLUE tu masz te body z H&M z falbanką szare....tylko słabo widać, w rzeczywistości ładniej się to prezentuje 🙂 to są te co Ci kiedyś mówiłam że kupiłam pudrowe i kremowe...
one duże wypadają, zresztą facet napisał...
http://allegro.pl/hm-body-falbanki-74cm-nowe-i1764425743.html
oczywiście nie zobowiązuje Cię do ich kupienia, bo mogą Ci się nie podobać, ale wiem że lubisz szary i pytałaś to pokazuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
BLUE tu masz te body z H&M z falbanką szare....tylko słabo widać, w rzeczywistości ładniej się to prezentuje 🙂 to są te co Ci kiedyś mówiłam że kupiłam pudrowe i kremowe...
one duże wypadają, zresztą facet napisał...
http://allegro.pl/hm-body-falbanki-74cm-nowe-i1764425743.html
oczywiście nie zobowiązuje Cię do ich kupienia, bo mogą Ci się nie podobać, ale wiem że lubisz szary i pytałaś to pokazuję 😜


Dzięki Kamila, ja już kupiłam jej ten 7-pak z krótkim rękawkiem na roz. 92 co dłużej ponosi i tak przecież będzie jej trochę tylko w tyłku odstawać, bo na szerokość to każde body są dla niej za luźne hehe 🙂 tyle, że nie wiem na jaki wzór się zdecydować.

A to body szare to tak niezbyt mi się podoba, a Ty jaki kolor kupiłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kolor oczywiście ok 😁 ale tak ogólnie to body wygląda na takie "zwykłe" więc szału nie ma. Spodziewałam się czegoś lepszego po H&M

no kto co lubi 🙃 są z tej lepszej gatunkowo bawełny a nie tej szmatławej, no i warstwy falbanek..
ja akurat wolę takie prostsze...już mi się znudziły typowo niemowlęce wzory...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...