Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tak przeglądam te wózki i stwierdzam, że nawet drogie nie mają funkcji leżącej.. jak jest tak funkcja to wózek brzydki albo nie ma amortyzatorów, jak ładny to nie ma funkcji leżącej 😠 zawsze jakiś wózek czegoś nie ma co bym chciała, albo kolory ma okropne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj małej kupiłam te chrupaczki dla niemowląt no i dopiero była agresja jak chciałam zabrać 😉 wszystko wcina i te chrupaczki i normalne chrupki kukurydziane, ale te 1 bardziej jej smakują i podczas drogi powrotnej dałam jej jednego i ona sobie go gryzła i żuła, no i pod koniec miała już taki w ręce mały kawałek to jej go wzięłam i ledwo wzięłam do ust a ta zaczęła krzyczeć 😁 jaka zła była, ale nie mogłam jej go oddać, bo już go miałam w buzi, to dostała kolejnego w domu to była taka zadowolona, że głośno gadała po swojemu i krzyczała z szczęścia 😁 jakim to sposobem można uszczęśliwić dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Tak przeglądam te wózki i stwierdzam, że nawet drogie nie mają funkcji leżącej.. jak jest tak funkcja to wózek brzydki albo nie ma amortyzatorów, jak ładny to nie ma funkcji leżącej 😠 zawsze jakiś wózek czegoś nie ma co bym chciała, albo kolory ma okropne.

ja mam spacerówkę z funkcją leżenia z chicco w sumie to spacerówka przerobiona z wózka głębokiego ale stelaż był bardzo lekki więc mi odpowiadało 🙂 i fajne jest to, że jak jest wyżej podniesione oparcie to budę można mocno zaciągnąć tak, że słońce nie razi Darka i parasolka staje się zbędna 😁 a ja nie lubię parasolek bo latają w każdą stronę przy tym wózku i w ogóle mnie denerwują 🙂 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a no i ta spacerówka fajna zgrabna, łatwo się składa i rozkłada bo tylko jednym pociągnięciem no łatwo mieści się w bagażniku ale wiadomo ma też wady czyli nie fajny koszyk pod wozkiem słabo jest zamontowany i ogólnie taki słaby nie można za dużo do niego dać bo może się urwać no i nie ma kieszonek na jakieś pierdółki jak telefon czy klucze ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę spacerówkę ogólnie do sklepów 😜 bo na spacery to mam duży wózek 🙂 no, ale wiesz ona też czasami lubi się zdrzemnąć, a w takiej pozycji półleżącej to męczarnia. Wczoraj w Tesco widziałam właśnie spacerówki Coneco i Chicco - własności klientów hehe z dziećmi 🙂 na allegro znalazłam fajną Coneco ma bardzo dobre opinie, ale tylko kolor zielony 😉 więc trochę lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sorki ze się wtrącę tez jestem na etapie poszukiwań spacerówki mi narazie najbardziej do gustu ta
http://allegro.pl/quatro-wozek-spacerowy-oslonka-nowosc-2011-hit-i1755291459.html
oparcie regulowane do pozycji leżącej, rozsądna cena, półeczka na kubeczek, dość fajne wykonanie, osłonka na nóżki tylko szkoda że dwa kolory.
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia90 napisał(a):
sorki ze się wtrącę tez jestem na etapie poszukiwań spacerówki mi narazie najbardziej do gustu ta
http://allegro.pl/quatro-wozek-spacerowy-oslonka-nowosc-2011-hit-i1755291459.html
oparcie regulowane do pozycji leżącej, rozsądna cena, półeczka na kubeczek, dość fajne wykonanie, osłonka na nóżki tylko szkoda że dwa kolory.
pozdrawiam 🙂


No właśnie ja czytałam coś nie coś o tych wózkach i niektórzy ludzie się skarżą nawet w komentarzach Allegro, więc nie wiem.. trzeba by poszukać opinii na necie ogólnie o nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wózek wszyscy pozytywnie komentują http://allegro.pl/coneco-ibis-wozek-spacer-parasolka-nowosc-2011-i1742478338.html

Tylko ja nie lubię pomarańczowego koloru 😜 a zielony chyba taki zbyt agresywny jest dający po oczach hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Ten wózek wszyscy pozytywnie komentują http://allegro.pl/coneco-ibis-wozek-spacer-parasolka-nowosc-2011-i1742478338.html

Tylko ja nie lubię pomarańczowego koloru 😜 a zielony chyba taki zbyt agresywny jest dający po oczach hehe 🙂
dla mnie bomba 🙂


Ohh tylko ten kolor 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko co tu tak pusto? a ja robię wielkie porządki, bo wczoraj znalazłam jednego mola w dodatku żywego 😮 i wszystko piorę i sprzątam, kurde nie miałam moli, a teraz się boję, że mi wszystko pożrą 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Matko co tu tak pusto? a ja robię wielkie porządki, bo wczoraj znalazłam jednego mola w dodatku żywego 😮 i wszystko piorę i sprzątam, kurde nie miałam moli, a teraz się boję, że mi wszystko pożrą 😠


Blue u mnie też wielkie porządki dzisiaj bo widziałam w nocy mysz a rano pająka znalazłam pod łóżkiem wiec cały dom sprzątam aby znaleźć i sprawdzić czy nie ma ich więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia90 napisał(a):
sorki ze się wtrącę tez jestem na etapie poszukiwań spacerówki mi narazie najbardziej do gustu ta
http://allegro.pl/quatro-wozek-spacerowy-oslonka-nowosc-2011-hit-i1755291459.html
oparcie regulowane do pozycji leżącej, rozsądna cena, półeczka na kubeczek, dość fajne wykonanie, osłonka na nóżki tylko szkoda że dwa kolory.
pozdrawiam 🙂
ja mam taki i odradzam bo jak dziecko większe to nie ma gdzie nóżek położyc, i wiszą, ten podnóżek jest do dupy i sie nie nadaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dzisiaj jak wróciłam z pracy to zjadłam obiadek który mąż dla mnie zrobił, i połozyłam sie spac hehe własnie wstałam i przydałobu sie posprzatać a mi sie nie chce:////
jedno co fajne Piotrek pomył podłogi i pranie zrobiła, ale już od nowa bałagan:/ u mnie naokrógło trzeba sprzatac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
A ja dzisiaj jak wróciłam z pracy to zjadłam obiadek który mąż dla mnie zrobił, i połozyłam sie spac hehe własnie wstałam i przydałobu sie posprzatać a mi sie nie chce:////
jedno co fajne Piotrek pomył podłogi i pranie zrobiła, ale już od nowa bałagan:/ u mnie naokrógło trzeba sprzatac.
u mnie też trzeba w kółko sprzątać a szczególnie zabawki
Gosiu to Ci się mąż postarał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny 🙂
U mnie jakieś fatum chyba 😎 Padł mi komputer(dziś jakimś cudem udało mi się go uruchomić) a na dodatek rozłożył mi się telefon 😞 Masakra jakaś!! Mam nadzieję, że kompa jakoś mężuś naprawi a telefon?? Trzeba będzie wymienić 😞
U nas jak u Wesy 🙂 Tosieńka już 'normalnie' raczkuje hehehe Wszędzie Jej pełno 🙂 Dziś zaczęła się interesować schodami na górę, więc czekam aż Kuba wróci z pracy i zamontujemy bramki ochronne. Zamontujemy jedną na dole i drugą na górze, w razie jakby mi się wyrwała z sypialni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jutro mamy z mężem 3 rocznicę ślubu
byłam dziś u fryzjera rano farbowałam włosy bo miałam już chyba 10cm odrost
chciałam jaśniejsze (złoty brąz) wyszły jakie wyszły bardziej czekolada
do tego wyprostowałam je
mam tyle włosów że nawet fryzjerkom nie chce się ich prostować a ja lubię mieć raz na jakiś czas proste zrobione ale dały rade i wyglądam w miarę fajne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...