Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
przyznam szczerze że jestem troszkę obolała po tych zajęciach wczorajszych 🙃

ja miałam na basen chodzić i dupa nic z tego nie mam jakoś weny a jeszcze się dowiedziałam że zamykają basen i cały kompleks na ponad pół roku i robią remont generalny i rozbudowują go o nowe sale fitnes itp
na stepperze też 1 dzień poskakałam i tyle ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
przyznam szczerze że jestem troszkę obolała po tych zajęciach wczorajszych 🙃

ja miałam na basen chodzić i dupa nic z tego nie mam jakoś weny a jeszcze się dowiedziałam że zamykają basen i cały kompleks na ponad pół roku i robią remont generalny i rozbudowują go o nowe sale fitnes itp
na stepperze też 1 dzień poskakałam i tyle ☺️

no ja na orbitreku też tylko kilka dni i stoi 😜 ale muszę się zmobilizować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Honorata ty mówisz że dostałaś wyrównanie 400 zł za wodę a do nas wcześniej przyszło 1000 zł za ogrzewanie i poszliśmy wyjaśniać i co się okazało był zepsuty zawór czy coś tam takiego i musimy płacić-dobrze że rozłożyli na raty

no masakra a wczoraj sobie poczytałam że można wykonać za 50zł ekspertyzę wodomierza i to jest jedyne wyjście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
dziewczyny, jakimi szczoteczkami myjecie maluchom ząbki?

mamy taką silikonową na palec ale od 2 tygodni kupiłam taką normalną szczoteczkę dla maluchów w przedziale wiekowym 0-2lata jest mięciutka a Anastazja ją uwielbia
tylko ze 2 dni temu pozwoliłam jej się nią pobawić uciekła mi i nie mam pojęcia gdzie skitrała szczoteczkę ☺️
popatrzę na necie i pokażę ci jaką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
o taką
http://www.blizejciebie.pl/jordan_szczoteczka_do_zebow_dla_dzieci_step_by_step_0-2_lata.html,151_282,1719,1

super 😉 dzięki 😉 muszę w aptece zobaczyć bo też mam taką sylikonową na palucha 🙂 a kupiłam wczoraj pastę z ziaji 😉

ja mam elmex i aquafresh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
o taką
http://www.blizejciebie.pl/jordan_szczoteczka_do_zebow_dla_dzieci_step_by_step_0-2_lata.html,151_282,1719,1

super 😉 dzięki 😉 muszę w aptece zobaczyć bo też mam taką sylikonową na palucha 🙂 a kupiłam wczoraj pastę z ziaji 😉

ja mam elmex i aquafresh

chciałam elmex ale nie było w aptece i pani mi tą poleciła 🙂 jest o smaku gumy balonowej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziś zauważyłam że winiary wymyśliło to co ja robię już chyba od 2 lat na szybki obiad z tym że bez ich fixów
kupuję mieszankę chińską (mrożonkę najlepiej hortex warzywa na patelnię z przyprawą orientalną) do tego 2 zupki chińskie wifon i trochę mięska udźca drobiowego lub piesi drobiowych

mięsko smażę, dodaję warzywa i przyprawę i duszę przez 10 minut
w tym samym czasie zalewam zupki wrzątkiem
a jak już są gotowe mieszam i podaję mniam mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
dziś zauważyłam że winiary wymyśliło to co ja robię już chyba od 2 lat na szybki obiad z tym że bez ich fixów
kupuję mieszankę chińską (mrożonkę najlepiej hortex warzywa na patelnię z przyprawą orientalną) do tego 2 zupki chińskie wifon i trochę mięska udźca drobiowego lub piesi drobiowych

mięsko smażę, dodaję warzywa i przyprawę i duszę przez 10 minut
w tym samym czasie zalewam zupki wrzątkiem
a jak już są gotowe mieszam i podaję mniam mniam

też tak robię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
dziś zauważyłam że winiary wymyśliło to co ja robię już chyba od 2 lat na szybki obiad z tym że bez ich fixów
kupuję mieszankę chińską (mrożonkę najlepiej hortex warzywa na patelnię z przyprawą orientalną) do tego 2 zupki chińskie wifon i trochę mięska udźca drobiowego lub piesi drobiowych

mięsko smażę, dodaję warzywa i przyprawę i duszę przez 10 minut
w tym samym czasie zalewam zupki wrzątkiem
a jak już są gotowe mieszam i podaję mniam mniam

a jaką dajesz przyprawę jak smażysz mięsko z warzywami?
brzmi smacznie więc zrobię kiedyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
dziś zauważyłam że winiary wymyśliło to co ja robię już chyba od 2 lat na szybki obiad z tym że bez ich fixów
kupuję mieszankę chińską (mrożonkę najlepiej hortex warzywa na patelnię z przyprawą orientalną) do tego 2 zupki chińskie wifon i trochę mięska udźca drobiowego lub piesi drobiowych

mięsko smażę, dodaję warzywa i przyprawę i duszę przez 10 minut
w tym samym czasie zalewam zupki wrzątkiem
a jak już są gotowe mieszam i podaję mniam mniam

a jaką dajesz przyprawę jak smażysz mięsko z warzywami?
brzmi smacznie więc zrobię kiedyś

mięso przyprawiam solą pieprzem ewentualnie jak jemy sami z mężem to chili a jak mamy gości to ograniczam ostrość bo wiem że nikt u nas nie lubi ostrych potraw
można też zamiast przyprawy orientalnej i przyprawiania mięsa dać fix do kurczaka po chińsku to też będzie smaczne
ale mnie jakoś wzięło na zdrową żywność bez konserwantów, glutaminianów sodu, i tłuszczy roślinnych utwardzanych więc staram się wszystko sama przyprawiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...