Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Promyczku
ja robię odwrotnie
po kąpieli jak idzie spać to daje jej butlę zje ok 120-150ml i później przytulam ją do piersi i zasypia
dzięki temu "gromadze" sobie zapas mleczka na nocne karmienia 🙂

mam tak samo...nawet tyle samo zjada 😉

bo Anastazja dogadała się z Majeczką że będą jady tyle samo i ważyły dokładnie tak samo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
donia napisał(a):
hej
ja dopiero teraz mam czas zeby zajrzec

Blue odebralam dzis te trampeczki dla Gabi, są super , fajnie wygladaja,przyslali mi fioletowe, z tym ze sa dwa minusy, jeden to zapach-tak jakby chinszczyzna, a drugi to taki, ze są zardzewiale guziczki , na ktore zapina sie cholewkę, nie chce mi sie ich odsylac, jakos je wyczyszcze i moze troche w nich pochodzi

no właśnie to jest ten minus sklapów internetowych
jak idziesz w realu to wiesz w jaki sposób są magazynowane towary
a tak może się okazać że leżą w jakimś zapleśniałym magazynie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aż się boję to napisać żeby się nie odmieniło 🤢 U nas od czasu gdy mała dostaje modyfikowane na noc ładniej sypia 🙂 Wcześniej budziła się co chwila. Miałam wrażenie, że nie robię nic poza wystawianiem cycuchów 🥴 Teraz zjada solidne kolacje. Dzisiaj np. od czasu wielkiego obiadu zjadła jeszcze 160ml owoców, całą bułkę, 150ml kaszki na gęsto, dwa cycuchy i 120ml mleka(przy czym trzy ostatnie pozycje w przeciągu godziny). Jak zaśnie przed 9 to śpi bez przerwy do 4-5, je i śpi do 7 🙂 Taki układ mi pasuje 😎
Mam nadzieje, że Jej się znowu nie odmieni, bo mamusia już zdążyła się do takiego stanu rzeczy przyzwyczaić(chociaż to dopiero 4 noc hehehe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię zakupy przez neta i to bardzo 🙂 owszem kilka razy się zawiodłam, ale w większości przypadków rzeczy były super, mój najlepszy zakup to były spodnie jeansowe, idealne dla mnie 🙂 szkoda, że ten sklep już nic nie wystawia. Ubranka dla LAury kupuję w większości przez neta, bo w sklepach wg mnie rzeczy są za drogie 😉 nie dam 50zł za jakąś głupią sukienkę, którą ubierze raz czy dwa, bo szybko wyrośnie z tego. Jakoś żal mi na to pieniędzy. A znowu lumpy u mnie mają drogo jak za nowe rzeczy np. 20zł z plamą 😁 albo sukienka jakaś ładna w podobnej cenie no to bez przesady 😉 wiele razy udało mi się kupić nową rzecz w tej samej cenie lub taniej i też markowe. No i jestem osobą niezdecydowaną, jak idę do sklepu to wracam z niczym albo chodzę po kilku sklepach i też nic nie kupię, a tak to allegro, kawusia i szukam aż mnie głowa rozboli haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Zdaje się nie pierwsza zauważam, że za każdym razem gdy pochwalimy tu na forum nasze skarby sytuacja się odmienia 😉 Dzisiejsza noc masakra!!! 😠 Wstawałam chyba z milion razy 😠 Do tego złapałam jakieś przeziębienie i boli mnie gardło 😞
Ok 😉 Ponarzekałam sobie a teraz idę na śniadanko 🙂
Miłego dnia dziewczynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak niedługo wg mnie opanuje rynek sprzedaż internetowa spożywcza itd. zobaczycie, wszystko robi się nowoczesne. Oczywiście z takiej formy będzie więcej korzystać osób, które nie mają czasu na zakupy i osoby starsze.

Dona no to nieźle, ale chyba jakoś ludzie nie dają im negatywów..
Ja bym chciała te buciki skórzane, ale kto wie jakie wyjdą w realu, jeden sprzedawca jest z Gdańska to zawsze jakby co jest bliżej do zwrotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Hej 🙂
Zdaje się nie pierwsza zauważam, że za każdym razem gdy pochwalimy tu na forum nasze skarby sytuacja się odmienia 😉 Dzisiejsza noc masakra!!! 😠 Wstawałam chyba z milion razy 😠 Do tego złapałam jakieś przeziębienie i boli mnie gardło 😞
Ok 😉 Ponarzekałam sobie a teraz idę na śniadanko 🙂
Miłego dnia dziewczynki 😉


Haha a dobrze Ci tak 🙂 a my już jesteśmy w starym, ale nowym pokoju i mała spała jak suseł 🙂 bodajże do 7! Mojego też boli gardło, boję się, że też mnie zarazi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
A ja lubię zakupy przez neta i to bardzo 🙂 owszem kilka razy się zawiodłam, ale w większości przypadków rzeczy były super, mój najlepszy zakup to były spodnie jeansowe, idealne dla mnie 🙂 szkoda, że ten sklep już nic nie wystawia. Ubranka dla LAury kupuję w większości przez neta, bo w sklepach wg mnie rzeczy są za drogie 😉 nie dam 50zł za jakąś głupią sukienkę, którą ubierze raz czy dwa, bo szybko wyrośnie z tego. Jakoś żal mi na to pieniędzy. A znowu lumpy u mnie mają drogo jak za nowe rzeczy np. 20zł z plamą 😁 albo sukienka jakaś ładna w podobnej cenie no to bez przesady 😉 wiele razy udało mi się kupić nową rzecz w tej samej cenie lub taniej i też markowe. No i jestem osobą niezdecydowaną, jak idę do sklepu to wracam z niczym albo chodzę po kilku sklepach i też nic nie kupię, a tak to allegro, kawusia i szukam aż mnie głowa rozboli haha 🙂

Na szczęście tutaj ubranka są tanie 🙂 Dlatego mamuśka szaleje na całego 🙃 Fajowe ciuszki kupuję za kilka, kilkanaście euro 😉 Są też minusy takiej sytuacji... Muszę zaprzestać łażenia po sklepach, bo za każdym razem wychodzę z czymś dla bąków. Mam tego tyle, że np. wczoraj robiłam porządki w Tośki szafie i oczywiście torba ciuchów była do odłożenia, a z tego multum szmatek, których nawet nie założyłam lub miała na sobie raz 😮 To już chyba jakaś choroba ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Hej 🙂
Zdaje się nie pierwsza zauważam, że za każdym razem gdy pochwalimy tu na forum nasze skarby sytuacja się odmienia 😉 Dzisiejsza noc masakra!!! 😠 Wstawałam chyba z milion razy 😠 Do tego złapałam jakieś przeziębienie i boli mnie gardło 😞
Ok 😉 Ponarzekałam sobie a teraz idę na śniadanko 🙂
Miłego dnia dziewczynki 😉


Haha a dobrze Ci tak 🙂 a my już jesteśmy w starym, ale nowym pokoju i mała spała jak suseł 🙂 bodajże do 7! Mojego też boli gardło, boję się, że też mnie zarazi.

Blue Ty małpo!! 😁 😁 😁 A ja nie jestem taka i cieszę się, że Laura jest dla Ciebie łaskawa hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Mój Bartek od 3 dni ma rozwolnienie, mało je mleka. Dzis dałam mu troche gorzkiej czekolady, chlebek z masełkiem i pózniej zrobie mu marchwiankę, mam jeszcze taki syrop na boegunke to mu dam. Nie wiem , to moze być przez zęby co nie????
pewnie tak
buziaki dla bartusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
A ja lubię zakupy przez neta i to bardzo 🙂 owszem kilka razy się zawiodłam, ale w większości przypadków rzeczy były super, mój najlepszy zakup to były spodnie jeansowe, idealne dla mnie 🙂 szkoda, że ten sklep już nic nie wystawia. Ubranka dla LAury kupuję w większości przez neta, bo w sklepach wg mnie rzeczy są za drogie 😉 nie dam 50zł za jakąś głupią sukienkę, którą ubierze raz czy dwa, bo szybko wyrośnie z tego. Jakoś żal mi na to pieniędzy. A znowu lumpy u mnie mają drogo jak za nowe rzeczy np. 20zł z plamą 😁 albo sukienka jakaś ładna w podobnej cenie no to bez przesady 😉 wiele razy udało mi się kupić nową rzecz w tej samej cenie lub taniej i też markowe. No i jestem osobą niezdecydowaną, jak idę do sklepu to wracam z niczym albo chodzę po kilku sklepach i też nic nie kupię, a tak to allegro, kawusia i szukam aż mnie głowa rozboli haha 🙂
tak blue wszystko taniej i kombinezon za dwie stówy hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Mój Bartek od 3 dni ma rozwolnienie, mało je mleka. Dzis dałam mu troche gorzkiej czekolady, chlebek z masełkiem i pózniej zrobie mu marchwiankę, mam jeszcze taki syrop na boegunke to mu dam. Nie wiem , to moze być przez zęby co nie????

Może być przez zęby, ale na wszelki wypadek podałabym mu też jakieś probiotyki. Mam nadzieję, ze szybko mu przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Hej 🙂
Zdaje się nie pierwsza zauważam, że za każdym razem gdy pochwalimy tu na forum nasze skarby sytuacja się odmienia 😉 Dzisiejsza noc masakra!!! 😠 Wstawałam chyba z milion razy 😠 Do tego złapałam jakieś przeziębienie i boli mnie gardło 😞
Ok 😉 Ponarzekałam sobie a teraz idę na śniadanko 🙂
Miłego dnia dziewczynki 😉


Też Cię kocham 🤪

Haha a dobrze Ci tak 🙂 a my już jesteśmy w starym, ale nowym pokoju i mała spała jak suseł 🙂 bodajże do 7! Mojego też boli gardło, boję się, że też mnie zarazi.

Blue Ty małpo!! 😁 😁 😁 A ja nie jestem taka i cieszę się, że Laura jest dla Ciebie łaskawa hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Blue napisał(a):
A ja lubię zakupy przez neta i to bardzo 🙂 owszem kilka razy się zawiodłam, ale w większości przypadków rzeczy były super, mój najlepszy zakup to były spodnie jeansowe, idealne dla mnie 🙂 szkoda, że ten sklep już nic nie wystawia. Ubranka dla LAury kupuję w większości przez neta, bo w sklepach wg mnie rzeczy są za drogie 😉 nie dam 50zł za jakąś głupią sukienkę, którą ubierze raz czy dwa, bo szybko wyrośnie z tego. Jakoś żal mi na to pieniędzy. A znowu lumpy u mnie mają drogo jak za nowe rzeczy np. 20zł z plamą 😁 albo sukienka jakaś ładna w podobnej cenie no to bez przesady 😉 wiele razy udało mi się kupić nową rzecz w tej samej cenie lub taniej i też markowe. No i jestem osobą niezdecydowaną, jak idę do sklepu to wracam z niczym albo chodzę po kilku sklepach i też nic nie kupię, a tak to allegro, kawusia i szukam aż mnie głowa rozboli haha 🙂
tak blue wszystko taniej i kombinezon za dwie stówy hehehehe


Oj to był jednorazowy incydent 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
A u nas wciąż echo... Zębów brak i oznak ząbkowania też 😉


Wesa gratki 🤪

Ty no ja miałam zęby jak miałam pół roku, a mój to nie wiem i się śmieje z niego, że miał zęby pierwsze jak skończył 2 latka 😁 bo trzeba też patrzeć po rodzicach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...