Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia napisał(a):
a u Patryka już idą jedynki na górze 🙂

Weźcie się nie chwalcie buahah, bo nasze dzieci są bezzębne i będą miały po 1 zębie mając rok 😁 a wasze kurcze po 7 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
A u nas wciąż echo... Zębów brak i oznak ząbkowania też 😉


Wesa gratki 🤪

Ty no ja miałam zęby jak miałam pół roku, a mój to nie wiem i się śmieje z niego, że miał zęby pierwsze jak skończył 2 latka 😁 bo trzeba też patrzeć po rodzicach.

U nas ja miałam późno 🙂 Mówią, że niby lepiej jak sie później wybiją, bo są bardziej zmineralizowane 😮 Karol miał 8 m-cy jak Mu pierwszy ząb wylazł, wiec też nie szybko a zębiska ma słabe straszennie 🤢 Np. kilka dni temu odłamała Mu się 1/3 piątki 😮
Kuba ma mega słabe zęby 😞 Wczoraj wrócił z pracy z zębem w ręku 😮 Złamała Mu się dwójka 😮 Wygląda cudownie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):

Laura stoi sobie przy bramce od pokoju i kombinuje jak wyjść 😁 kurcze jak te dzieci szybko rosną 🙂 niedawno była noworodkiem
a zaraz będą chodziły i dmuchały swoją pierwszą świeczkę na torcie 🙂


No chciałabym zobaczyć jej pierwsze kroki 🙂 ciekawe kiedy to nastąpi zapewne blisko roku albo po nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):

Laura stoi sobie przy bramce od pokoju i kombinuje jak wyjść 😁 kurcze jak te dzieci szybko rosną 🙂 niedawno była noworodkiem
a zaraz będą chodziły i dmuchały swoją pierwszą świeczkę na torcie 🙂


No chciałabym zobaczyć jej pierwsze kroki 🙂 ciekawe kiedy to nastąpi zapewne blisko roku albo po nim.
mój Marcel miał 10,5 a ciekawe jak Patryk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
A u nas wciąż echo... Zębów brak i oznak ząbkowania też 😉


Wesa gratki 🤪

Ty no ja miałam zęby jak miałam pół roku, a mój to nie wiem i się śmieje z niego, że miał zęby pierwsze jak skończył 2 latka 😁 bo trzeba też patrzeć po rodzicach.

U nas ja miałam późno 🙂 Mówią, że niby lepiej jak sie później wybiją, bo są bardziej zmineralizowane 😮 Karol miał 8 m-cy jak Mu pierwszy ząb wylazł, wiec też nie szybko a zębiska ma słabe straszennie 🤢 Np. kilka dni temu odłamała Mu się 1/3 piątki 😮
Kuba ma mega słabe zęby 😞 Wczoraj wrócił z pracy z zębem w ręku 😮 Złamała Mu się dwójka 😮 Wygląda cudownie 🤪 🤪 🤪


Mój już 2 razy robił zęba jednego i ciągle mu wypadał 😠 no i mu mówiłam, że zamiast wydać np. 1-2tyś. na cholernego zęba, który organizm może odrzucić to niech zrobi sobie protezę to on nie i koniec i łazi bez zęba 😁 ale na szczęście go nie widać tak bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):

Laura stoi sobie przy bramce od pokoju i kombinuje jak wyjść 😁 kurcze jak te dzieci szybko rosną 🙂 niedawno była noworodkiem
a zaraz będą chodziły i dmuchały swoją pierwszą świeczkę na torcie 🙂


No chciałabym zobaczyć jej pierwsze kroki 🙂 ciekawe kiedy to nastąpi zapewne blisko roku albo po nim.

Ani się obejrzysz a będzie łazikować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):

Laura stoi sobie przy bramce od pokoju i kombinuje jak wyjść 😁 kurcze jak te dzieci szybko rosną 🙂 niedawno była noworodkiem
a zaraz będą chodziły i dmuchały swoją pierwszą świeczkę na torcie 🙂


No chciałabym zobaczyć jej pierwsze kroki 🙂 ciekawe kiedy to nastąpi zapewne blisko roku albo po nim.
mój Marcel miał 10,5 a ciekawe jak Patryk 🙂

Lolino skończył 11 m-cy w niedzielę a poniedziałek łaził po całym pokoju 😉 Ale nie pamiętam od kiedy chodził tak po kilka kroczków ☺️ Pamiętamy tylko jak na czworaka szedł do bramki, wstawał przy niej i szedł kilka kroczków do pokoju. Zawsze w tym samym momencie upadał hehehe Ćwiczył się trochę zanim poszedł tak, że już nie można Go było niczym zatrzymać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Promyczek ja mam nadzieję, że mojej wyjdą kły do 10-11mieś. bo inaczej będę panikować 😁 bo do roku to jest jeszcze normalne, ale później to już trzeba z kimś konsultować.

No ja też mam nadzieję, że Tosik w końcu mnie czymś skubnie hehehe Gdzieś mi się ostatnio o uszy obiło, że jak za długo nie idą zęby to trzeba nacinać dziąsełka? Ale w sumie nie wiem już teraz czy to naprawdę gdzieś słyszałam, czy tylko sobie wkręciłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Blue napisał(a):
Promyczek ja mam nadzieję, że mojej wyjdą kły do 10-11mieś. bo inaczej będę panikować 😁 bo do roku to jest jeszcze normalne, ale później to już trzeba z kimś konsultować.

No ja też mam nadzieję, że Tosik w końcu mnie czymś skubnie hehehe Gdzieś mi się ostatnio o uszy obiło, że jak za długo nie idą zęby to trzeba nacinać dziąsełka? Ale w sumie nie wiem już teraz czy to naprawdę gdzieś słyszałam, czy tylko sobie wkręciłam 🤪


Ja tam nie wiem, ale się boję, że ona wcale nie ma zawiązków zębowych o tym też czytałam 😁 i co kurde proteza od małego? 😮 buziaki dla Tosiaka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buzki dla Toski 😉

dziewczyny nie straszcie tymi ząbkami bo ja jestem straszna panikara i zaraz bede panikowac. U mojej tez nic jeszcze nie ma, ale na pewno niedlkugo wyjdą - tak sobie powtarzam juz od kilku dobrych tygodni 🙂

Kasiu fajniutkie te twoje krasnale w awatarku 🙂

a co do zębów to ja mam jeszcze mleczaka - trójke, a pod nim zatrzymany ząb i mam mega problem, bo zaczyna mi sie łamac ten mleczny a na operacje nie pójde za nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dona to jesteś taka jak ja 🙂 i też sobie powtarzam, że niedługo wyjdą, bo się zalewa śliną i to bardzo mocno, że ma bluzki pomoczone, a jak idzie to leci taki tłusty pas śliny od buzi do podłogi, wcześniej tak mocno nie miała. No tyle, że mi już cierpliwości braknie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mojej też nic nie widać z zębami, ślini się jak buldog, trudno to nawet wytrzeć hehe
ale u mojej widać zęby z przodu, tam gdzie są korzenie więc chyba kiedyś się przebiją u góry
mój miał 10 mcy jak mu wyszły więc Maja pewnie też tak
Kasia, jakbyś bliźniaki miała hehe, super! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😉a my byliśmy dzisiaj na zakupach po CH 🙂kupiłam w HM te getry i legginsy czarne do białych skarpecior 🤪a wgóle fajne jesiienne kolekcje są już w sklepach 😉ale Sonia tak dała popalić że marzyliśmy żeby wrócić do domu i żeby poszła spać 😠ja już nie wiem czemu ona taka rozdarta no cholera ciągle płacze a za 5 min sie śmieje jak gdyby nigdy nic 😠a są momenty że aż sie histerycznie zanosi 😞normalnie je śpi a jak nie śpi to cały czas marudzi 😠 po dzisiejszym to już sie boje jutrzejszego dnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...