Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam z wieczora 😉
Honoratka my mamy niemal identyczny rowerek dla naszej gwiazdy. Faktycznie kiepsko się go prowadzi 😞 No, ale w sumie jest ok 😉 My używamy go odkąd Tosiak skończył 7 miesięcy i teraz mamy już wiele części zdemontowanych(trzeba było ściągnąć rączkę zabezpieczającą przed wypadnięciem, parasol i teraz Kuba odkręcił też podstawkę pod nóżki, bo przeszkadzała maludzie 😉 )
W każdym razie taki czy inny - bez niego sobie nie wyobrażam spacerków w koło domu hehe
Justa Ty się brązujesz balsamem a ja skusiłam się na solarium 😎 Fajnie było 🙂 To ciepełko... Hehehe Milusio 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrócę jeszcze do kwestii spania w 'dorosłym' łóżku... Wszyscy jesteśmy zachwyceni 🙂 Też bałam się troszkę jak to będzie z tym naszym wiercipiętkiem, ale okazało się, że 'bramka' zabezpieczająca spisuje się naprawdę dobrze 😎
Mamy coś w tym rodzaju : http://www.wayfair.com/DexBaby-Universal-Safe-Sleeper-Bed-Rail-67055-DXB1004.html?piid[]=
Młoda śpi całą noc bez żadnych ekscesów 😉 Nie płacze, nie woła 🙂 Jest superowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
tez bylam dzisiaj w solarium, a co 😜 i z lozka slyszalam jak Maryla kolezance marudzi MAma, Ania 😉
we wtorek lecimy do polski na miesiac to sobie odpoczne i do fryzjera pojde bo patrzec na siebie nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam... W środę rano wylądowaliśmy w szpitalu mały miał taką biegunę że normalnie już mi leciał przez ręce. Ja w strachu więc do lekarza a tam podejrzenie rota więc od razu do szpitala badania kroplówa mały już prawie się odwadniał więc dawka witaminowa i leżenie. A moje dziecko ani myślało na łóżku grzecznie leżeć więc 3 godziny kroplówy nosiłam go na rękach aż w końcu usną. Wyniki wczoraj już były lepsze to nas wypuścili na przepustkę bo masakrycznie dużo dzieci na oddziale z zapaleniem oskrzeli i płuc więc my do domu co by Bartek zaraz jakiegoś cholerstwa nam nie załapał. Teraz już lepiej Bartuś odsypia nockę a ja leże 🙂

Co do "dorosłego" łóżka jestem mega zadowolona i nie uważam że za wcześnie wręcz przeciwnie jak dla mnie to idealny czas na odstawienie szczebelek, też na początku bałam się że będzie mały wypadał albo coś ale nie dzisiaj gdy się obudziłam o 6 mały spał z nóżkami na podłodze ale reszta tego chudego ciałka była na łóżku.

Honoratko identyczny rowerek kupiłam kiedyś chrześniakowi teraz w takim Bartek jeździ i jest zadowolony. Prawda ciężko się prowadzi ale wszystko da się przeżyć dl szczęścia dziecka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
hej mamusie dziś dobry dzień
byłam na rozmowie kwalifikacyjej o pracę na super stanowisku w budżetówce
i ...
dostałam tą pracę 🤪 🤪 🤪
płacą bardzo dobrze ale dużo wymagają mam nadzieję że spełnię ich oczekiwania i zostanę tam na stałe

gratuluję i posyłam oklaska 🙂
a do mnie dzisiaj dzwonili z UP z propozycją żebym otworzyła domowe przedszkole dla 5 dzieci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
hej mamusie dziś dobry dzień
byłam na rozmowie kwalifikacyjej o pracę na super stanowisku w budżetówce
i ...
dostałam tą pracę 🤪 🤪 🤪
płacą bardzo dobrze ale dużo wymagają mam nadzieję że spełnię ich oczekiwania i zostanę tam na stałe

gratuluję i posyłam oklaska 🙂
a do mnie dzisiaj dzwonili z UP z propozycją żebym otworzyła domowe przedszkole dla 5 dzieci 🤪

suuper pomysł
a chciałabyś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Honoratko my mamy podobny rowerek i nie narzekam ;p przeszkadza mi jedynie, że rączka jest tak nisko a w moim nie da się jej podnieść a tak ogólnie jest OK. W sumie w takim rowerku to nasze dzieciaki przez kilka naście lat jeździć nie będą więc trzeba się poświęcić 😁 a poza tym Darek kocha jeździć w nim 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
hej mamusie dziś dobry dzień
byłam na rozmowie kwalifikacyjej o pracę na super stanowisku w budżetówce
i ...
dostałam tą pracę 🤪 🤪 🤪
płacą bardzo dobrze ale dużo wymagają mam nadzieję że spełnię ich oczekiwania i zostanę tam na stałe

gratuluję i posyłam oklaska 🙂
a do mnie dzisiaj dzwonili z UP z propozycją żebym otworzyła domowe przedszkole dla 5 dzieci 🤪

całkiem fajny pomysł 😁 ale ja chyba nie miała bym tyle nerwów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Witam z wieczora 😉
Honoratka my mamy niemal identyczny rowerek dla naszej gwiazdy. Faktycznie kiepsko się go prowadzi 😞 No, ale w sumie jest ok 😉 My używamy go odkąd Tosiak skończył 7 miesięcy i teraz mamy już wiele części zdemontowanych(trzeba było ściągnąć rączkę zabezpieczającą przed wypadnięciem, parasol i teraz Kuba odkręcił też podstawkę pod nóżki, bo przeszkadzała maludzie 😉 )
W każdym razie taki czy inny - bez niego sobie nie wyobrażam spacerków w koło domu hehe
Justa Ty się brązujesz balsamem a ja skusiłam się na solarium 😎 Fajnie było 🙂 To ciepełko... Hehehe Milusio 😜

Ja uwielbiam solarium, oczywiście tak raz w tygodniu na 10 minut. Ale moje Dziewczyny z pracy mi morale prawią, że o nie zdrowe - bo ja mam dużo pieprzyków
Ale pewnie i tak się skuszę, bo też uwielbiam to ciepełko i mogę sobie urządzić mini drzemkę przy muzyczce 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
hej mamusie dziś dobry dzień
byłam na rozmowie kwalifikacyjej o pracę na super stanowisku w budżetówce
i ...
dostałam tą pracę 🤪 🤪 🤪
płacą bardzo dobrze ale dużo wymagają mam nadzieję że spełnię ich oczekiwania i zostanę tam na stałe

gratuluję i posyłam oklaska 🙂
a do mnie dzisiaj dzwonili z UP z propozycją żebym otworzyła domowe przedszkole dla 5 dzieci 🤪

całkiem fajny pomysł 😁 ale ja chyba nie miała bym tyle nerwów 😁

Honoratka GRATULACJE!!!Na pewno sie sprawdzisz, bo jesteś konkretna i ambitna kobietka 🙂
Przedszkole też niezły pomysł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Honoratko my mamy podobny rowerek i nie narzekam ;p przeszkadza mi jedynie, że rączka jest tak nisko a w moim nie da się jej podnieść a tak ogólnie jest OK. W sumie w takim rowerku to nasze dzieciaki przez kilka naście lat jeździć nie będą więc trzeba się poświęcić 😁 a poza tym Darek kocha jeździć w nim 🙂))

ANastazja też już trzeci dzień najchętniej by z niego nie zsiadała 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie, dawno u Was nie bylam, jak dzieciaczki?
napewno sa kochane 🤪 🤪
wrzuce Wam 2 filmiki mojej Kayi, milego ogladania 😉
http://www.youtube.com/watch?v=_t6DzgHn8T0&context=C404a8d1ADvjVQa1PpcFOzkHKct1r0Ex0Sl5Wi-tTFpxbniniI9K0=


http://www.youtube.com/watch?v=R1zDHLUkpb0&context=C414114aADvjVQa1PpcFOzkHKct1r0Ey4yyF5AK9wT_navjs7BuYo=
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...