Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kupiłam kefir więc też muszę go jakoś dziś wykorzystać...bo twarogu nie lubi 😉
ja u gina byłam 2 m-ce po porodzie, wolę dmuchać na zimne i 1 do roku chodzić na cytologię, niby nic Ci nie jest a nie wiadomo czy coś się tam nie rozwija...a po porodzie jeszcze bardziej jesteśmy narażone...
u mnie dziś słoneczko i przymrozek, będzie długi spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mojej koleżance prywatny lekarz sugerował nadżerkę itd. a jak poszła na nfz to lekarka pow. że nic nie ma 😁 a on chciał za zabieg 200zł czy 250 🙂 także ludzie super oszukują by sobie zarobić.

Póki co nie miałam problemów z drogami rodnymi i nic nigdy u mnie nie wykryto, więc mam nadzieję, że tak będzie jeszcze długi czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
A mojej koleżance prywatny lekarz sugerował nadżerkę itd. a jak poszła na nfz to lekarka pow. że nic nie ma 😁 a on chciał za zabieg 200zł czy 250 🙂 także ludzie super oszukują by sobie zarobić.

Póki co nie miałam problemów z drogami rodnymi i nic nigdy u mnie nie wykryto, więc mam nadzieję, że tak będzie jeszcze długi czas.

ja tez chodziłam prywatnie i niby miałam nadzerke i co chwile kontrol i 90 zł za wizytę... 🤪 poszłam na nfz i okazało się że nic nie ma... nie mówiąc o tym ze jak leżałam w szpitalu m,ając 17 lat z powodu silnego bólu brzucha to wykryto mi cystę na jajniku wielkości pięści a tak na prawde nic nigdy nie było....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Blue napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a nawet nie wiem jak to z ginekologiem tu wyglada


Przychodzisz i Cię maca hahaha! 😁


hahhahahhahahaah:P
albo pogrzebie palcem 🤪 😁 😁 😁


Nałoży prezerwatywę ☺️ ☺️ ☺️ 😁 i do dzieła! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
A mojej koleżance prywatny lekarz sugerował nadżerkę itd. a jak poszła na nfz to lekarka pow. że nic nie ma 😁 a on chciał za zabieg 200zł czy 250 🙂 także ludzie super oszukują by sobie zarobić.

Póki co nie miałam problemów z drogami rodnymi i nic nigdy u mnie nie wykryto, więc mam nadzieję, że tak będzie jeszcze długi czas.

a z takim oszukiwaniem to wszędzie można się spotkać
kiedyś chodziłam z królikiem do weterynarza bo miał zacisk żuchwy i ten palant kazał mi go zostawiać na zabiegi za które płaciłam, a których nie robił 🤢 oczywiście zając zdechł, a potem jak pytałam innego to powiedział, że to nieuleczalna choroba gryzoni i lepiej uśpić niż interweniować bo to nic nie da 🙃
a jednak u gina nie tylko nadżerki wykrywają ale też poważniejsze choroby...a grzebania to ja też nie lubię, w dodatku chodzę do faceta 🙃 ale jest spoko i bym go nie zamieniła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,
mam pytanie, czy ktorejs z was dziecko spi juz tylko raz dziennie ????

pytam, bo moja Klarcia zaczela spac w ciagu porannej drzemki 30min ( zamiast 1,30min) i po poludniu mam problem z uspieniem jej,,,nie chce spac a jak spi to tez max. 40 min z wczesniejszych 1,30min
moze juz zaczyna sie przestawiac na jedna drzemke w ciagu dnia (hmmm....??? .....hmmm)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
Hi,
mam pytanie, czy ktorejs z was dziecko spi juz tylko raz dziennie ????

pytam, bo moja Klarcia zaczela spac w ciagu porannej drzemki 30min ( zamiast 1,30min) i po poludniu mam problem z uspieniem jej,,,nie chce spac a jak spi to tez max. 40 min z wczesniejszych 1,30min
moze juz zaczyna sie przestawiac na jedna drzemke w ciagu dnia (hmmm....??? .....hmmm)

moja śpi przed poł. 1h i po poudniu 30-45 min (czyli też mało) a czasem zdarza się jej raz dziennie po 1h 🙃 więc do śpiochów nie należy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Hej mamuśki.
Bartek śpi dwa razy po godzince w ciągu dnia.

Blue ile Twoja mała wypija dziennie mleka??


To Laura jest śpiochem na maksa 😁 śpi dziennie po 3-5godz. w ciągu całego dnia 🙂 i idzie spać przeważnie ok. 20-21 i śpi do 7-8rano . Jak 2 razy nie pójdzie spać w ciągu dnia to dostaje szału, obowiązkowo śpi po 1 jedzeniu jak miną od tego momentu 1-2godz. i tu już zależy jak długo śpi, zdarza się, że śpi ponad 3godz. 😁 no i ja jako dobra mamusia w trakcie drzemki - budzę ją i daję jej mleko, żeby godzinowo nie wypadła z obiegu, a , że jest zaćpana pijąc to zasypia dalej.

A jeśli chodzi o mleko to pije je średnio 3 razy dziennie, 2 razy po 100ml i 1 raz po 120-150. OD 3 dni je kaszkę mleczną po 180 na gęsto jestem w szoku, że się przełamała 🙂 jeśli mleczny posiłek czymś zastąpię np. jajecznicą, chlebem czy jogurtem to później mleka już nie ruszy, więc je 3/4 posiłki mleczne.

A Twój Bartek nadal tak dużo je?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Hej mamuśki.
Bartek śpi dwa razy po godzince w ciągu dnia.

Blue ile Twoja mała wypija dziennie mleka??


To Laura jest śpiochem na maksa 😁 śpi dziennie po 3-5godz. w ciągu całego dnia 🙂 i idzie spać przeważnie ok. 20-21 i śpi do 7-8rano . Jak 2 razy nie pójdzie spać w ciągu dnia to dostaje szału, obowiązkowo śpi po 1 jedzeniu jak miną od tego momentu 1-2godz. i tu już zależy jak długo śpi, zdarza się, że śpi ponad 3godz. 😁 no i ja jako dobra mamusia w trakcie drzemki - budzę ją i daję jej mleko, żeby godzinowo nie wypadła z obiegu, a , że jest zaćpana pijąc to zasypia dalej.

A jeśli chodzi o mleko to pije je średnio 3 razy dziennie, 2 razy po 100ml i 1 raz po 120-150. OD 3 dni je kaszkę mleczną po 180 na gęsto jestem w szoku, że się przełamała 🙂 jeśli mleczny posiłek czymś zastąpię np. jajecznicą, chlebem czy jogurtem to później mleka już nie ruszy, więc je 3/4 posiłki mleczne.

A Twój Bartek nadal tak dużo je?? 😮

Bartek znowu się przestawi i prawie wogle nie je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
cześć dziewczyny
powiedzcie mi czy używanie płynu do mycia butelek np NUK
bo ja dostałam ostatnio jedną butelkę a teraz nigdzie nie mogę kupić kolejnej
jak używacie to napiszcie gdzie się zaopatrujecie 🙂

Ja nie używam specjalnego płynu tylko zwykłego do naczyń, a później zawsze wyparzam butelkę i raz w tygodniu wygotowuję. Kiedy przestajecie wyparzać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i jeszcze pytanie o proszek
jeśli prałyście w loveli czy tam innym robicie to nadal
ja ostatnio wyprałam ubranka Anastazji w vizirze sensitive + lenor sensitiv no i po kliku dniach noszenia tych ubrań dostała wysypki na całym ciele

nie chcę oszczędzać po prostu nie mam miejsca w łazience na dodatkowy wór proszku i myślałam że już nie będzie Anastazja reagować uczuleniowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...