Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zgadnijcie jaka pogoda jest haha 🙃
Blue żartuje....a w Matarni już byłam, bo było nam bardziej po drodze jadąc w tę stronę 😉
nooo no ciekawe czy zajrzysz do Torunia 😜
Ale Anastazja ma włosów, aż mój nie mógł uwierzyć że ona jest 2 tyg młodsza od Mai, myślał że ma 2 lata heheh
Honorata moja koleżanka ma tą kreatynę zrobioną, ale po tym zabiegu trzeba podobno zainwestować w szampon i odżywkę utrwalające ten zabieg, które podobno kosztują coś 300zł 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no właśnie słyszałam że trzeba specjalny szampon z kreatyną i że wtedy nie powinno się farbować bo wszystko szlag trafi
kurcze pół roku bez farbowania będzie nie ładnie wyglądało
dlatego myślałam żeby zafarbować kilka dni przed zabiegiem na najbardziej neutralny moim włosom kolor i najwyżej później na kilka miesięcy mieć spokój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila ja nie rzucam słów na wiatr jeśli chodzi o spotkania i takie inne sprawy 🙂 szkoda, że już jechaliście.

Gratuluję kolejnego zębaska 🙂 a moją znowu obsypało na brodzie krostami i pluje śliną. Bidak jeden.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kamila ja nie rzucam słów na wiatr jeśli chodzi o spotkania i takie inne sprawy 🙂 szkoda, że już jechaliście.

Gratuluję kolejnego zębaska 🙂 a moją znowu obsypało na brodzie krostami i pluje śliną. Bidak jeden.


Darek też brodę w krostkach ma przez tą ślinę ale ja mu smaruję sudocreme i pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka111 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila ja nie rzucam słów na wiatr jeśli chodzi o spotkania i takie inne sprawy 🙂 szkoda, że już jechaliście.

Gratuluję kolejnego zębaska 🙂 a moją znowu obsypało na brodzie krostami i pluje śliną. Bidak jeden.


Darek też brodę w krostkach ma przez tą ślinę ale ja mu smaruję sudocreme i pomaga 🙂


Noo, bo to powiedzmy jedna z możliwych oznak ząbkowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Anka sama coś upiecz 🙂 jeśli masz składniki, najprostsza będzie babka albo murzynek 🙂 albo ciastka kokosanki 😜 mi bardzo smakuje babka budyniowa 🙂

Upiekła bym ale niestety nie mam składników w domu bo nie miałam zamiaru piec więc nic nie kupowałam 😞 a tak nawiasem mówiąc to uwielbiam kokosanki 🙂 !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka111 napisał(a):
Blue napisał(a):
Anka sama coś upiecz 🙂 jeśli masz składniki, najprostsza będzie babka albo murzynek 🙂 albo ciastka kokosanki 😜 mi bardzo smakuje babka budyniowa 🙂

Upiekła bym ale niestety nie mam składników w domu bo nie miałam zamiaru piec więc nic nie kupowałam 😞 a tak nawiasem mówiąc to uwielbiam kokosanki 🙂 !!


Ja też lubię sama robię i są pyszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłam bebilona na allegro z wysyłką 4 opakowania za lekko ponad 33zł sztuka, a chwilę później ktoś wystawił o 10zł mniej buhaha 🙂 no, ale te mają akurat dłuższy termin ważności o 3miechy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wysłałam dzieciaki na dwór z Piotrkem a ja robie kopytka. co do pieczenia to piotrek własnie wczoraj taką prostą babke zrobił.
Bartek tak juz posówa raczkując ze szok, jak te dzieckiaki szybko postepy robią. aha i zaczął wstawać na nogi nie tylko juz w łózeczku , łapie sie kanapy mebli i tez staje. już teraz w ogóle nie moge go spuscić z oka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Wysłałam dzieciaki na dwór z Piotrkem a ja robie kopytka. co do pieczenia to piotrek własnie wczoraj taką prostą babke zrobił.
Bartek tak juz posówa raczkując ze szok, jak te dzieckiaki szybko postepy robią. aha i zaczął wstawać na nogi nie tylko juz w łózeczku , łapie sie kanapy mebli i tez staje. już teraz w ogóle nie moge go spuscić z oka 🙂


To super 🙂 chyba idzie w ślady Majki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem w szoku 😮
Właśnie przeglądam sobie ogłoszenia i patrzcie na co się natknęłam 😮
http://cork.gumtree.ie/c-Stuff-for-Sale-kids-baby-stuff-breastmilk-fresh-frozen-W0QQAdIdZ304991649
Nawet do głowy by mi nie przyszło żeby sprzedawać swoje mleko 😮 A już w ogóle wyjść z podziwu nie mogę, że ktoś to kupuje 😮 😮 😮
Niezły biznes 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Jestem w szoku 😮
Właśnie przeglądam sobie ogłoszenia i patrzcie na co się natknęłam 😮
http://cork.gumtree.ie/c-Stuff-for-Sale-kids-baby-stuff-breastmilk-fresh-frozen-W0QQAdIdZ304991649
Nawet do głowy by mi nie przyszło żeby sprzedawać swoje mleko 😮 A już w ogóle wyjść z podziwu nie mogę, że ktoś to kupuje 😮 😮 😮
Niezły biznes 🤢


Ja bym takiego mleka nie kupiła 😜 ,ale ja to ja 🙃, a niektórym matkom to nie przeszkadza w Polsce też coś takiego robią.

A my nadal sprzątamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue trzymam za słowo 🙂
trochę się przejaśniło i mogliśmy pochodzić,,,może jutro będzie ciut lepiej 🙂
a jak Maja zje kaszkę to idziemy na gofra XXL hihi, mniam 😜
Dziewczyny, może jestem ułomna albo co, ale mi kaszka nie wychodzi na gęsto hehe
miałam z bobovity po 4 m-cu, sypałam więcej niż na opakowaniu i niccc, no to kupiłam Nestle po 6 m-cu, tam było że do podawania łyżeczką i też niccc 😠 czy to możliwe że moje mleko tak na nie działa? 🤢 czy co jest że to takie rzadkie...
czy podajecie jakieś kaszki na sztywno i jakie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...