Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejo 😉
wczoraj nie spałam ze stresu a dzisiaj z radochy hahaha 😜 cały czas myślałam 😜 i jestem padnięta 😜
jak mam całe mnóstwo ciuszków dla Dyśki... nie mieszczą mi się w Jej szafce i mam poukładane jeszcze w gondoli i przykryte kocykiem... i w kanapie... ehh większości oczywiście nie nosi 😜 tylko to co mam pod ręką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Milka napisał(a):
dziewczyny jak długo czekałyście aż pokarm zniknie? jest jakiś sposób żeby zmniejszyć jego ilość? Podobno szałwia pomaga.
w ogóle dziwna koza,jeden cycek jest cały czas miękki a drugiego mi rozrywa, a karmiłam na przemian.


u mnie było podobnie .jeden pełny ,drugi pusty...-ale iak z niego mała ssała...
teraz jak skończyłam karmic małego,,,to minęło już pół roku a w piersiach jeszcze pojawia sie mleko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula napisał(a):
Milka napisał(a):
dziewczyny jak długo czekałyście aż pokarm zniknie? jest jakiś sposób żeby zmniejszyć jego ilość? Podobno szałwia pomaga.
w ogóle dziwna koza,jeden cycek jest cały czas miękki a drugiego mi rozrywa, a karmiłam na przemian.


u mnie było podobnie .jeden pełny ,drugi pusty...-ale iak z niego mała ssała...
teraz jak skończyłam karmic małego,,,to minęło już pół roku a w piersiach jeszcze pojawia sie mleko....

ale nie masz wycieków ani nic? najbardziej mnie do szału doprowadza spanie w staniku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula napisał(a):
blue-a miałas jakis problem z rozmiarami swojego dziecka???
mój to miał tak wielką głowę,że myslałam ja i lekarka nawet wodogłowiu..albo jakimś guzie w głowie...


Nie jak się urodziła to miała 36cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluzki sobie jakiejś szukam., ale sama wiocha nic mi się nie podoba 😞 za to małej znalazłam śliczną tunikę, czemu dla dorosłych takich nie szyją 😜 i nie wystawiają na aukcji bym kupiła sobie i jej haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Śliczna jest 😉 też bym taką dla siebie kupiła hehe 😉 większość ciuszków dla maluszka kupiła bym też sobie haha 😜


no właśnie 😉 aż fałsza mam na tą tunikę.. ale co zrobić 😜 kupowała któraś z was ostatnio jakąś bluzkę na allegro? 🙂 bo bym coś sobie kupiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej coś chyba kaszka jabłkowa do gustu nie przypadła, poza tym zachowuje się jak dekiel.. zamiast pić normalnie kaszkę to ona gryzie smoczek od butelki albo wdmuchuje powietrze i wtedy leci z niego jak fontanny 🙃 czub po prostu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Śliczna jest 😉 też bym taką dla siebie kupiła hehe 😉 większość ciuszków dla maluszka kupiła bym też sobie haha 😜


no właśnie 😉 aż fałsza mam na tą tunikę.. ale co zrobić 😜 kupowała któraś z was ostatnio jakąś bluzkę na allegro? 🙂 bo bym coś sobie kupiła.

ja nic ni kupowałam jeszcze hahaha 😜 ale mam już konto to mogę szaleć 😉 tylko że mnie w tym miesiącu nie stać bo do 15 czerwca musimy zapłacić gościowi za mieszkanie a 1 lipca musimy zapłacić gościówce za mieszkanie nowe... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
A dzisiaj jest u nas na tyle zimno że nowy sweterek w sam raz się spisze 😜 hihihi tylko jakie spodenki? 😜


Jeansowe 🙂 najcieplejsze wg mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...