Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Na prawdę nasze dzieci szybko rosną i się zmieniają...Sonia jakie ma kręcone kłaczunki 🙂 a jaka modnisia...moja też stale zalicza glebę i mimo długich spodni ma poobdzierane kolana 🙃 to ja nie wiem co to będzie na gołe nogi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Laseczki:*

Kasiu brzusio prześliczny i ty cudownie wyglądasz ach jak ja Ci życzę córeczki 😘
Kamilko Maja Twoja cudna jak małe damulka wygląda 😉

Ania Kolo Femka jak miło was tu widzieć jeszcze tylko Blue brakuje i wy było cudownie Blutek wracaj!!!!!!!!! Aniu a za Ciebie trzymam kciukasy mam nadzieje że dasz rade


Ka 😘siu dziękuje Ci za wózeczek itak po przejściu po kilku sklepach dziecięcych zapadło że kuzyn kupił Coneco V4 i kupił używany TAKO taki jak Twój i cudnie się prowadzi bo wypróbowałam na Bartku 😉

U nas tak jak u was czyli jeden guz schodzi i drugi się pojawia już nawet zaliczyliśmy rozbite kolano i rozwaloną wargę lecz nie swoją. Bartek bandyta pobił w piaskownicy mojego chrześniaka(4 latka) bo ten zabrał mu grabki to i oberwał tymi grabkami. Tak więc mój bandyta się rozbestwił i zrobił się strasznie wredny, dużo powtarza więc trzeba pilnować się z słowami i pilnować co mały mówi bo ostatnio podłapał jak sąsiad przeklinał i chodził cały dzień i krzyczał "uwa uwa" aż mi wstyd było za niego. Wszędzie wlezie wszystko rozwala, wszystkich bije i zaczyna szantażować nas płaczem. Spędzamy czas od rana do wieczora na podwóreczku więc i jest tam co robić dlatego rzadko tutaj zaglądamy ale nadrobimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie ma co, śliczne te dzieciaczki mamy

chcieliśmy jechać dziś na jeziorko rowerami a tu dupa deszcz przez cały dzień
trochę się stresuję bo Anastazja nie chce nosić kasku
ucieka przed nim 😞 ale na rowerku trochę uspokaja - mam nadzieje że się przyzwyczai

wiecie co mam problem, mamy super sąsiadów co mieszkają piętro pod nami i mają córkę o tydzień młodszą od Anastazji
ale ona siedzi z opiekunką w domu i sąsiadka zaprasza nas do siebie żeby jej mała miała kontakt z innymi dziećmi
niestety jej córka nie jest nauczona dzielenia się zabawkami i współzabawy z innymi dziećmi
ciągle bije Anastazję, ciągnie ją za włosy, popycha
moja to ucieka od niej bo Anastazja jest bardzo spokojnym dzieckiem
normalnie jak Laura do niej biegnie to Anastazja chowała sie w moich ramionach
i mam teraz dylemat, czy chodzić tam nadal i rozwijać tą znajomość - naszą i dzieci,
czy nie narażać Anastazji na stres i ból 🤢 kosztem tamtej małej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
my mamy ten sam problem mieszka koło nas małżeństwo z 2 letnią dziewczynką mamy bardzo dobry kontakt można powiedzieć że nawet sie zaprzyjazniliśmy ale jak Sonia widzi Nadie to odrazu płacz i chowa sie bo tamta jest tak rozpieszczona że ta matka potrafi w ciągu 5 min znależć jej 5 kijków i przy okazji zabrać z rąk Soni a tamta i tak mówi że nie te 🤪 😠to samo z zabawkami jak Sonia ma wózeczek dla lali to ta odrazu jej wyrywa Sonia weżmie drugi to ona go jej zabiera 😠koszmar 😠bardzo lubie Julite(mame)ale teraz na kilka dni musimy odpącząć od siebie a właściwie ja i Sonia od Nadi bo psychicznie nikt by tego nie wytrzymał!!ciągle piszczy płacze nie mówie już że np.stoi z pięcioma łopatkami w rękach(one sa Soni) a Sonia bez łopatek(chce jedną do piasku)to jakbym jej wzięła jedną to chyba by mnie pobiła 🤪a mama tej małej zawsze mówi że Sonia nie rozumie jeszcze to można jej zabrać bo nie kuma 🤪 😠 😠 😠 😠 😠nosz qurwa 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
my mamy ten sam problem mieszka koło nas małżeństwo z 2 letnią dziewczynką mamy bardzo dobry kontakt można powiedzieć że nawet sie zaprzyjazniliśmy ale jak Sonia widzi Nadie to odrazu płacz i chowa sie bo tamta jest tak rozpieszczona że ta matka potrafi w ciągu 5 min znależć jej 5 kijków i przy okazji zabrać z rąk Soni a tamta i tak mówi że nie te 🤪 😠to samo z zabawkami jak Sonia ma wózeczek dla lali to ta odrazu jej wyrywa Sonia weżmie drugi to ona go jej zabiera 😠koszmar 😠bardzo lubie Julite(mame)ale teraz na kilka dni musimy odpącząć od siebie a właściwie ja i Sonia od Nadi bo psychicznie nikt by tego nie wytrzymał!!ciągle piszczy płacze nie mówie już że np.stoi z pięcioma łopatkami w rękach(one sa Soni) a Sonia bez łopatek(chce jedną do piasku)to jakbym jej wzięła jedną to chyba by mnie pobiła 🤪a mama tej małej zawsze mówi że Sonia nie rozumie jeszcze to można jej zabrać bo nie kuma 🤪 😠 😠 😠 😠 😠nosz qurwa 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Honoratka masz jakiś pomysl na rozwiązanie tej ''niezręcznej'' sytuacji??? 🥴

właśnie na razie nie
ja bardzo ich lubię w sumie zgadzamy się wielu poglądach i oni są super małżeństwem a że nie mamy tu wielu znajomych to oni mogli by własnie nimi być ale wczoraj Laura była bardzo brutalna, musiałyśmy ciągle odganiać ją od Anastazji
moja to się wszystkim dzieli jak jej zabrała wózek to poszła po klocki jak zabrała klocki to poszła po misia ale niestety czego Anastazja nie tknęła to Laura jej zabierała
a i bez powodu potrafiła podejść pociągnąć moją za włosy albo uszczypnąć czy wsadzić palec w oko 🤢
po niecałej godzinie uciekłyśmy do domu 🥴

myślę że spróbuje je zaprosić do nas może ich mała jak nie będzie na "swoim gruncie" to nie będzie taka pewna siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zgadaliśmy się wczoraj że oni chcą jechać do aquaparku wiec może jak się zrobi cieplej to wybierzemy się z nimi, bo ich córka jest prawie łysa wiec wytrą jej głowę ręcznikiem i może iść do domu a mojej to bym musiała suszyć suszarką a Anastazja tego bardzo nie lubi
dlatego po porstu będziemy jeździć gdy będzie już dość ciepło tak żeby mogła Anastazja wyjść z basenu z wilgotną głową w razie gdy nie pozwoli jej sobie wysuszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jak tam wasze pociechy współpracują na spacerach
wsiadają do wózków czy walczą?
moja nie ujedzie ani 10 minut ciągle chce wyjść

już nawet przestałam brać wózek bo i tak więcej go prowadzę
ale nie zawsze jest miło
czasami młoda pójdzie grzecznie za rączkę przez całą drogę
a czasami będzie zatrzymywać się co krok podnosić wszystkie kapsle, kamienie, pety 🤢
no i uciekać w drugą stronę - wtedy jest ciężko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamuśki 🙂
Sonia na zdjęciach boska jakie śliczne kręcone włoski ma 🙂
Bartuś też śliczny a tobie Aniu Pasuje dwójeczka jak nic 🙂

Ania życzę połamania długopisu na maturze 🙂

jeżeli chodzi o problem dzielenia się zabawkami to znam to na własnej skórze, dzieci są takie że chcą się bawić tym co mają inne dzieci(u moich chłopaków tak jest) jeden zabiera drugiemu to czym się teraz bawi. Patryk też się zrobił mały rozrabiak ale tego uczy go Marcel.
Asiu co do imienia to ciągle nie możemy dojść do porozumienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...