Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ale miałam przygodę wczoraj nie miła 😞 wchodziłam wieczorem po ciemku do domu. Nie zapaliłam światła na przedpokoju. Ściągnęłam buty i kurtkę i idę na pewniaka a nagle trach moja twarz zatrzymała się na kancie drzwi od kotłowni które nie były zamknięte. Bolało jak cholera ale popatrzyłam w lustro miałam tylko czerwone koło oka i lekko spuchnięte, dzisiaj wstaję patrzę do lustra a tu limo na całe oko na dodatek z takim krwiakiem na powiece i koło policzka ;/ wyglądam jak by mnie ktoś zmasakrował ;/ no i niestety tak szybko to nie zejdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Ale miałam przygodę wczoraj nie miła 😞 wchodziłam wieczorem po ciemku do domu. Nie zapaliłam światła na przedpokoju. Ściągnęłam buty i kurtkę i idę na pewniaka a nagle trach moja twarz zatrzymała się na kancie drzwi od kotłowni które nie były zamknięte. Bolało jak cholera ale popatrzyłam w lustro miałam tylko czerwone koło oka i lekko spuchnięte, dzisiaj wstaję patrzę do lustra a tu limo na całe oko na dodatek z takim krwiakiem na powiece i koło policzka ;/ wyglądam jak by mnie ktoś zmasakrował ;/ no i niestety tak szybko to nie zejdzie 😞

przyznaj się że Ci Berto przywalił 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Ale miałam przygodę wczoraj nie miła 😞 wchodziłam wieczorem po ciemku do domu. Nie zapaliłam światła na przedpokoju. Ściągnęłam buty i kurtkę i idę na pewniaka a nagle trach moja twarz zatrzymała się na kancie drzwi od kotłowni które nie były zamknięte. Bolało jak cholera ale popatrzyłam w lustro miałam tylko czerwone koło oka i lekko spuchnięte, dzisiaj wstaję patrzę do lustra a tu limo na całe oko na dodatek z takim krwiakiem na powiece i koło policzka ;/ wyglądam jak by mnie ktoś zmasakrował ;/ no i niestety tak szybko to nie zejdzie 😞

przyznaj się że Ci Berto przywalił 🙂 🤪

hehe nie 😜 ale z domu przez parę dni nie wyjdę bo straszna siara okropnie to wygląda tym bardziej, że to zeszło aż pod oko i mnie boli 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
no i nie poszłam na basen 🥴
zaczęło lać jak cholera do tego stwierdziłam że mam za dużo projektów do zrobienia i są już po terminie więc siedzę i rysuję
u nas wczoraj po południu była takia piękna wiosenna pogoda że całą rodziną poszliśmy do kościoła a potem na długi spacer 🙂


u nas bazie sa i drzewa paczki maja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Gdzie się szlajacie?
co tu tak cicho?
nuda... robie dzisiaj na obiadek rybę w sosie koperkowo-śmietanowym 😉 w piekarniczku 😉


Brzmi smacznie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Gdzie się szlajacie?
co tu tak cicho?
nuda... robie dzisiaj na obiadek rybę w sosie koperkowo-śmietanowym 😉 w piekarniczku 😉


Brzmi smacznie 🤪

i mam nadzieję że takie też będzie 😜 bo o sos z paczki tylko się śmietankę dodaje 😜 i rybkę oczywiście 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Gdzie się szlajacie?
co tu tak cicho?
nuda... robie dzisiaj na obiadek rybę w sosie koperkowo-śmietanowym 😉 w piekarniczku 😉


Brzmi smacznie 🤪

i mam nadzieję że takie też będzie 😜 bo o sos z paczki tylko się śmietankę dodaje 😜 i rybkę oczywiście 😜

znam ten "przepis" tylko ostatnio śmietana mi się zważyła ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Gdzie się szlajacie?
co tu tak cicho?
nuda... robie dzisiaj na obiadek rybę w sosie koperkowo-śmietanowym 😉 w piekarniczku 😉


Brzmi smacznie 🤪

i mam nadzieję że takie też będzie 😜 bo o sos z paczki tylko się śmietankę dodaje 😜 i rybkę oczywiście 😜

znam ten "przepis" tylko ostatnio śmietana mi się zważyła ☺️


Jak zwykle ZDROWA POLSKA ŻYWNOŚĆ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Gdzie się szlajacie?
co tu tak cicho?
nuda... robie dzisiaj na obiadek rybę w sosie koperkowo-śmietanowym 😉 w piekarniczku 😉


Brzmi smacznie 🤪

i mam nadzieję że takie też będzie 😜 bo o sos z paczki tylko się śmietankę dodaje 😜 i rybkę oczywiście 😜

znam ten "przepis" tylko ostatnio śmietana mi się zważyła ☺️


Jak zwykle ZDROWA POLSKA ŻYWNOŚĆ 😁

bo odżywiać to się trzeba zdrowo ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ,
a propo's zabawek o ktorych pisalyscie chyba wczoraj .......... moja ma takie pianinko

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2045952240&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=16 ..... mega zabawa i nie tylko dla Malej,ale my sami z mezem w nie tluczemy 😁
Klarcia ma mase zabawek typu miski,lalki, klocki itp... i wg mnie za duzo bo niczym sie nie zajmie dluzej jak 5 minut,,,tylko z miskami sie tuli , caluje i je stale kocha 🙂 no i ciesze sie ze juz po mikolaju, swietach i urodzinach , nic juz od nikogo nie dostanie 😁 😁
a! Mala mi schodzi juz sama z kanap od jakis 2tygodni ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, przyznac sie ktorych dzieci dojadaja w nocy ???
moja z dwoch pobudek na mleko zrobila sobie juz 3 ! 😠
nie wiem czy z nia walczyc i w ogole przestac ja dokarmiac w nocy, czy moze to normalne, bo DZECKO A DZIECKO ....nie mam pojecia czy ona tego potrzebuje, czy ma to juz w nawyku ...
ostatnio zaczelam jej dawac ciensze mleko i mniejsze porcje, to wlasnie nauczyla sie budzic 3 razy ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Femmka napisał(a):
Dziewczyny, przyznac sie ktorych dzieci dojadaja w nocy ???
moja z dwoch pobudek na mleko zrobila sobie juz 3 ! 😠
nie wiem czy z nia walczyc i w ogole przestac ja dokarmiac w nocy, czy moze to normalne, bo DZECKO A DZIECKO ....nie mam pojecia czy ona tego potrzebuje, czy ma to juz w nawyku ...
ostatnio zaczelam jej dawac ciensze mleko i mniejsze porcje, to wlasnie nauczyla sie budzic 3 razy ......


Femka nie jesteś sama nie bój się.
U nas jest tak że mały je mleko ok 19.30 180 ml potem 23.30 90 ml i 3-4 w nocy nawet 210 ml.
Nie ciekawie jest tak po kilka razy w nocy wstawać ale niestety mus i żadnym sposobem nie mogę do przestawić spowrotem na spanie bez pobudkowe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Femmka napisał(a):
Dziewczyny, przyznac sie ktorych dzieci dojadaja w nocy ???
moja z dwoch pobudek na mleko zrobila sobie juz 3 ! 😠
nie wiem czy z nia walczyc i w ogole przestac ja dokarmiac w nocy, czy moze to normalne, bo DZECKO A DZIECKO ....nie mam pojecia czy ona tego potrzebuje, czy ma to juz w nawyku ...
ostatnio zaczelam jej dawac ciensze mleko i mniejsze porcje, to wlasnie nauczyla sie budzic 3 razy ......


Femka nie jesteś sama nie bój się.
U nas jest tak że mały je mleko ok 19.30 180 ml potem 23.30 90 ml i 3-4 w nocy nawet 210 ml.
Nie ciekawie jest tak po kilka razy w nocy wstawać ale niestety mus i żadnym sposobem nie mogę do przestawić spowrotem na spanie bez pobudkowe 😞


Moja 230ml kaszki na gesto o 19.00
o 23.00 - 90ml mleka
okolo 1-2 w nocy 120ml
o 4 rano 90 ml

mi lekarka mowila zeby jej nie dokarmiac wnocy , bo roczne dzieci tego nie potrzebuja.....
ale dzieci, to nie to samo co dziecko -moze Klarcia jest jednym z wyjatkow i potrzebuje dokarmien (???) ...sama nie wiem,a moze lekarka ma racje .........
jessssuuuu , sama nie wiem juz co robic
nie chce tez Malej przekarmiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Femmka napisał(a):
Dziewczyny, przyznac sie ktorych dzieci dojadaja w nocy ???
moja z dwoch pobudek na mleko zrobila sobie juz 3 ! 😠
nie wiem czy z nia walczyc i w ogole przestac ja dokarmiac w nocy, czy moze to normalne, bo DZECKO A DZIECKO ....nie mam pojecia czy ona tego potrzebuje, czy ma to juz w nawyku ...
ostatnio zaczelam jej dawac ciensze mleko i mniejsze porcje, to wlasnie nauczyla sie budzic 3 razy ......

ja też karmię w nocy 2-3razy
ale ty chyba piersią a my w 9 miesiącu przeszłyśmy na modyfikowane i nic się nie zmieniło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Femmka napisał(a):
Hania napisał(a):
Femmka napisał(a):
Dziewczyny, przyznac sie ktorych dzieci dojadaja w nocy ???
moja z dwoch pobudek na mleko zrobila sobie juz 3 ! 😠
nie wiem czy z nia walczyc i w ogole przestac ja dokarmiac w nocy, czy moze to normalne, bo DZECKO A DZIECKO ....nie mam pojecia czy ona tego potrzebuje, czy ma to juz w nawyku ...
ostatnio zaczelam jej dawac ciensze mleko i mniejsze porcje, to wlasnie nauczyla sie budzic 3 razy ......


Femka nie jesteś sama nie bój się.
U nas jest tak że mały je mleko ok 19.30 180 ml potem 23.30 90 ml i 3-4 w nocy nawet 210 ml.
Nie ciekawie jest tak po kilka razy w nocy wstawać ale niestety mus i żadnym sposobem nie mogę do przestawić spowrotem na spanie bez pobudkowe 😞


Moja 230ml kaszki na gesto o 19.00
o 23.00 - 90ml mleka
okolo 1-2 w nocy 120ml
o 4 rano 90 ml

mi lekarka mowila zeby jej nie dokarmiac wnocy , bo roczne dzieci tego nie potrzebuja.....
ale dzieci, to nie to samo co dziecko -moze Klarcia jest jednym z wyjatkow i potrzebuje dokarmien (???) ...sama nie wiem,a moze lekarka ma racje .........
jessssuuuu , sama nie wiem juz co robic
nie chce tez Malej przekarmiac


Co lekarz to opinia.
Nasz powiedział żebym ograniczyła mu nocne jedzenie ale tak że zjada ok 19 mleko a potem dopiero gdzieś 5-6 rana bo to nie zdrowo dla brzuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Femmka napisał(a):
tez tak i czytalam ...
dlatego najlepiej dopajac woda,ale jak mleka nie podac jak dziecko sie buntuje ,odpycha butelke z woda, placze az szlocha i wola-am,am 🥴

U nas jest to samo jak deaje wode mały automatycznie sie wybudza i lament z wiskami nie z tego świata że to woda a nie mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Honoratka pytałaś mnie o mój sposób na rybki... Tak naprawdę to ja też zawsze robią ja tak samo i już mi brzydnie, ale skoro postanowiłam nie jeść niczego z tłuszczem to nie i już! 😉 Ostatnio gotuję sobie rybę na parze, bo jest taka fajna delikatna. Najczęściej jako dodatek parzę sobie warzywka tak jak do ryby po grecku(tylko nie obsmażam ich a jedynie obgotowuję), innym razem robię sobie fasolkę szparagową, kalafiora albo brokuła(nie jadam też ziemniaków więc faktycznie cieżko jest zorganizować sobie coś smacznego tak żeby sie za szybko nie znudziło). Opiekam też sobie często pierś z kurczaka a do tego obgotowuję warzywa z gotowych mrożonek(uwielbiam mieszankę chińską - mniam 🙂 ). Czasami w ramach obiadu jadam też gotowane jajko(wbijam je zwyczajnie na osolony wrzątek) jest pyyyszne z warzywkami(żółtko traktuję jak pyszniusi sosik hehehe).
Kolo mi też jest ciężko nie podjadać 🥴 Ale nawet jak się zdecyduję na coś czego nie powinnam tknąć to później 'odpracowuję to' na mojej maszynie 😁 Jak narazie waga idzie cały czas w dół, więc jest git 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Współczuję Wam z tymi nocnymi karmieniami 🤢 U nas na całe szczęście już pod koniec karmienia piersią Tosia zrezygnowała z mleczka nocą i tak jest do dzisiaj 🙂 Ale pamiętam, że Lolek wybudzał sie nam jeszcze nawet jak miał 1,5 roku 😮 Nic z tym nie robiłam tylko cierpliwie czekałam aż Mu sie odmieni i nagle samo przeszło hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...