Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZONKA 🙂

Moja Majka od wczoraj jest nie do wytrzymania. Drze się jak głupia i marudzi 😞

Justa napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
cześć 🙂
Ja już chyba jedną nogą w pracy 😜 Dziś zaczęłam "casting" na nianię i zaufałam swojej intuicji. Zdecdowałam się pierwszą. Ciekawe jak to będzie?

Szybka jesteś matka,ale ja tam ufam intuicji matki 🙂Trzymam kciuki 🙂
Dziękuję 🙂 Aby to była trafna decyzja!
Powiedziałam tej dziewczynie -niby w żartach- że jak coś się stanie moim dzieciom to ją na końcu świata znajdę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
dziewczyny mam pytanie odnosnie zakupow na allegro - bez paragonu nie mam mozliwosci zwrotu towaru? napisala babka od trampek zebym odeslala je wraz z paragonem a ja go od razu wyrzucilam 🤔
akurat nigdy nie zwracałam ale raz wymieniałam spodnie na inny rozmiar i też paragon chcieli. Musisz zapytać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
donia napisał(a):
dziewczyny mam pytanie odnosnie zakupow na allegro - bez paragonu nie mam mozliwosci zwrotu towaru? napisala babka od trampek zebym odeslala je wraz z paragonem a ja go od razu wyrzucilam 🤔
akurat nigdy nie zwracałam ale raz wymieniałam spodnie na inny rozmiar i też paragon chcieli. Musisz zapytać


Paragon jest podstawą reklamacji, ale... http://www.wiadomosci24.pl/artykul/reklamacja_tylko_z_paragonem_niekoniecznie_107171.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laura bawi się lalką niemowlakiem znaczy ciągle ją bije i zaczyna rozbierać 😮 ściągnęła jej czapkę! I ciągnie ją za śpioszki.

I co najgorsze mój wychodzi z choroby, a ja mnie zaczyna gardło boleć no tylko tego mi brakowało 😞 jeszcze katar niech się przypałęta!

No i Laura znowu zaczęła głową robić do ramienia, zapiszemy ją w tym tyg., do laryngologa raczej prywatnie, gorączki nie ma, ucho jej nie boli to nie wiem co jest grane. A pryszcz już prawie znikł. Cóż wszystko się wyjaśni niedługo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Laura bawi się lalką niemowlakiem znaczy ciągle ją bije i zaczyna rozbierać 😮 ściągnęła jej czapkę! I ciągnie ją za śpioszki.

I co najgorsze mój wychodzi z choroby, a ja mnie zaczyna gardło boleć no tylko tego mi brakowało 😞 jeszcze katar niech się przypałęta!

No i Laura znowu zaczęła głową robić do ramienia, zapiszemy ją w tym tyg., do laryngologa raczej prywatnie, gorączki nie ma, ucho jej nie boli to nie wiem co jest grane. A pryszcz już prawie znikł. Cóż wszystko się wyjaśni niedługo.

Dyśka też tak schyla główkę do ramienia ale to przeważnie oznacza że po prostu jest śpiąca... dzieciaczki podobno drapią się i ciągną za uszko jeśli są śpiące... i u Dysi to się sprawdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za "sto lat" dla wsiech cioć 🙂
I buziole wielkie dla o miesiąc młodszej koleżansi - Marylki!!! 😘

Asia ja tak miałam na przełomie 7-8 miesiąca. Było nie do wytrzymania. Już nie dawałam rady! Potem się uspokoiło. Od wczoraj znów jakiś szał na marudzenie, płakanie... 😠 Wczoraj nie mogłam zrobić nic, nawet się umyć. Dzisiaj byliśmy w domu oboje i nas porządnie umęczyła. Aż się boję jutszejszego dnia -Adam w pracy a i opiekunka przyjdzie pierwszy dzień. Oby nie był to ostatni 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Justynka dzięki za pocieszenie 🙂mi to sie nie chce rano wstawać jak sobie pomyśle co mnie czeka 😞też uciekam dobranoc 😘

Asiu mój nawet na sekundę nie chce zostać sam bo jest ryk i wielkie łzy. Najlepiej na raczkach u mamy 🙂Nic się nie martw, nie jesteś sama 😉oklask poleciał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Laura bawi się lalką niemowlakiem znaczy ciągle ją bije i zaczyna rozbierać 😮 ściągnęła jej czapkę! I ciągnie ją za śpioszki.

I co najgorsze mój wychodzi z choroby, a ja mnie zaczyna gardło boleć no tylko tego mi brakowało 😞 jeszcze katar niech się przypałęta!

No i Laura znowu zaczęła głową robić do ramienia, zapiszemy ją w tym tyg., do laryngologa raczej prywatnie, gorączki nie ma, ucho jej nie boli to nie wiem co jest grane. A pryszcz już prawie znikł. Cóż wszystko się wyjaśni niedługo.

Dyśka też tak schyla główkę do ramienia ale to przeważnie oznacza że po prostu jest śpiąca... dzieciaczki podobno drapią się i ciągną za uszko jeśli są śpiące... i u Dysi to się sprawdza


Wiesz co czytałam już różne fora z tym no i... jedne dzieci tak robiły, po prostu "robiły" a wizyta była u neurologa, inne, bo miały bezobjawowe zapalenie ucha, inne bo na ząbki, a jeszcze inne miały zapchane ucho od woskowiny 🤢 kurcze no robiła tak jak był ten pryszcz, potem on osłabł to przestała i wczoraj znowu zaczęła. Ja już mam schizy, że coś tam w uchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
A ja mam dość 😞nie wiem co sie dzieje z moją Sonią 😞już tak płacze i marudzi całymi dniami że nie idzie wyrobić 🥴a a ja już nie wiem co robić??? 🥴po pierwsze nie mam siły a po drugie olać...czy zacząć po lekarzach jeżdzić 😞 🥴???pomóżcie


Wiesz co ja robię? jestem wredną matką i już nie patrzę na jej krzyki i płacze, bo już nie mogę i nie chcę, wczoraj tak długo ryczała (mimo naszego noszenia na rękach kładzenia na podłogę i do łóżka i na odwrót) że zostawiłam ją poryczała sobie ostro i w końcu tak się zmęczyła, że poszła spać. Trudno. No ile można znosić to ryczenie !! Tylko, że ona ma tak tylko na noc, za dnia jest prawie normalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
zapomialam o mojej o miesiac starszej kumpeli 🙂 sto lat Maja 🙂

maryla tez sie targa za uszy jak jest spiaca, albo drapie sie po glowie


Moja nie wie gdzie ma uszy nigdy się nie ciągnęła. I raczej nie była śpiąca, ona tak robi po kilka razy dziennie w różnych odstępach czasowych, więc to na pewno nie zmęczenie.

aha i oświadczam, że boli mnie gardło i w nocy dopadł mnie cieknący jak z kranu katar, po twarzy mi dosłownie leciało. Pięknie no to oboje jesteśmy chorzy 😉 a Laura sobie smacznie śpi, nie obudziła się dzisiaj w nocy ani razu ciekawe... też ma z tym dziwnie jednego dnia się budzi innego nie. Modlę się by się ode mnie nie zaraziła, bo to jest strasznie nieprzyjemne a jak ona będzie chora to dopiero da mi popalić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...