Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
ale tu dzis sypialnia 😮 🙂


Ja to przeżyłam horror przed chwilą 😮 siedzę sobie przed kompem, Laura w salonie sobie siedzi w łóżeczku i nagle ktoś puka do drzwi wew (bo mamy wiadomo drzwi zew. hol i drzwi od domu) to dostałam zawału, bo myślałam, że mój GŁUPEK zamknął drzwi 🙃 no i Laura ryczy idę zobaczyć kto to stoi, słyszę przewracanie narzędzi ogrodniczych, bo tam mamy ułożone i sprawdzam a tam nikogo nie ma 😮 dostałam zawału!! No przecież każdy obcy mógł wejść 🤢 zamiast mi powiedzieć, że drzwi nie zamyka to nie.. bo po co!! Nie wiem czy to były dzieci od sąsiadów, bo one często przyłażą by wysłać sms do ojca czy ktoś inny. Nie lubię jak ktoś wchodzi do tego holu, często listonosze tak robią 🙃 ale kuźwa czy ja komuś wchodzę do domu?? no by mogli pukać w te drzwi zew. a nie się pakować do środka. Musiałam się wyżalić. Jak mieszkałam kiedyś w bloku.. pamiętam to jak dziś.. mieliśmy takiego listonosza jakby znajomego to ten już w ogóle się pakował do domu jak drzwi były otwarte i pamiętam, że siedziałam z chłopakiem na fotelu na kolanach u niego i oglądaliśmy film a ten se drzwi otworzył i wszedł do środka 😮 😮 😮 no ja miałam zawał jak go zobaczyliśmy i poczułam się niezręcznie 😠, a gdyby ktoś się seksił? MASAKRA!! A w tym domu to już nie raz miałam akcje, że znajomy D. ojca przychodził i sobie normalnie drzwi otwierał i wchodził do pokoju 😮 a przecież jego ojciec nie żyje 😮

uuu nieźle... ja zawsze zamykam drzwi... nienawidzę jak mi ktoś wchodzi do domu 🙂 ale na szczęście moja rodzina zawsze puka 😉 jak wim że idzie babcia to zostawiam drzwi otwarte albo jak ogólnie wiem że ktoś ma zaraz przyjść bo np mogę w tym czasie karmić Dysiaka no to nie lecę do drzwi tylko krzyczę "otwarte" 😜 albo ktoś zapuka i wchodzi 😉 ale to tylko w tedy jak wiem że ma przyjść a tak to zawsze zamykam 😉


Dokładnie jeśli wiem, że ktoś ma przyjść to oczywiście czekam na tą osobę 🙂 no jeszcze mogę zrozumieć kogoś z bliskiej rodziny, bo często D. brat tylko puka i wchodzi, ale wiadomo to RODZINA, a, nie ktoś zupełnie obcy z ulicy. Wiesz odkąd jest Laura to ja mam schizy na pkt. obcych osób i tego, że ktoś by mógł jej krzywdę zrobić. Pełno chodzi na tym świecie popieprzonych ludzi. No szkoda słów. Tak na marginesie to ja nawet do ciotki nie wchodziłam, tylko zawsze pukałam i stałam pod drzwiami i czekałam aż ona przyjdzie, a to moja chrzestna hahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
ale tu dzis sypialnia 😮 🙂


Ja to przeżyłam horror przed chwilą 😮 siedzę sobie przed kompem, Laura w salonie sobie siedzi w łóżeczku i nagle ktoś puka do drzwi wew (bo mamy wiadomo drzwi zew. hol i drzwi od domu) to dostałam zawału, bo myślałam, że mój GŁUPEK zamknął drzwi 🙃 no i Laura ryczy idę zobaczyć kto to stoi, słyszę przewracanie narzędzi ogrodniczych, bo tam mamy ułożone i sprawdzam a tam nikogo nie ma 😮 dostałam zawału!! No przecież każdy obcy mógł wejść 🤢 zamiast mi powiedzieć, że drzwi nie zamyka to nie.. bo po co!! Nie wiem czy to były dzieci od sąsiadów, bo one często przyłażą by wysłać sms do ojca czy ktoś inny. Nie lubię jak ktoś wchodzi do tego holu, często listonosze tak robią 🙃 ale kuźwa czy ja komuś wchodzę do domu?? no by mogli pukać w te drzwi zew. a nie się pakować do środka. Musiałam się wyżalić. Jak mieszkałam kiedyś w bloku.. pamiętam to jak dziś.. mieliśmy takiego listonosza jakby znajomego to ten już w ogóle się pakował do domu jak drzwi były otwarte i pamiętam, że siedziałam z chłopakiem na fotelu na kolanach u niego i oglądaliśmy film a ten se drzwi otworzył i wszedł do środka 😮 😮 😮 poczułam się niezręcznie 😠, a gdyby ktoś się seksił? MASAKRA!! A w tym domu to już nie raz miałam akcje albo znajomy D. ojca przychodził i sobie normalnie drzwi otwierał i wchodził do pokoju 😮 a przecież jego ojciec nie żyje 😮, więc praktycznie nie ma po co przychodzić, a już tym bardziej wchodzić jak do siebie. Ogólnie to ludzi nie rozumiem,. nieważne czy drzwi są otwarte czy zamknięte to się powinno znać pewne granice. Nie każdemu coś takiego się podoba, na pewno nie mi.




😘 😘 😘 😘 😘 z jezyczkiem 😜 😜 😜 😜 😘 😘 😘 😘 😘 na oslode i na zlagodzenie emocji 😜 😘 😘 😘 😜 😘 😘 😜 😜 😜 😜 😘 😜 😜 😜 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na mikolaja nie wiem jeszcze,,,jakas tania zabawke na pewno 🙂 juz tyle ich ma ,,,a cos trzeba kupic z czego by sie cieszyla,,,,
mysle o takim kwadracie-nie wiem jak on po polsku sie nazywa- z kazdej strony ma inna funkcje ...z jednej cos sie wrzuca do srodka, z drugiej jest jakby liczydla,,,, z trzeciej i z czwartek tez cos inngeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jeszce jje dokupie taka duza mate w ksztalcie puzli,,ze bedzie mogla ja skladac i rozkladac...siedziec na niej sie bawic,,,ona jest w literki ,albo cyferki ...albo sa takie co maja i literki i cyferki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
zapomniałam się pochwalić-wyrżnęły się nam górne dwójki 🙂

Patrys-zuch chlopak ! 🙂


moj maz mnie tez dzis wyrznie hahahhaa ..... kupilam sobie stroj krolika 😁 😁 😁 bede dzis skakac i kicac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
Kasia napisał(a):
zapomniałam się pochwalić-wyrżnęły się nam górne dwójki 🙂

Patrys-zuch chlopak ! 🙂


moj maz mnie tez dzis wyrznie hahahhaa ..... kupilam sobie stroj krolika 😁 😁 😁 bede dzis skakac i kicac 😁 😁 😁
i będzie druga mała izusia
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Izabela napisał(a):
Kasia napisał(a):
zapomniałam się pochwalić-wyrżnęły się nam górne dwójki 🙂

Patrys-zuch chlopak ! 🙂


moj maz mnie tez dzis wyrznie hahahhaa ..... kupilam sobie stroj krolika 😁 😁 😁 bede dzis skakac i kicac 😁 😁 😁
i będzie druga mała izusia
🙂
🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...