Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jaaaa, dopiero mi Klarcia usnela na drzemke ... 🤔

czapeczka skrojona 🙂 sciagacz bedzie ze sciagacza bluzy ,a wszystkie elementy wyszly mi z jednego rekawa 🙂 no i zostalo materialu na chustke 🙂 a do czapeczki dorobie do ozdoby filcowe kwiatki..... Dziewczyny Uwaga - MAM WIZJE ! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,hej 🙂
No proszę jakie my tu mamy artystyczne dusze 😉 Fajnie tak! Też bym chciała mieć takie umiejętności 😉 Ja nawet jak mam wizję to muszę liczyć na to, że ktoś tą wizję zrealizuje. Najczęściej pada na Kubę(w kwestii wystroju wnętrz) i zawsze nie jestem zadowolona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś Jakub zabukował nam wakacje 🤪 Tak się cieszę 🙂 🙂 🙂 Postawiłam na swoim i zamiast do Polski lecimy na Lanzarote 😎 W lutym nie będzie tam jakiś powalających temperatur, ale w sumie z racji tego, że lecimy z robakami będzie git 🙂 Będziemy mieli rodzinny apartament i w cenie 'wycieczki' śniadania. Zastanawialiśmy się nad opcją all inclusive, ale stwierdziliśmy, że pewnie i tak będziemy objeżdżać wyspę wiec nie będziemy jadać w kompleksie. Już się nie mogę doczekać!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Hej,hej 🙂
No proszę jakie my tu mamy artystyczne dusze 😉 Fajnie tak! Też bym chciała mieć takie umiejętności 😉 Ja nawet jak mam wizję to muszę liczyć na to, że ktoś tą wizję zrealizuje. Najczęściej pada na Kubę(w kwestii wystroju wnętrz) i zawsze nie jestem zadowolona 🤪


ja tez nie, dlatego ciagle zmieniam hahhaha , maz sie wkurza, robi , a ja sie ciesze i kombinuje i przychodza mi kolejne Wizje hahahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Dziś Jakub zabukował nam wakacje 🤪 Tak się cieszę 🙂 🙂 🙂 Postawiłam na swoim i zamiast do Polski lecimy na Lanzerote 😎 W lutym nie będzie tam jakiś powalających temperatur, ale w sumie z racji tego, że lecimy z robakami będzie git 🙂 Będziemy mieli rodzinny apartament i w cenie 'wycieczki' śniadania. Zastanawialiśmy się nad opcją all inclusive, ale stwierdziliśmy, że pewnie i tak będziemy objeżdżać wyspę wiec nie będziemy jadać w kompleksie. Już się nie mogę doczekać!!


Super ,super,super ...my stale planujemy i na tym sie konczy echhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Iza Ty to jesteś artycha haha droga ta bluzka była 🙃
Obżarłam się obiadem i aż mi niedobrze, ledwo się ruszam 🙂


no wlasnie, byla hahahha .......
ale czapeczka jaka bedzie ! -jesli wyjdzie 😁 ...drugiej takiej nie bedzie mialo zadne dziecko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
Promyczek, Antosia jezdzi na tym autku sama juz , bez pomocy, czy to tylko tak do potrzeby zdjecia ?

Sama się na niego jeszcze nie wgramoli, ale jak Jej pomogę wleźć to się już odpycha i jedzie 🙂
Jutro Jej kupuję takiego konika 😉
http://www.argos.ie/webapp/wcs/stores/servlet/ProductLargeImagePopup?storeId=10152&jsparm=true&imageName=161-9241358SPA73UC626688X.jpg&imageText=
Ostatnio bujała się na takim na jednej z sal zabaw i bardzo Jej się podobało 🙂 Karol ma juz 5 lat, ale też chętnie takie ujeżdża 🤪 😁 😁 😁 Więc będzie dla dwojga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Izabela napisał(a):
Promyczek, Antosia jezdzi na tym autku sama juz , bez pomocy, czy to tylko tak do potrzeby zdjecia ?

Sama się na niego jeszcze nie wgramoli, ale jak Jej pomogę to się już odpycha 🙂


Ciekawe to i dziecko jest w ruchu ,,, musze moja w sklepie wsadzic na cos takiego,,,,, moze sie jej spodoba, to by dostala na mikolaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Dziś Jakub zabukował nam wakacje 🤪 Tak się cieszę 🙂 🙂 🙂 Postawiłam na swoim i zamiast do Polski lecimy na Lanzarote 😎 W lutym nie będzie tam jakiś powalających temperatur, ale w sumie z racji tego, że lecimy z robakami będzie git 🙂 Będziemy mieli rodzinny apartament i w cenie 'wycieczki' śniadania. Zastanawialiśmy się nad opcją all inclusive, ale stwierdziliśmy, że pewnie i tak będziemy objeżdżać wyspę wiec nie będziemy jadać w kompleksie. Już się nie mogę doczekać!!

tylko pozazdroscic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Izabela napisał(a):
Promyczek, Antosia jezdzi na tym autku sama juz , bez pomocy, czy to tylko tak do potrzeby zdjecia ?

Sama się na niego jeszcze nie wgramoli, ale jak Jej pomogę to się już odpycha 🙂


Ciekawe to i dziecko jest w ruchu ,,, musze moja w sklepie wsadzic na cos takiego,,,,, moze sie jej spodoba, to by dostala na mikolaja

Fajne jest też to, że to ma dwie funkcje: może służyć jako jeździk albo jako pchacz(jednym ruchem reki zmieniasz wygląd tego sprzętu 😉). Myślę, ze to dobra 'inwestycja' 🙂
Mogę jeszcze polecić coś takiego:
http://www.kubabuba.pl/kiddieland-odkrywczy-domek-interaktywny-p-28.html
Jakiś czas temu wynalazłam to Tosiakowi i też jest zachwycona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Izabela napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Izabela napisał(a):
Promyczek, Antosia jezdzi na tym autku sama juz , bez pomocy, czy to tylko tak do potrzeby zdjecia ?

Sama się na niego jeszcze nie wgramoli, ale jak Jej pomogę to się już odpycha 🙂


Ciekawe to i dziecko jest w ruchu ,,, musze moja w sklepie wsadzic na cos takiego,,,,, moze sie jej spodoba, to by dostala na mikolaja

Fajne jest też to, że to ma dwie funkcje: może służyć jako jeździk albo jako pchacz(jednym ruchem reki zmieniasz wygląd tego sprzętu 😉). Myślę, ze to dobra 'inwestycja' 🙂


tez juz myslalam o czyms podobnym. widzialam nawet wczoraj w ulotce chyba z toya jechalo, gralo i mialo koszyczek z przodu na np. lale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale masz dobrze Promyk z tą wycieczką 🙂
Iza ja tak samo jak Ty uwielbiam remonty, malowania i zmiany, stale zmieniam cos w wystroju, kolorach chociażby dodatków 😉 i też rysuję ale ja wolę ołowek...tylko trochę to zaniedbałam i dawno już nie "bawilam" się w to, ale stare rysunki nadal mam...ehh zawsze marzyłam o architekturze 🤨
moja też mówi mama, ale też jak jest głodna lub jak się obudzi i 1 był tata hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
właśnie wróciłam z 14godzinnej podróży z Gniezna
jestem załamana
w projekcie jest tyle uwag zamawiającego że i 2 tygodni by mi zabrakło na jego opracowanie
praktycznie muszę robić wszystko od nowa
termin oddania to wtorek a ja jeszcze jutro i w niedziele mam szkołę
szef mnie obwini za wszystko szefowa zacznie się żalić
do dupy taka praca 😞
a wina jest w dużej części szefa bo żeby zrobić projekt wymagane było zlecenie geologowi zrobienie odwiertów a ten mu nie płacił i geolog nie chciał nam oddać wyników badań do czasu zapłaty stąd wynikło że dostałam je dopiero tydzień temu projekt robiłąm dzień i noc przez 3 dni z rzędu i wysłałam całość do obejrzenia zamawiającemu
a ci powiedzeli że pełno rzeczy chcieliby inaczej niż zaprojektowałam
bo np mają inną wizję niż ja 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
hejka
właśnie wróciłam z 14godzinnej podróży z Gniezna
jestem załamana
w projekcie jest tyle uwag zamawiającego że i 2 tygodni by mi zabrakło na jego opracowanie
praktycznie muszę robić wszystko od nowa
termin oddania to wtorek a ja jeszcze jutro i w niedziele mam szkołę
szef mnie obwini za wszystko szefowa zacznie się żalić
do dupy taka praca 😞
a wina jest w dużej części szefa bo żeby zrobić projekt wymagane było zlecenie geologowi zrobienie odwiertów a ten mu nie płacił i geolog nie chciał nam oddać wyników badań do czasu zapłaty stąd wynikło że dostałam je dopiero tydzień temu projekt robiłąm dzień i noc przez 3 dni z rzędu i wysłałam całość do obejrzenia zamawiającemu
a ci powiedzeli że pełno rzeczy chcieliby inaczej niż zaprojektowałam
bo np mają inną wizję niż ja 🥴

o kurczę..to lipa 😞 szczerze współczuję... do dupy taka robota... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc laski
dawno mnie tu nie bylo ale zupelnie nie mam kiedy
niunia zaraz zacznie mi chodzic bo juz wstaje sama i sztywno stoi przy meblach oczywiscie 🙂
a ja jestem na etapie poszukiwania pracy, bylam dzis na rozmowie ale troche daleko, poza warszawą, zadupie 🙂

nie wiem co u was , mam nadzieje ze wszystko om i dzieciaki zdrowe, nawet nie wiem ile stron musialabym nadrobic, pewnie ze 100

trzymajcie sie buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...