Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia a byłaś kiedyś u jakiejś wróżki? bo mi jedna bardzo dobra co naprawdę umie wróżyć i jest tania mówiła o 1 dziewczynce, drugim chłopcu i 3 dziecko może być, ale nie musi 😮 😮 😮 😮 😁
u wróżki nie ale moja mama mi kiedyś wywróżyła 3 dzieci dwóch chłopców i trzecią dziewczynkę, dla kuzynki wywróżyła córkę ale jak będzie to się okaże 🙂


Kurcze no może okaże się prawdą, bo jednak nie tak często ma się 3 chłopców pod rząd 🙂 taki rachunek prawdopodobieństwa mi się włączył 😁
a ja znam dużo takich przypadków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia a byłaś kiedyś u jakiejś wróżki? bo mi jedna bardzo dobra co naprawdę umie wróżyć i jest tania mówiła o 1 dziewczynce, drugim chłopcu i 3 dziecko może być, ale nie musi 😮 😮 😮 😮 😁
u wróżki nie ale moja mama mi kiedyś wywróżyła 3 dzieci dwóch chłopców i trzecią dziewczynkę, dla kuzynki wywróżyła córkę ale jak będzie to się okaże 🙂


Kurcze no może okaże się prawdą, bo jednak nie tak często ma się 3 chłopców pod rząd 🙂 taki rachunek prawdopodobieństwa mi się włączył 😁
a ja znam dużo takich przypadków


Pooglądaj sobie fora mało jest takich dzieci. W moim otoczeniu też większość ma parki albo np. 2 synów i 1 córkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia jak Marcel ważył 3,5kg? czy 3,6? Patryk 4,3 ponad to ile będzie ważyć 3 dziecko? 😮
coś koło 5 🤪


Ciekawe jakie moje drugie będzie grube, już postanowiłam sobie, że nie będę tyle jeść 😜 moja koleżanka mniejsza ode mnie i chudsza rodziła wszystkie dzieci przez cc, bo ważyły blisko 5kg . Ja nie wiem skąd takie wagi się biorą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia a byłaś kiedyś u jakiejś wróżki? bo mi jedna bardzo dobra co naprawdę umie wróżyć i jest tania mówiła o 1 dziewczynce, drugim chłopcu i 3 dziecko może być, ale nie musi 😮 😮 😮 😮 😁
u wróżki nie ale moja mama mi kiedyś wywróżyła 3 dzieci dwóch chłopców i trzecią dziewczynkę, dla kuzynki wywróżyła córkę ale jak będzie to się okaże 🙂


Kurcze no może okaże się prawdą, bo jednak nie tak często ma się 3 chłopców pod rząd 🙂 taki rachunek prawdopodobieństwa mi się włączył 😁
a ja znam dużo takich przypadków


Pooglądaj sobie fora mało jest takich dzieci. W moim otoczeniu też większość ma parki albo np. 2 synów i 1 córkę.
moja ciotka ma 3 synów, mój szwagier ma dwóch braci, do nas do kościoła przychodzi matka z 5 synami, mam kilku kolegów co mają samych braci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia a byłaś kiedyś u jakiejś wróżki? bo mi jedna bardzo dobra co naprawdę umie wróżyć i jest tania mówiła o 1 dziewczynce, drugim chłopcu i 3 dziecko może być, ale nie musi 😮 😮 😮 😮 😁
u wróżki nie ale moja mama mi kiedyś wywróżyła 3 dzieci dwóch chłopców i trzecią dziewczynkę, dla kuzynki wywróżyła córkę ale jak będzie to się okaże 🙂


Kurcze no może okaże się prawdą, bo jednak nie tak często ma się 3 chłopców pod rząd 🙂 taki rachunek prawdopodobieństwa mi się włączył 😁
a ja znam dużo takich przypadków


Pooglądaj sobie fora mało jest takich dzieci. W moim otoczeniu też większość ma parki albo np. 2 synów i 1 córkę.
moja ciotka ma 3 synów, mój szwagier ma dwóch braci, do nas do kościoła przychodzi matka z 5 synami, mam kilku kolegów co mają samych braci


Nie patrz na swoje otoczenie tylko na ogół kraju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia jak Marcel ważył 3,5kg? czy 3,6? Patryk 4,3 ponad to ile będzie ważyć 3 dziecko? 😮
coś koło 5 🤪


Ciekawe jakie moje drugie będzie grube, już postanowiłam sobie, że nie będę tyle jeść 😜 moja koleżanka mniejsza ode mnie i chudsza rodziła wszystkie dzieci przez cc, bo ważyły blisko 5kg . Ja nie wiem skąd takie wagi się biorą.
ja w pierwszej i w drugiej ciąży przytyłam tyle samo 15 kg a dzieci rodziły się z inną wagą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia a byłaś kiedyś u jakiejś wróżki? bo mi jedna bardzo dobra co naprawdę umie wróżyć i jest tania mówiła o 1 dziewczynce, drugim chłopcu i 3 dziecko może być, ale nie musi 😮 😮 😮 😮 😁
u wróżki nie ale moja mama mi kiedyś wywróżyła 3 dzieci dwóch chłopców i trzecią dziewczynkę, dla kuzynki wywróżyła córkę ale jak będzie to się okaże 🙂


Kurcze no może okaże się prawdą, bo jednak nie tak często ma się 3 chłopców pod rząd 🙂 taki rachunek prawdopodobieństwa mi się włączył 😁
a ja znam dużo takich przypadków


Pooglądaj sobie fora mało jest takich dzieci. W moim otoczeniu też większość ma parki albo np. 2 synów i 1 córkę.
moja ciotka ma 3 synów, mój szwagier ma dwóch braci, do nas do kościoła przychodzi matka z 5 synami, mam kilku kolegów co mają samych braci


Nie patrz na swoje otoczenie tylko na ogół kraju 😁
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia jaką Marcel miał długość jak się urodził?
56 a patryk 57


E no to ja już wiem czego się mogę spodziewać 😁 😁 nie no żartuje sobie, a jak się różniły rozmiary ich główek? Marcel miał większą czy mniejszą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia jaką Marcel miał długość jak się urodził?
56 a patryk 57


E no to ja już wiem czego się mogę spodziewać 😁 😁 nie no żartuje sobie, a jak się różniły rozmiary ich główek? Marcel miał większą czy mniejszą?
nie pamiętam ale patryk ma większą główkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
A wiecie odnośnie przechodzenia z bebilona pepti na "normalne" modyfikowane (bo nie zamierzam dawać na razie krowiego) to alergolog powiedziała mi, że bez żadnego mieszania jednego z drugim. Skończyc jedno i wprowadzić drugie. To chyba za drastyczne będzie?


Wiesz co można tak i tak, za duża jest żeby coś jej było tak mi się wydaje, ja też przeszłam bez większego mieszania i nic nie było. Kiedyś na samym początku dałam Laurze jak była malutka zamiast zwykłego Bebilona, Bebilon HA , bo mleko mi się skończyło i też było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
ja się własnie zastanawiam jak zmienić z nan2 na nan3 ale chyba będę mieszać

ja jak zaczynałam podawać bebiko 1 to nie mieszałam z mlekiem moim tylko normalnie dawałam butlę samego bebiko i później jak przechodziłyśmy z 1 na 2 to tak samo bez mieszania
tylko teraz tak jakoś więcej mi zostało 2 i chciałam sprawdzić czy po 3 dłużej pośpi to zaczełam mieszać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia już się nie mogę doczekać piątku i Twojej wizyty u gina 🤪 🙃
hmm moja też nie pójdzie sama jedynie za rączki i z wózeczkiem z FP...no i sama czasem staje wtedy tak śmiesznie wygląda, skupienie ma na twarzy 😉
a smarujecie chlebek np. serkiem topionym albo twarożkiem z Hochlanda? bo nie wiem czy takie rzeczy można...w sumie szynkę zjada więc nie wiem co z takimi rzeczami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
Kasia już się nie mogę doczekać piątku i Twojej wizyty u gina 🤪 🙃
hmm moja też nie pójdzie sama jedynie za rączki i z wózeczkiem z FP...no i sama czasem staje wtedy tak śmiesznie wygląda, skupienie ma na twarzy 😉
a smarujecie chlebek np. serkiem topionym albo twarożkiem z Hochlanda? bo nie wiem czy takie rzeczy można...w sumie szynkę zjada więc nie wiem co z takimi rzeczami?


Wiesz co gdzieś czytałam, że sera zwykłego i serków nie można podawać tak małym dzieciom (w poradniku Bobovity to jest napisane) bo zawierają konserwanty itd. a zwykły ser jest ciężkostrawny, także najlepiej dawać zwykły twaróg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nam lekarka powiedziała, że serki mogę jej po woli wprowadzać ale miała chyba raczej na myśli takie waniliowe czy danona. Tak mi się wydaje. Jutro będzie miała do kanapki na 2 śniadanie serek wiejski.
Co do mleka to ciągle się zastanawiam. Mam jeszcze pepti ale muszę już na dniach coś kupić. Bebilon drogi jest. Myślę o NAN albo Bebiko...

Moja Majka już śmiga jak stara 😉 Na spacerach muszę wyjąć z wózka i sama idzie. Po podwórku do samochodu oczywiście sama. W szkole jak jesteśmy po Natalę zasuwa i zaczepia wszystkich taki się rumun zrobiła. A jeszcze niedawno płakała jak obcy na nią spojrzał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Nam lekarka powiedziała, że serki mogę jej po woli wprowadzać ale miała chyba raczej na myśli takie waniliowe czy danona. Tak mi się wydaje. Jutro będzie miała do kanapki na 2 śniadanie serek wiejski.
Co do mleka to ciągle się zastanawiam. Mam jeszcze pepti ale muszę już na dniach coś kupić. Bebilon drogi jest. Myślę o NAN albo Bebiko...

Moja Majka już śmiga jak stara 😉 Na spacerach muszę wyjąć z wózka i sama idzie. Po podwórku do samochodu oczywiście sama. W szkole jak jesteśmy po Natalę zasuwa i zaczepia wszystkich taki się rumun zrobiła. A jeszcze niedawno płakała jak obcy na nią spojrzał 😉


Laura nikogo nie zaczepia i do obcych się nie uśmiecha 😁 ale grunt, że już nie płacze na widok obcych osób i CHYBA sobie je wybiera, bo jak poszłam do koleżanki to jak miała ją na rękach w ogóle nie płakała, do tej małej jej córki też się cieszyła, na widok mojej kuzynki nie płakała, za to jak widziała żonę kuzyna to płakała 😁 nie rozumiem jej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Mamuśki się rozpisałyście że hoho.
Bartek w ciągu dnia pije 2 razy po 200ml mleka krowiego które gotuje i daje mu ostudzie z kakaem o tyle dobrze mam że to najprawdziwsze z prawdziwych mlek bo od własnej krasuli 😉 W nocy dostaje Bebilon 2 lub 3 kończe 2 i na stałe przechodzimy na 3 mały po nim jakoś lepiej śpi.
Barti cały czas mi gorączkuje i chyba to uszko mu nie przechodzi bo ciągle paluszki tam pcha i piszczy przy tym w czwartek kontrola więc dowiemy się więcej. Powoli też chyba zaczniemy chodzić ale jakoś w to wątpię bo boi się sam postawić więcej niż 2-3 kroki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...