Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anastazja dziś znowu zaczła gorączkować
zauważyliśmy godzinę temu że zrobiła sie marudna - co jej się już prawie nie zdarza
mierzymy jej temp a tam 38 😞
i żadnych inncy objawów
wyrzyna jej sie pierwszy ząbek więc może to od niego ale tak czy inaczej chyba jutro do żłobka nie pójdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia napisał(a):
Blue co do tych paputków to ja zamawiam te większe moja też ma stope 11cm więc biore te większe 🙂a jaki kolor wzięłaś ?i z kwiatkiem czy z kotkiem? 🤪


Z kotkiem ☺️ bo uwielbiam koty i mój też był za kotem jak tylko te paputki zobaczył to od razu powiedział, że mam brać kota hehe! A Ty??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bobaj-skorzane-buciki-niemowlece-paputki-6-12mcy-i1819057929.html

Od tego sprzedawcy kupiłam, bo nie pamiętam czy podawałam link. Tylko i tak u mnie z pocztą jest na bakier to dostanę pewnie list dopiero w następnym tyg. listonosz chodzi raz na 1-2tyg. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Darek wieczorem zasypia sam w swoim łóżeczku i tak było zawsze ale pamiętacie jak pisałam, że w dzień nie chce tak zasypiać ale zmobilizowaliśmy się z Robertem ( głównie po tym jak zobaczyliśmy akrobacje i kombinacje Mlodego podczas ucieczki z wózka ) i teraz w dzień Darek też zasypia sam w łóżeczku wystarczy położyć go dać dydusia przykryć kocykiem czasami pogłaskać chwilkę po buzi i zasypia ładnie sam 🙂
A wczoraj Darek próbował wstać przy fotelu jak już mu się udało to puścił się z wielkim uśmiechem na twarzy i upadł waląc głową o panele krzyku było bardzoooo dużo i mamy siniaka na czole 😞 ale na szczęście szybko zapomniał o tym wypadku i po chwili bawił się i śmiał " 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu w takim razie masz złote dziecko. Bartek w swoim łóżeczku zasypiał do 3 miesiąca, potem niestety refluks się nasilił, zaczęły się bezdechy duszenie się w trakcie płaczu i koniec musiałam go na rękach lub w wózku usypiać. Teraz wojuje z nim już 3tygodnie i nic. 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hej lachonki, ja mam 2 kamizelki dla Laury i pomyka w nich w domu jak raczkuje 🙂 tzn. chroni brzuchol i nery przed wyziębieniem 🙂 a na spacery też miała już zakładane.

Judytka ma jedną kamizelkę taką bawełnianą to często w niej śmigała latem np 😉 ma jeszcze taką polarową z podszyciem bawełnianym to nie miała ani razu na sobie 😜 i taką ciepłą to też miała kilka razy a podwórku 😉 i dzisiaj chyba też się przyda bo zimnica straszna 😞
a najważniejsze żeby w klatkę było ciepło i w nery 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj w nocy Dyśka pobiła samą siebie... poszła spać o 20 wstała o 23, później o 1.40, później o 3,20 i zasnęła dopiero koło 4,40 i obudziła się o 6 i o 7,20 już całkiem wstała... w nocy miałam Jej już dość... w żaden sposób nie chciała zasnąć ani na rękach ani w łóżeczku ani z nami w łóżku... ponad godzinę się z Nią męczyłam a ta albo się śmiała albo ryczała... masakra jakaś... przez tą godzine chyba z 5 razy dawałam Jej cycka żeby się wyciszyła ale nie pomogło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Hej lachonki, ja mam 2 kamizelki dla Laury i pomyka w nich w domu jak raczkuje 🙂 tzn. chroni brzuchol i nery przed wyziębieniem 🙂 a na spacery też miała już zakładane.

Judytka ma jedną kamizelkę taką bawełnianą to często w niej śmigała latem np 😉 ma jeszcze taką polarową z podszyciem bawełnianym to nie miała ani razu na sobie 😜 i taką ciepłą to też miała kilka razy a podwórku 😉 i dzisiaj chyba też się przyda bo zimnica straszna 😞
a najważniejsze żeby w klatkę było ciepło i w nery 😉

Darek ma jedną taką ciepłą podszytą polarem 🙂 i zgadzam się dzisiaj się przyda bo pogoda tragiczna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Hej lachonki, ja mam 2 kamizelki dla Laury i pomyka w nich w domu jak raczkuje 🙂 tzn. chroni brzuchol i nery przed wyziębieniem 🙂 a na spacery też miała już zakładane.

Judytka ma jedną kamizelkę taką bawełnianą to często w niej śmigała latem np 😉 ma jeszcze taką polarową z podszyciem bawełnianym to nie miała ani razu na sobie 😜 i taką ciepłą to też miała kilka razy a podwórku 😉 i dzisiaj chyba też się przyda bo zimnica straszna 😞
a najważniejsze żeby w klatkę było ciepło i w nery 😉

Darek ma jedną taką ciepłą podszytą polarem 🙂 i zgadzam się dzisiaj się przyda bo pogoda tragiczna 😞

wiem którą 😜 i na pewno się przyda... 😉 ja nie wiem czy Dyśce nie założe po prostu kurtki zimowej 😜 bo jest tragicznie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Darek zwariował siedzi na podłodze patrzy się na mnie i histerycznie się śmieje 🤪

hahaha ale to chyba zadna u Niego nowość 😜

Nie wiem on jakiś psychiczny się ostatnio zrobił 🤪
nauczył się wstawać i teraz wszędzie próbuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Darek zwariował siedzi na podłodze patrzy się na mnie i histerycznie się śmieje 🤪

hahaha ale to chyba zadna u Niego nowość 😜

Nie wiem on jakiś psychiczny się ostatnio zrobił 🤪
nauczył się wstawać i teraz wszędzie próbuje 😁

ciesz się że nie raczkuje hahaha 😜 chociaż i na dupie potrafi się przemieszczać łobuz mały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Darek zwariował siedzi na podłodze patrzy się na mnie i histerycznie się śmieje 🤪

hahaha ale to chyba zadna u Niego nowość 😜

Nie wiem on jakiś psychiczny się ostatnio zrobił 🤪
nauczył się wstawać i teraz wszędzie próbuje 😁

ciesz się że nie raczkuje hahaha 😜 chociaż i na dupie potrafi się przemieszczać łobuz mały 😉

no właśnie wiem 😁 trochę dłuuuuugo zajmuje mu przemieszczanie się na tym tyłku ale do celu jakoś dolezie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...