Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Aniu współczuję takich sąsiadów SZOK 😮
a ja poznałam dzisiaj moją nową sąsiadkę w nowym mieszkaniu- jest to pielęgniarka dziecięca z naszej porodówki, najlepiej zajmująca się dziećmi 🙂


Kasiu ja swoich sąsiadów załatwie bo już wiem nawet którzy tak zrobili. Zaczeli wojne to będą ją mieli.
No to fajnie Kasiu będziesz miała pielęgniarkę pod nosem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Kasia napisał(a):
Aniu współczuję takich sąsiadów SZOK 😮
a ja poznałam dzisiaj moją nową sąsiadkę w nowym mieszkaniu- jest to pielęgniarka dziecięca z naszej porodówki, najlepiej zajmująca się dziećmi 🙂


Kasiu ja swoich sąsiadów załatwie bo już wiem nawet którzy tak zrobili. Zaczeli wojne to będą ją mieli.
No to fajnie Kasiu będziesz miała pielęgniarkę pod nosem 😉
łap oklask ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Kobietki,

to chyba moja jest rekordzistka w przybieraniu na wadze ....7,47kg........a od najnizszej 8,03kg 🙂

i dzis pierwszy raz weszla na tapczan w swoim pokoiku !!!! 😁
ja krzatalam sie w kuchni i cale szczescie zerknelam co robi, patrze ,a ona sie wdrapuje ,wdrapuje no i sie wdrapala moja dzielna dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania jak sie dowiesz ,ktorzy to sasiedzi tacy zyczliwi, ty zadzwon na policje pozniej i zglos ze bimber w domu pedza i roprowadzaja, tez beda mieli rewizje 😁
a swoja droga, to ja bym doniesienie zlozyla o pomowienie,bo mozna sobie zarty robic ,ale nie z takich rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Aniu współczuję takich sąsiadów SZOK 😮
a ja poznałam dzisiaj moją nową sąsiadkę w nowym mieszkaniu- jest to pielęgniarka dziecięca z naszej porodówki, najlepiej zajmująca się dziećmi 🙂


Kasia , ja w ostatnim roku skolegowalam sie z moja ginekolog, zaprzyjaznilam z moja dentystka,a teraz niedawno poznalam dziewuche ktora jest asystentka hirurga-kosmetologa i tez juz zaczynamy funfelstwo.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
Hania ale jazda z tym donosem 😮
Femmka Klara nie jest rekordzistką - Tosia przybrała 8,7kg ☺️ Teraz wazy 12,5kg 🤢
I też tak jak Twoja gwiazda, moja włazi wszędzie gdzie sobie tylko umyśli wejść 😉 Łóżko, sofa itp. nie stanowią żadnej przeszkody 🙂 Wchodzi i schodzi bez problemu 🙂 Dzielne te nasze skarby hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Hej 😉
Hania ale jazda z tym donosem 😮
Femmka Klara nie jest rekordzistką - Tosia przybrała 8,7kg ☺️ Teraz wazy 12,5kg 🤢
I też tak jak Twoja gwiazda, moja włazi wszędzie gdzie sobie tylko umyśli wejść 😉 Łóżko, sofa itp. nie stanowią żadnej przeszkody 🙂 Wchodzi i schodzi bez problemu 🙂 Dzielne te nasze skarby hehehe


ja tam nie przejmuje sie waga , zaczna wiecej biegac, to pogubia kilogramki 🙂
przynajmniej jest co sciskac i calowac 🙃 uwielbiam ten moj maly tluszczyk 😁
no i fakt, sa dzielne, mnie az duma rozpiera 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja bratanica wazyla najwiecej jako baby 13kg, byla okraglusia jak pulpecik i w pewnym momencie stanela w wadze, zaczela rosnac ,a teraz jest jak patyczek dziewczyneczka ...tak jest przewaznie z okraglymi bobasami 🙂

Moja Klarcia tez z 13kg wyciagajac sie spadla do 11kg i teraz od ponad miesiaca trzyma wage,a widze ze sie wyciaga jeszcze ..musze ja zmierzyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tą wagą to niby prawda, bo Lolek też ważył dużo jak był w tosiowym wieku a teraz szczypior taki, że mąż się zawsze śmieje jak młody nago paraduje, że zaraz się wszystkie psy zleca na tą górę kości hehehe
Z drugiej strony ja tez byłam pączkiem i tak mi już zostało na całe życie 🥴 Oby z Tosiakiem tak nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale tak powaznie, mysle ze wazne teraz w dobie tych fast foodow , dan z paczek itp, uczyc dzieci jesc i smakowac warzywa i owoce,,,nie na darmo sie mowi , ze ''czym skorupka za mlodu nasiaknie'' .........sama daje malej pol kostki czekoladki raz na 2-3 tygodnie , bo musi i ten smak przeciez poznac , nie zatykam ja na spacerach ciastkami i bulkami , tylko jako zatykacz i uspokajacz mam przy sobie np. ugotowana fasolke szparagowa ....sama jej gotuje dania , bo i sama tez wole wiedziec co jem...
nie wiem wiec od czego ma te 11kg 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka napisał(a):
ale tak powaznie, mysle ze wazne teraz w dobie tych fast foodow , dan z paczek itp, uczyc dzieci jesc i smakowac warzywa i owoce,,,nie na darmo sie mowi , ze ''czym skorupka za mlodu nasiaknie'' .........sama daje malej pol kostki czekoladki raz na 2-3 tygodnie , bo musi i ten smak przeciez poznac , nie zatykam ja na spacerach ciastkami i bulkami , tylko jako zatykacz i uspokajacz mam przy sobie np. ugotowana fasolke szparagowa ....sama jej gotuje dania , bo i sama tez wole wiedziec co jem...
nie wiem wiec od czego ma te 11kg 😁 😁 😁 😁


Ja słodyczy dawać nie będę, bo nie chcę sobie konkurencji robić - nie lubię się dzielić 😁 z chłopem muszę dzielić, to kolejna paszcza do czekolady mi nie jest potrzebna, mam nadzieję, że nie będzie lubiła słodyczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Femmka napisał(a):
ale tak powaznie, mysle ze wazne teraz w dobie tych fast foodow , dan z paczek itp, uczyc dzieci jesc i smakowac warzywa i owoce,,,nie na darmo sie mowi , ze ''czym skorupka za mlodu nasiaknie'' .........sama daje malej pol kostki czekoladki raz na 2-3 tygodnie , bo musi i ten smak przeciez poznac , nie zatykam ja na spacerach ciastkami i bulkami , tylko jako zatykacz i uspokajacz mam przy sobie np. ugotowana fasolke szparagowa ....sama jej gotuje dania , bo i sama tez wole wiedziec co jem...
nie wiem wiec od czego ma te 11kg 😁 😁 😁 😁


Ja słodyczy dawać nie będę, bo nie chcę sobie konkurencji robić - nie lubię się dzielić 😁 z chłopem muszę dzielić, to kolejna paszcza do czekolady mi nie jest potrzebna, mam nadzieję, że nie będzie lubiła słodyczy 😁
😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Asiu ratuj !!!!
przyszła słuchaweczka ale jakaś dziwna bo ledwo słychać to co gra
trzeba ucho przystawić żeby usłyszeć cokolwiek nawet po wymianie baterii

a nie ma tam gdzie sa baterie takiej malej wystajacej folii ? , ktora trzeba usunac
ja juz jeden tel,kom, dla malej przez takie cos zareklamowalam i wymienilam na nowy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Femmka napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Asiu ratuj !!!!
przyszła słuchaweczka ale jakaś dziwna bo ledwo słychać to co gra
trzeba ucho przystawić żeby usłyszeć cokolwiek nawet po wymianie baterii

a nie ma tam gdzie sa baterie takiej malej wystajacej folii ? , ktora trzeba usunac
ja juz jeden tel,kom, dla malej przez takie cos zareklamowalam i wymienilam na nowy 😁 😁
kurcze Honoratka mój tel gra tak że jak leży to słychać dobrze a foli tam nie było hmmm no n iew wiem może jakaś felerna 🥴 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Femmka napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Asiu ratuj !!!!
przyszła słuchaweczka ale jakaś dziwna bo ledwo słychać to co gra
trzeba ucho przystawić żeby usłyszeć cokolwiek nawet po wymianie baterii

a nie ma tam gdzie sa baterie takiej malej wystajacej folii ? , ktora trzeba usunac
ja juz jeden tel,kom, dla malej przez takie cos zareklamowalam i wymienilam na nowy 😁 😁
kurcze Honoratka mój tel gra tak że jak leży to słychać dobrze a foli tam nie było hmmm no n iew wiem może jakaś felerna 🥴 😠

juz wszystko wiem
do opakowania przymocowana była folia zabezpieczenie że jak jest w opakowaniu to gra głośno a jak się je wyjęło to dużo ciszej ale to niby tak ma być dla ochrony słuchu dziecka bo jest to zabawka którą dziecko przykłada do ucha - nowy przepis unijny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
bo Asiu np słuchaweczka gra ciszej niż słonik tak?
tak zdecydowanie ciszej 🙂ale to dobrze 🙂

no to chyba tak ma być
ja też wyciszam wszystkie zabawki do minimum ale po prostu nie jestem przyzwyczajona że jeśli zabawka nie ma regulacji głośności to gra cicho
zazwyczaj te zabawki ryczały jak oszalałe 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...