Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla was świetną wiadomość:
http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/106241,prognoza-sezonowa

Korzystam z tej strony już trochę czasu i mogę powiedzieć, że się sprawdza 🙂

Grudzień mroźny i mokry

Ostatni miesiąc 2011 roku przyniesie nam odmianę sytuacji opadowej. Po trzech suchych miesiącach spadnie więcej wody, ale nie wszędzie. Najbardziej wilgotno będzie na zachodzie i południu kraju. Zaś najbardziej sucho na północy i wschodzie. Wszystko wskazuje na to, że Boże Narodzenie jednak spędzimy z białymi krajobrazami.

Styczeń mroźny i suchy

Początek nowego roku nie przyniesie większych zmian w pogodzie. Nadal będzie mroźno i śnieżnie. Często będą przechodzić fronty atmosferyczne, a więc nie obejdzie się też bez silnego wiatru.

Luty zimny i mokry

W lutym zima znajdzie się w odwrocie. W drugiej połowie miesiąca będziemy mieć sporo dni ciepłych. Wysokie temperatury będą związane z układami niżowymi, a co za tym idzie musimy się liczyć z silnym wiatrem i częstymi opadami, zarówno śniegu, jak i deszczu.

Marzec ciepły i suchy

Wiosna niewątpliwie rozpocznie się znacznie wcześniej niż w ostatnich latach. Przejście z zimnych do bardzo ciepłych dni będzie nagłe. Już na początku miesiąca poczujemy iście wiosenne temperatury, a sprzyjać temu będzie pogodne niebo. Marzec będzie miesiącem suchym i słonecznym.

Kwiecień gorący i suchy

To będzie bardzo ciepły miesiąc, ponieważ temperatury będą wyższe od średniej wieloletniej. Poczujemy pełnię wiosny. Zachmurzenie powinno być niewielkie, nadal utrzymywać się będzie susza. www.twojapogoda.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nusiak apropo gryzienia znalazłam takie info 😁 tylko ciężko będzie z tym wampirem.
http://www.edziecko.pl/male_dziecko/1,79340,3871901.html

No i niestety tak czytam, że to powraca 🤨 że dziecko na jakiś czas zapomni, a potem znowu np. jak ma 1,5-2l wraca. Jedna laska pisała, że synek gryzł i drapał nawet do krwi 😮

Jak się wampir obudzi zrobię jej ziemniaki z kefirem po mleku 🙂 ciekawe czy jej zasmakuje, wczoraj dałam jej do posmakowania pomelo coś podobnego do grejpfruta to strasznie nim gardziła to pierwsza rzecz, której nie chciała zjeść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski,,,
ja dzis na krotko, bo musze chate ogarnac, zakupy zrobic i ...i ....i.....
a pozniej wypad 🙂

Blue .,...thx za linka ..... my jak cos ,to bedziemy tu adoptowac..... a linka chcialam, bo MAZ jedzie po nowym roku do polski i mamy pelno ubranek i zabawek do oddania i chcemy oddac do domu dziecka w Pl......... znajomi jak uslyszeli , ze mamy cos do przekazania dla maluszkow do domu dziecka , tak teraz nam znosza po swoich dzieciach 🙂 ...uzbieralo sie juz kilka workow i kartonow .....a ze jedzie on na gdansk, wiec w gdansku chcemy to podorawac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoras z was dla swojego baby siedzonko do wanny kapielowe ?
ja wlasnie ogladam z zamiarem kupna , bo mala w wannie daje takiego czadu, ze sama nie daje rady jej utrzymac

http://www.ebay.de/itm/130474541770?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
http://www.ebay.de/itm/150661982826?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femka ja nie kupuje krzeselka bo mala spokojnie w wannie siedzi lub lezy - to jej czas na relaks 😜

blue u mojej mamy w zlobku mieli problem z jedna dziewczynka na ponad setke dzieci, wiec chyba to gryzienie samo przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
taka pogoda, jak w tej przepowiedni Blue nie byłaby taka zła, wiosna już w marcu bardzo mi odpowiada 🙂
jak tak czytam że wasze dzieci mają biegunki itp. przy ząbkach, to póki co dziękuję że moja nie ma żadnych objawów oprócz jednej nocnej pobudki...mam nadzieję że jej tak zostanie 🤨
moja bije mnie potwarzy z taką śmieszną zaciętą miną, ale raczej to nie jest złosliwe tylko taka "zabawa" hehe...Promyczek moja też uwielbia pralkę hihi, szczególnie jak się coś pierze i można popatrzeć 😉 to samo piekarnik, tylko ten już się trochę nagrzewa i potem rozciera sobie rączkę bo czuje że było jakieś ciepłe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Wrzucę Wam jeszcze tylko moją praczkę
https://picasaweb.google.com/lh/photo/FTIr8V_hKK0RDk6OI4wg_4vWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink
Olbrzymią część dnia spędza na robieniu wyimaginowanego prania 🤪 Ewentualnie liczy dziurki w bębnie siedząc w nim do połowy 🤪 😁 😁 😁 Mój kochany krejzolek 😜
Śpijcie dobrze 😘
hihi w Tosi będziesz miała prawdziwą pomoc 🙂 oklaski

Miłosz robi dokładnie to samo 🙂uwielbia pralkę ostatnio mi pranie wyciągał 🙂 🙂 ale się uśmiałam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Kasia napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Wrzucę Wam jeszcze tylko moją praczkę
https://picasaweb.google.com/lh/photo/FTIr8V_hKK0RDk6OI4wg_4vWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink
Olbrzymią część dnia spędza na robieniu wyimaginowanego prania 🤪 Ewentualnie liczy dziurki w bębnie siedząc w nim do połowy 🤪 😁 😁 😁 Mój kochany krejzolek 😜
Śpijcie dobrze 😘
hihi w Tosi będziesz miała prawdziwą pomoc 🙂 oklaski

Miłosz robi dokładnie to samo 🙂uwielbia pralkę ostatnio mi pranie wyciągał 🙂 🙂 ale się uśmiałam 😘 😘 😘


Tosiak zostanie praczką 😁 artycha mała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Femmka moja siedzi spokojnie podczas kąpieli 🙂 no ewentualnie pluska mocno, więc nie kupuję żadnego siedziska.

Kolo - jak mi przykro naprawdę 😁 😁 😁

osz Ty ! ! !
Judyta też jest grzeczna w kąpieli, siedzi i sobie łapkami pluska albo kubeczkami się bawi 😉
Tylko akcje mamy z płukaniem głowy... nie przeszkadza Jej mycie bo wtedy sobie siedzi i nawet nie zwraca uwagi tylko gorzej jak trzeba Ją przechylić do tyłu to się łapie wanienki po bokach i maksymalnie się drze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
siedzę i zajadam się orzeszkami 🤪

haha to masz odp. czemu nie chudniesz 😜 zamiast porządnego śniadania to się obrzerasz takim śmieciowym jedzeniem 😜
dobra Blue przyłapałaś...nic nie da się ukryć 😎

czasem mi się zdarza hehe ☺️ zaraz będę jadła śniadanie hahaha 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A najlepsze jest to że nawet Adama brat specjalnie po nas przyjechał a Dyśka spała i powiedziałam Adamowi że nie będę Jej budzić i ja chce to niech jedzie sam hahah mógł się umówić z braciszkiem na inną godzinę żeby po nas przyjechał 🙃 i Andrzej się wkurzył że niepotrzebnie przyjechał i wrócił do domu 😜 i oczywiście to wszystko moja wina bo chciałam żeby się dziecko wyspało a nie było marudne... bo On sobie ubzdurał że jak się Ją ubierze to w samochodze zaśnie i u jego mam będzie spała a ja wiem że by tak nie było bo tam są psy i zawsze jak tylko wchodzimy to Dyśka się przez nie budzi... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...