Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
SmoczaMama napisał(a):
Honoratko przepiękne zdjęcie Anastazji w profilówce. .
Adama już pożegnałam pojechali już do pracy i tak pusto nagle w domu się zrobiło 😞
Kochane wy wyprawki dzieciom do szkoły robicie a ja sobie 🙂

a dziękuję
co do "wyprawki" dla mnie to już zapowiedziałam mężowi że muszę połowę wypłaty przeznaczyć na zakupy, żeby nie chodzić byle jak ubraną do nowej pracy
z tym że ja nie znoszę robić dla siebie zakupów
no nie wiem szlag mnie trafia jak mam iść kupić sobie nowy ciuch buty czy torebkę
trafiła sie mojemu mężowi żona która sklepy odzieżowe omija szerokim łukiem 😁
normalnie to juz on jest większy gadżeciarz ode mnie jak byliśmy w kołobrzegu to co chwile po sklepach łaził a to za bluzą, a to za spodenkami a to za butami
myślałam że oszaleje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Moja Majuśka też już teraz ma 75 cm więc nie wiem już jaki rozmiar na zimę. Chyba się wstrzymam i jak się zrobi zimniej to kupimy kurtkę/płaszczyk a potem dopiero coś co będzie służyło całą zimę


Moja ok. 72 🙂 no chyba, że urosła więcej, ale chyba nie 🙂 wiecie co niby dzieci teraz rosną po 1-1,5cm na mieś. to możecie sobie obliczyć ile mogą mieć 🙂 ja kupiłam kombinezon taki jak kiedyś z Justą oglądałyśmy 🙂 szary w kratkę jednoczęściowy nieprzemakalny co przynajmniej nic nie będzie ściągać.

Promyczek i Wesa jestem pełna podziwu dla waszych maluchów po prostu szok 🙂 moja tylko na kolanach stoi i wygląda zza łóżeczka jeszcze ani razu sama nie stała. Judytka też szybko stoi 🙂 nie wiem jak inne dzieciaki.

moja dopiero od wczoraj zaczyna stabilnie siadać na minutkę dwie ale to jak się ją posadzi
sama jeszcze nie wie o co chodzi z siadaniem
raczkowanie też na razie przestała trenować bo miała takie dni ze fajnie dupkę podnisiłą do góry ale z czasem jej to przeszło
o wstawaniu nawet nie pomyśli ale dla mnie to dobrze
mi się nie spieszy niech sobie robi co chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja chyba nie będzie raczkować. Umie się przemieszczać po całym domu różnymi sposobami, trochę nogami, rękoma, trochę się poturla, usiądzie, położy i znó usiądzie i takj jej się udaje poruszać ale jak jest w pozycji do raczkowania to staje na stopach, podnosi kuper i próbuje wstać. No a jak tylko coś stoi na drodze to od razu służy jej jako pomoc do wstawania 🤪 I stoi choć jeszcze ssię buja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja strasznie polubiła te ciastka chrupaczki Bobovity jak się go bierze do ręki i pokaże w jej stronę to ona od razu rękę wyciąga (prawą zawsze - można już poznać, że jest praworęczna?!) i jest dzika za nimi i nie podzieli się 🤨 jak chciałam sobie wziąć kawałek od niej to był ryk.. że już na takim etapie dzieci to egoiści 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Moja strasznie polubiła te ciastka chrupaczki Bobovity jak się go bierze do ręki i pokaże w jej stronę to ona od razu rękę wyciąga (prawą zawsze - można już poznać, że jest praworęczna?!) i jest dzika za nimi i nie podzieli się 🤨 jak chciałam sobie wziąć kawałek od niej to był ryk.. że już na takim etapie dzieci to egoiści 🤪
Majk to z łąkomstwem zjada wszystko co dostanie. I wszystko co my jemy też by pałaszowała a tak tylko patrzy aż żal człowiekowi, że nie można się podzielić z dzieckiem. Taka żarta się zrobiła na starość hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Moja strasznie polubiła te ciastka chrupaczki Bobovity jak się go bierze do ręki i pokaże w jej stronę to ona od razu rękę wyciąga (prawą zawsze - można już poznać, że jest praworęczna?!) i jest dzika za nimi i nie podzieli się 🤨 jak chciałam sobie wziąć kawałek od niej to był ryk.. że już na takim etapie dzieci to egoiści 🤪

hehe a co się bedzie dzielić
ty się z nią swoim obiadkiem też nie dzielisz 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
Moja strasznie polubiła te ciastka chrupaczki Bobovity jak się go bierze do ręki i pokaże w jej stronę to ona od razu rękę wyciąga (prawą zawsze - można już poznać, że jest praworęczna?!) i jest dzika za nimi i nie podzieli się 🤨 jak chciałam sobie wziąć kawałek od niej to był ryk.. że już na takim etapie dzieci to egoiści 🤪

hehe a co się bedzie dzielić
ty się z nią swoim obiadkiem też nie dzielisz 😆


No fakt 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
Moja strasznie polubiła te ciastka chrupaczki Bobovity jak się go bierze do ręki i pokaże w jej stronę to ona od razu rękę wyciąga (prawą zawsze - można już poznać, że jest praworęczna?!) i jest dzika za nimi i nie podzieli się 🤨 jak chciałam sobie wziąć kawałek od niej to był ryk.. że już na takim etapie dzieci to egoiści 🤪
Majk to z łąkomstwem zjada wszystko co dostanie. I wszystko co my jemy też by pałaszowała a tak tylko patrzy aż żal człowiekowi, że nie można się podzielić z dzieckiem. Taka żarta się zrobiła na starość hehe 😜


Moja od razu do mnie idzie jak coś jem i ręce wyciąga, ostatnio dałam jej ogórka kiszonego polizać to aż się wzdrygała haha 🙂 chciała to ma za swoje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Ach te dzieciaki a dopiero takie tłumoczki były.
W czwartek byłam u mojej przyjaciółki. Jej Nikola ma prawie 2 miesiące. Jejku jaka moja przy niej duża i kumata. 🤨 Pół roku to teraz przepaść normalnie 🙃


Tu się zgodzę jak widzę te luźne zwisające ciałka niemowląt to dosłownie nie mogę uwierzyć, że miałam takiego maluszka.. takie małe piszczące "coś"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Ach te dzieciaki a dopiero takie tłumoczki były.
W czwartek byłam u mojej przyjaciółki. Jej Nikola ma prawie 2 miesiące. Jejku jaka moja przy niej duża i kumata. 🤨 Pół roku to teraz przepaść normalnie 🙃


Tu się zgodzę jak widzę te luźne zwisające ciałka niemowląt to dosłownie nie mogę uwierzyć, że miałam takiego maluszka.. takie małe piszczące "coś"
takie delikatne i leciusieńkie "coś" co to leży tylko, spi i je 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
no nie wiem zupełnie 🤢
Tak dopiero odpaliłam allegro i ten mi się spodobał http://allegro.pl/aga-sliczny-kombinezon-dwuczesciowy-86-i1752888940.html tylko czy to ciepłe będzie? Takli tani ...

też je widziałam i wydaje mi sie ze to będzie bardziej na jesień niż mroźną zimę 🙂
one ssą na zime, maja miała podobny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
no nie wiem zupełnie 🤢
Tak dopiero odpaliłam allegro i ten mi się spodobał http://allegro.pl/aga-sliczny-kombinezon-dwuczesciowy-86-i1752888940.html tylko czy to ciepłe będzie? Takli tani ...

też je widziałam i wydaje mi sie ze to będzie bardziej na jesień niż mroźną zimę 🙂
one ssą na zime, maja miała podobny.
bardzo mi się on podoba i z chęcią bym kupiła go Majuśce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Takie dzieciństwo kiedy człowieczek jest malutki i bezradny mija szybko jak sen. Jak się wkurzam na Majkę to właśnie to sobie staram uświadomić. Zaraz dorośnie i trzeba celebrować każdy dzień!!!


Tak, ale z drugiej strony nie chce się być ciągle w pieluchach 😉 i chciałabym coś robić z tym dzieciaczkiem 🙂 razem jeść śniadanie chodzić do kina ahh 🙂 rozmawiać!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Takie dzieciństwo kiedy człowieczek jest malutki i bezradny mija szybko jak sen. Jak się wkurzam na Majkę to właśnie to sobie staram uświadomić. Zaraz dorośnie i trzeba celebrować każdy dzień!!!


Tak, ale z drugiej strony nie chce się być ciągle w pieluchach 😉 i chciałabym coś robić z tym dzieciaczkiem 🙂 razem jeść śniadanie chodzić do kina ahh 🙂 rozmawiać!!
ja mam jedno i drugie 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Takie dzieciństwo kiedy człowieczek jest malutki i bezradny mija szybko jak sen. Jak się wkurzam na Majkę to właśnie to sobie staram uświadomić. Zaraz dorośnie i trzeba celebrować każdy dzień!!!


Tak, ale z drugiej strony nie chce się być ciągle w pieluchach 😉 i chciałabym coś robić z tym dzieciaczkiem 🙂 razem jeść śniadanie chodzić do kina ahh 🙂 rozmawiać!!
ja mam jedno i drugie 😁 😁 🙃


No właśnie!! I jestem zazdrosna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Takie dzieciństwo kiedy człowieczek jest malutki i bezradny mija szybko jak sen. Jak się wkurzam na Majkę to właśnie to sobie staram uświadomić. Zaraz dorośnie i trzeba celebrować każdy dzień!!!


Tak, ale z drugiej strony nie chce się być ciągle w pieluchach 😉 i chciałabym coś robić z tym dzieciaczkiem 🙂 razem jeść śniadanie chodzić do kina ahh 🙂 rozmawiać!!
ja mam jedno i drugie 😁 😁 🙃


No właśnie!! I jestem zazdrosna 🤪
tylko żeby to mieć trzeba troszkę poczekać między jednym dzieckiem a drugim. Sama nie wiem czy nie lepiej było wcześniej się zdecydować to Majka nie byłaby taki srajdel tylko starsza. Z drugiej strony taka duża Natala to skarb przy malusiej siostrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Ach te dzieciaki a dopiero takie tłumoczki były.
W czwartek byłam u mojej przyjaciółki. Jej Nikola ma prawie 2 miesiące. Jejku jaka moja przy niej duża i kumata. 🤨 Pół roku to teraz przepaść normalnie 🙃


Tu się zgodzę jak widzę te luźne zwisające ciałka niemowląt to dosłownie nie mogę uwierzyć, że miałam takiego maluszka.. takie małe piszczące "coś"
my mamy teraz w rodinie noworodka co ma kilka dni, maleństwo normalnie, na szczescie nasze już z tego wyrosły. Drze sie cały czas bo chce do cyca:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...