Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
a pchacza mam z chicco ale ona nie lubi ani z nim chodzić ani tam go naciskać
najlepsza zabawa jest taka że tato w nocy wkłada go na szafę ona rano wstaje widzi go cieszy się i pokazuje palcem tak długo aż się go nie ściągnie z szafy no i to już koniec zabawy

a co do pchacza to znalazła sobie lepszego http://www.e-krzeslo.pl/chico-black/
😁 😁 😁 wszędzie z nim zajdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
a pchacza mam z chicco ale ona nie lubi ani z nim chodzić ani tam go naciskać
najlepsza zabawa jest taka że tato w nocy wkłada go na szafę ona rano wstaje widzi go cieszy się i pokazuje palcem tak długo aż się go nie ściągnie z szafy no i to już koniec zabawy

a co do pchacza to znalazła sobie lepszego http://www.e-krzeslo.pl/chico-black/
😁 😁 😁 wszędzie z nim zajdzie 🙂
taaa ten by sie Soni też spodobał 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
a pchacza mam z chicco ale ona nie lubi ani z nim chodzić ani tam go naciskać
najlepsza zabawa jest taka że tato w nocy wkłada go na szafę ona rano wstaje widzi go cieszy się i pokazuje palcem tak długo aż się go nie ściągnie z szafy no i to już koniec zabawy

a co do pchacza to znalazła sobie lepszego http://www.e-krzeslo.pl/chico-black/
😁 😁 😁 wszędzie z nim zajdzie 🙂
taaa ten by sie Soni też spodobał 😁 😁 😁

😜 no to oklask dla niej 😜
za 26 minut 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia honoratka o jakiej zabawce mowicie? aryla ma tyle zabawek ze musze przeglad zrobic, a za dwa tygodnie urodziny az strach pomyslec 😜 musze zrobic przeglad i te dla niemowlakow sprzedac albo schowac gdzies... a najlepsze zabawki marylki to wszelakie ksiazeczki (ostatnio nawet siada z moimi ksiazkami i probuje kartki obracac:P), potem pileczki i rozne inne pierdoly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też uciekam
jutro WOŚP ale pewnie i tak przesiedzimy w domu bo zapowiadają deszcz cały dzień

polecam pogodę godzinową http://www.meteo.pl/ wybieracie "model UM" klikacie wybierz inną miejscowość i widzicie co do godziny kiedy będzie padać itp
pogodę tą jako drogowcy uważamy za najbardziej prawdopodobną bo o nią opieramy się gdy wykonuje się jakieś roboty na budowie układanie asfalty itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
asia honoratka o jakiej zabawce mowicie? aryla ma tyle zabawek ze musze przeglad zrobic, a za dwa tygodnie urodziny az strach pomyslec 😜 musze zrobic przeglad i te dla niemowlakow sprzedac albo schowac gdzies... a najlepsze zabawki marylki to wszelakie ksiazeczki (ostatnio nawet siada z moimi ksiazkami i probuje kartki obracac:P), potem pileczki i rozne inne pierdoly

kupiłyśmy w tym samym czasie http://allegro.pl/little-tikes-1621-muzyczny-ogrodek-zabaw-5-kubus-i2008437289.html i nie zbyt jesteśmy zadowolone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
a jak sie bawicie z maluchami, bo ja poza wspolnym czytaniem bajek to uboga w zabawy z corka jestem ☺️

oprócz kulania się i turlania po podłudze i czytania mamy jeszcze kulululu piłką,
bam bam czyli burzenie wież z klocków i rozkładanie wszystkich po kolei zabawek na podłodze i bawienie się nimi po kolei
kupiłam jakiś czas temu ośmiorniczki do kąpieli ale zauważyłam że Anastazja bardzo je lubi więc bawimy się nimi też wi ciągu dnia
przyklejam je do szyby czy lustra na szafie a ona się cieszy i ściąga i próbuje przykleić na nowo
a ostatnio baaaardzo spodobały jej się magnesiki na lodówce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
na krzesełku też chwile posiedzi tam jest książeczka,lampka, zegar ,kredki...fajne i warte swojej ceny(bo jest dość drogie)
Honoratka a bawi sie Anastazja tą zabawką z little tikes co ja też kupowałam? 🙂

wiesz bawi od kiedy zaczeła raczkować i podnosić się to ma frajdę stając przy niej, czesto w niej dłubie naciska i kręci a teraz właśnie obróciliśmy ją tak żeby miała blat na górze i robi pisiu pisiu siedząc na niej (tylko muszę przy niej siedzieć bo jeszcze spada bezwładnie jak już jej się znudzi)
my mamy i Bartoszek siada sam sobie i też sie bawi, albo Mai obracam i ona na tym maluje, także jak widać na długo się zda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a jak sie bawicie z maluchami, bo ja poza wspolnym czytaniem bajek to uboga w zabawy z corka jestem ☺️

oprócz kulania się i turlania po podłudze i czytania mamy jeszcze kulululu piłką,
bam bam czyli burzenie wież z klocków i rozkładanie wszystkich po kolei zabawek na podłodze i bawienie się nimi po kolei
kupiłam jakiś czas temu ośmiorniczki do kąpieli ale zauważyłam że Anastazja bardzo je lubi więc bawimy się nimi też wi ciągu dnia
przyklejam je do szyby czy lustra na szafie a ona się cieszy i ściąga i próbuje przykleić na nowo
a ostatnio baaaardzo spodobały jej się magnesiki na lodówce
też Bartoszek dostał ośmiorniczki pod choinkę, są rewelacyjne, już nie potrzebuje miliona zabawek w wannie. Magnesy na lodówce również, wiecznie je zbieram. Czasami zastanawiam się kim będzie, Lubi kuchenne szafki(może kucharz), kopać piłkę( tylko żeby nie był piłkarzem), samochody( to po tatusiu), kąpać się i pływać na brzuchu( to fajny sport 🙂, śrubokręty i narzędzia tatusia(zawsze coś mamusi naprawi) hehe
Ale widzę różnice między mają jak była malutka i nim, zainteresowania charakterek. myślałam ze maluchy się za bardzo nie różnią jak są małe ale widać ze to chłopak z krwi i kości hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ogólnie zabawek mamy mnóstwo ze już nie wiem jak je ogarnąć żeby był porządek, porostu są wszędzie , i dodam ze na dole mamy kolejny pokój dla maluchów do zabawy i tam jest już też pełny w zabawkach, tam znoszę te którymi mało się bawią, a znów jak tam zejdą to się nimi cieszą hehe. nie kupuje im żadnych zabawek , wszystko dostają. ostatnio mai urodziny mikołaj i choinka, wszystko pod rząd zarzucili nas kolejną porcją. a za tydzień roczek już się boję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś finał Wielkiej Orkiestry... Ryczę od rana. Bogu dziękuję za zdrowe dzieci. Bardzo!!! A przecież i one korzystały po urodzeniu z wielu sprzętów oklejonych serduszkiem Orkiestry...Nie wspomnę, że tegoroczny finał obejmuje bliski mi temat mam z cukrzycą. Oczywiście wyjdę z moimi dziewczynkami "dorwać" wolontariusza popatrzeć co tam przygotowali u nas przed domem kultury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej paskudy 🙂 my już po "roczku" hehe 🙂 zrobiliśmy sobie sami w 3 z takim malutkim torcikiem. A w przyszły weekend będą lepsze urodzinki z gośćmi. Laura jakoś nie chciała świeczki zdmuchnąć 😜 za to bardzo się ucieszyła z kartki urodzinowej i ma z nią zdjęcia w pieluszce haha! Kurcze jak ona szybko urosła, na allegro sobie potem dam te zdjęcia do wywołania czy jakiejś obróbki jak się zmieniła 🙂 mój mały bubik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
my po roczku 🙂 na szczęście Maja miała dobry humorek i dobrze się czuła
świeczki nie zdmuchnęła, ale jej pomogliśmy a na torcie miała taki zimny ogień że pół domu zadymiło 🤪 potem pokażę jakieś zdjęcie mojej pierdułki 🙂
dostała tyle ciuchów że nie wiem kiedy to zalożę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ciuchów? Och jak ja Wam wszystkim zazdroszczę tych fajnych, różnych prezentów. Pomyslicie materialistka. Może i tak ale moje dzieci zawsze dostają jakieś duperele, którymi nawet nie bawią się za fajnie. Moja rodzina to jeszcze daje kaskę (bracia, mama czy babcia) i to ja mam szansę kupić coś do zabawy czy ubrania. Gorzej z siostrą Adama albo jego rodzicami. Buble co gwiazdka czy inna okazja. Dosłownie. Dla przkładu lale dla Natali (przynajmniej raz w roku) kiedy ona od najmłodszych lat bawi się samochodami, robotami... I wszyscy o tym doskonale wiedzą. Lalki w pudłach w piwnicy z nadzieją, że Maja chociaż będzie...

Idziemy "na Orkiestrę"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Ciuchów? Och jak ja Wam wszystkim zazdroszczę tych fajnych, różnych prezentów. Pomyslicie materialistka. Może i tak ale moje dzieci zawsze dostają jakieś duperele, którymi nawet nie bawią się za fajnie. Moja rodzina to jeszcze daje kaskę (bracia, mama czy babcia) i to ja mam szansę kupić coś do zabawy czy ubrania. Gorzej z siostrą Adama albo jego rodzicami. Buble co gwiazdka czy inna okazja. Dosłownie. Dla przkładu lale dla Natali (przynajmniej raz w roku) kiedy ona od najmłodszych lat bawi się samochodami, robotami... I wszyscy o tym doskonale wiedzą. Lalki w pudłach w piwnicy z nadzieją, że Maja chociaż będzie...

Idziemy "na Orkiestrę"


Doskonale Cię rozumiem 🙂 ja bym też chciała dostać jak najwięcej rzeczy, zabawkami Laura i tak się nie bawi, więc szkoda kasy. Największym moim marzeniem by było to żeby każdy kupił po 1-2 pieluszkach 😁 ale, że nie ma takich w sklepach to przecież nie będę mówiła, żeby kupowali na necie ehh 😉 ogólnie głupio by mi było wymuszać prezenty takie a nie inne. Chciałabym mieć tak z 20-30 pieluch 😁 jak dobrze pójdzie to będę mieć z 15? ale to i tak igła w stogu siana. Muszę prać wszystko codziennie i nie zawsze to wysycha. Grunt, że tetr mam z prawie 20, bym musiała jeszcze tak z 10 kupić, albo coś grubszego. Tylko jak zwykle nie ma na to kasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nigdy przenigdy bym już jej nie włożyła do zwykłego pampersa, a kolejne dziecko od samego początku będę pieluchować. Tylko do szpitala raczej kupię pampery, bo nie wiem gdzie bym te pieluchy trzymała, a jednak taki maluszek załatwia się co chwilę.

Zapomniałam coś napisać...

Justynko - jesteś wielka - względem tego grzyba na pośladkach hehe 🙂 i jeszcze swojej kumpeli bym musiała podziękować, bo ona pow. że to na pośladkach to zapalenie pieluszkowe jest i jej córka miała to samo i lekarz kazał smarować linomagiem - często zmieniać pieluchę, ja smaruję raz dziennie tym clot.. coś tam i grubo nakładam warstwy nivei na odparzenia, bo linomag muszę kupić i wreszcie to zaczyna schodzić, fakt skóra się nieco wysuszyła, ale plamki pobladły i to bardzo, także widać, że to się w końcu rusza 🙂 😘 😘 😘 😘 DZIĘKUJĘ !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lagoona przecież nie ma za co. Clotrimazolum to jedyne co nam pomogło właśnie przy pieluchowym zapaleniu. A wcześniej cudowałam i gówno pomogło. Pogaraszało tylko 😞 Żadne polecane kremy na odparzenia tylko Linomag a jakby się coś popsuło bardziej to 1 raz clotrimazolum i po problemie. Póki co jednorazówki złego nam nie robią i tak pociągniemy już...
A co do prezentów to ja nie wymagam już nie wiadomo czego ale można pomysleć i kupić coś dla dziecka a nie na odwal się alby z pustą ręką nie przyjść. No ale... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...