Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Joaśka jak nas podczytuje to niech pisze też! Dziwię się, że mąż zdołał ją nakłonić i że dała się przokonać bo w ogóle dziecko na kłopoty to jedynie gwarancja większych kłopotów ale mocno trzymam kciuki by Aśka z mężem były wyjątkiem od tej reguły! Trzymam kciuki za naszą ciężaróweczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A Dyśka od kilku dni nie ma ochraniacza w lóżeczku i chyba już całkiem z niego zrezygnujemy 😉
ja to już z miesiąc temu w ogóle rozkręciłam łóżeczko i wstawiłam kojec 🙂

a my nie mamy kojca i Dysiaka musi się męczyć w łóżeczku... nie mamy kasy na kojec 😞 troche nam szkoda pieniędzy szczerze powiem...
a łobuziara się zainteresowała już jakiś czas temu szczebelkami które się wyciągają bo jako jedyne się kręcą i często coś przy nich kombinuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A Dyśka od kilku dni nie ma ochraniacza w lóżeczku i chyba już całkiem z niego zrezygnujemy 😉
ja to już z miesiąc temu w ogóle rozkręciłam łóżeczko i wstawiłam kojec 🙂

a my nie mamy kojca i Dysiaka musi się męczyć w łóżeczku... nie mamy kasy na kojec 😞 troche nam szkoda pieniędzy szczerze powiem...
a łobuziara się zainteresowała już jakiś czas temu szczebelkami które się wyciągają bo jako jedyne się kręcą i często coś przy nich kombinuje 🤪
my kupiliśmy kojec do salonu i na wyjazdy by miała w czym spać ale od miesiąca już się w nim nie bawi tylko "lata" po podłodze więc pożegnałam łożeczko.

Nareczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A Dyśka od kilku dni nie ma ochraniacza w lóżeczku i chyba już całkiem z niego zrezygnujemy 😉
ja to już z miesiąc temu w ogóle rozkręciłam łóżeczko i wstawiłam kojec 🙂
ja też mam ten duży z berbera 🙂a wy jaki macie?

ja nie mam miejsca na kojec 😁 jak bym taki rozstawiła to by się przejść nie dało 😞
dlatego Darkowi musi wystarczyć podłoga i jego łóżeczko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
W ogóle wczoraj w wiadomościach mówili że babka urodziła dziecko i to maleństwo miało od razu 1,5 promila alkoholu 🤢 🤢 😠 i ta babka przyszła na porodówkę prosto z imprezy z całą pijaną hołotą 😮

pewnie z eweliny 🤪 😠 😠 😠 głupie babsko 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kurcze a mnie coś wzięło dzisiaj od rana na Maleńczuka 🤪 i Dyśka tańcuje jak szalona 😜

ja też lubię Maleńczuka 😁 ONA BY CHCIAŁA DO TRÓJKĄTA ONA BY CHCIAŁA JESZCZE RAZ 😁 lalala

Tango libido ! ! ! ahh

uwielbiam! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kurcze a mnie coś wzięło dzisiaj od rana na Maleńczuka 🤪 i Dyśka tańcuje jak szalona 😜

ja też lubię Maleńczuka 😁 ONA BY CHCIAŁA DO TRÓJKĄTA ONA BY CHCIAŁA JESZCZE RAZ 😁 lalala

Tango libido ! ! ! ahh

uwielbiam! 🤪

🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... nie było mnie chwilę a tu takie wieści, no ja podziwiam, bo mój by nie był zadowolony jakbym znowu była w ciąży to wiem na pewno. Jestem tego samego zdania co Justyna (od Majki)

I dzieci to nie są lekarstwa na kłopoty rodzinne, bo tak to by można było robić co rok kolejne, bo co roku są jakieś problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale wieści na wejściu hahaha, a dałam sobie łeb uciąć że to o Femmke chodzi 😉
to niech wpada tu i nawet się żali, przecież od tego jesteśmy...a nie tam się chowa 🙂
bedzie miała z kim pogadać, jak się czuje i w ogóle...mam nadzieje, że to poprawi jej relacje z mężem....podziwiam, ja bym nie chciała na razie 2 dziecka 🙃
też idę sprzątać, jak to zwykle w piątka...wpadnę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas terror. Moje dziecie jest jakieś nienormalne. Od rana zmieniłam mu pampka już 5 razy. Niedawno przeszłam przez horror ubierania i szczerze uznaje że przebieranie i ubieranie mojego dzicia to sport ekstremalny i wyczynowy. Wył, wiercił się i ryczał jakbym go z skory obdzierała. Chwila spokoju już ładnie przysnął i czuje smrodek budzi się z uśmiechem na twarzy i horror od początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
U nas terror. Moje dziecie jest jakieś nienormalne. Od rana zmieniłam mu pampka już 5 razy. Niedawno przeszłam przez horror ubierania i szczerze uznaje że przebieranie i ubieranie mojego dzicia to sport ekstremalny i wyczynowy. Wył, wiercił się i ryczał jakbym go z skory obdzierała. Chwila spokoju już ładnie przysnął i czuje smrodek budzi się z uśmiechem na twarzy i horror od początku.

oklask Aniu 😉 u mnie tak samo wygląda przewijanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Laski, ale te krople są od 12mieś. to można takie dawać naszym maluchom nawet do wdychania po 1 kropli? A mogę podać jej wodę z kilkoma kroplami cytryny?

mi lekarka (bardzo starej daty 😜) mówiła żeby dawać do herbatki soczkek z cytryny albo miodu troszke 😉 do zwykłej czarnej delikatnie zaparzonej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Laski, ale te krople są od 12mieś. to można takie dawać naszym maluchom nawet do wdychania po 1 kropli? A mogę podać jej wodę z kilkoma kroplami cytryny?

mi lekarka (bardzo starej daty 😜) mówiła żeby dawać do herbatki soczkek z cytryny albo miodu troszke 😉 do zwykłej czarnej delikatnie zaparzonej 😉


No to jej dam 🙂 może polubi, bo ja uwielbiam wodę z cytryną na ciepło, jej zrobię delikatny posmak, a czarnej herbaty nie ruszy, wczoraj jej zrobiłam słabą to pluła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...