Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Laura dzisiaj odwalała cyrki w nocy 🤢 2 razy budziła się na mleko i była strasznie marudna, smoczka dałam jej kilka razy. Może za kilka tyg. ząb wyjdzie? 😁 bo znowu strasznie jest cięta i wszystko by gryzła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Laura dzisiaj odwalała cyrki w nocy 🤢 2 razy budziła się na mleko i była strasznie marudna, smoczka dałam jej kilka razy. Może za kilka tyg. ząb wyjdzie? 😁 bo znowu strasznie jest cięta i wszystko by gryzła.

Tosia też ostatnio jakoś dziwnie ciężko sypia 🤢
A dzisiaj cały czas przygryza sobie wargi tym jednym ząbkiem 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Blue napisał(a):
Laura dzisiaj odwalała cyrki w nocy 🤢 2 razy budziła się na mleko i była strasznie marudna, smoczka dałam jej kilka razy. Może za kilka tyg. ząb wyjdzie? 😁 bo znowu strasznie jest cięta i wszystko by gryzła.

Tosia też ostatnio jakoś dziwnie ciężko sypia 🤢
A dzisiaj cały czas przygryza sobie wargi tym jednym ząbkiem 🤪 😁 😁


A moja flądra od kilku dni ma "autodestrukcje" bije się rękoma po twarzy 🙂 najbardziej lubi z pięści się bić po twarzy, albo wkłada sobie całą rękę do buzi by spowodować odruchy wymiotne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Kupiłam sobie borówki amerykańskie i sama zjadłam tylko kilka, bo resztą zajęła się maleńka hehehe Ale Jej smakowały 🙂


To Laura tak lubi mandarynki 🙂 jak się przyssa to nie ma zmiłuj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia milej zabawy...baw sie dobrze 🙂

Promyczek ...moja tez tak sypia,,,ale to wina zabkow ,ktore mam nadzieje jej jutro wyjda...z gornymi jedynkami i dolnymi przechodzilysmy tak 2-3 noce ...ciezko,ale coz,,,podejrzewam ze naszym dzieciaczkom gorzej 🥴

Blue - ciekawe skad Laurka bierze taka szkole 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
moja misia spi przewaznie dwa razy dziennie, ale czesto zdarza sie ze raz, a najlepiej jej sie spi na spacerze, tez sie budzi w nocy ale podstawie cyca i od razu zasypia
ostatnio jest problem z zasypianiem wieczorem, po myciu, no ile ja sie musze z nią nalezec zeby zasnela to masakra, wczoraj np usnela dopiero o 23.00

i ma juz 4 ząbki, dwa na dole i dwa na gorze
a jak sie cieszy jak podstawie jej palec do gryzienia 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dona to szybko jej poszło!! Laura nadal ma 2 😁 oby tylko jakiś do roczku się wyrżnął 😜 a ja kupiłam małej śpiworek dosyć drogo, ale przynajmniej jest gruby 🙂 nie będę musiała się martwić, że zmarznie i nie chce już grzać tyle w pokoju na noc, tak to będę mogła mieć temp. z 20/21 stopni a nie 23/24.. 🤢 bo inaczej budziła się po nocy lodowata jak nie było gorąco w pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My jednak mieliśmy iść na imprezę haha bo w ostatniej chwili dowiedzieliśmy się że są w kajpce wolne miejsca i sobie zarezerwowaliśmy impreza miała zacząć się o 20 więc zaplanowaliśmy sobie że koło 21 wykąpiemy u mojej mamy Królewnę, damy butlę i przy mnie zaśnie wtedy mieliśmy się szybko zebrać i na 22 byśmy już byli na miejscu a ta Mała Trąbka do 23 nie zasnęła więc ubraliśmy się i wróciliśmy od mamy do domu hahaha zasnęła od razu w sumie w wózku ale już było za późno by się gdziekolwiek ruszać ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Kasia napisał(a):
witam 🙂
Sto lat dla Klary to już 11 miesięcy


od nas tez buziaki dla Klarci 😘 😘 😘

i od nas 😘 😘 😘


i od nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny 🙂 Pamiętacie nas?
Praca, szalejąca Maja i wytęsknione obydwie -nie wiem która bardziej!- córcie, dom i dodatkowe zajęcia Natalci spowodowały, że wypadłam z "normalnego" życia jak nie wiem co 🤢
Jejciu jak mi brakuje tych spokojnych dzionków z dzieciaczkami w domku i doskakiwaniem tu do Was co parę chwil... Chyba mineły bezpowrotnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Nusiak, a Marylka w to wejdzie? 😁 😁 bo wiesz jak wepcha w siebie schaboszczaka to marne szanse haha 🙂 to pszczółka czy źle widzę? 🙂

blue nie boj sie, mama wziela wiekszy rozmiar a zaraz przymiezy 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
moja kózka dopiero zasnela i to na rekach, od godz. 7.30 szalala 😮

u nas brzydka pogoda, zimno i pada brrrrr

Kasiu to super ze impreza sie udala, tez bym na jakas poszla ale nie mam z kim misia zostawic, musialabym jechac 100 km do rodzicow

moja tez zgrzytala zębami ale przeszlo jej to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
nusia27 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Kasia napisał(a):
witam 🙂
Sto lat dla Klary to już 11 miesięcy


od nas tez buziaki dla Klarci 😘 😘 😘

i od nas 😘 😘 😘


i od nas 🙂

i jeszcze od nas 😘 😘

też całujemy 😘
wlaśnie Justyna też się boję że jak pojdę do pracy to te beztroskie chwile miną 🤢 tylko miesiąc mi został 🤔 no ale ze dwa lata i będzie trzeba się postarać o drugiego dzidzionka 😉
my chyba w nast. sobote skoczymy sobie do kina, bo już dawnooo nie byliśmy...była która na "listach do M"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...