Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry Babolce 🤪 😘
Święta, święta i po świętach 😉 Szykowania w cholipkę a teraz wszystko zalega w lodówce 🥴 Pofolgowałam sobie przez ostatnie trzy dni a teraz cierpię - żołądek się buntuje, bo odwykł od takiego jadełka 🤢
U nas też się zęby sypią 🤔 W ciągu ostatnich 10 dni pojawiło się 6 nowych, a dwa kolejne są w drodze i lada chwila będą na wierzchu 😉
Piszecie o 'dorosłych' łóżeczkach dla Waszych szkrabów. Muszę się pochwalić, że u nas dziś była pierwsza noc w takim zupełnie dorosłym 😉 Tońka ma taki jednoosobowy tapczanik. Założyliśmy Jej tylko specjalną blokadę na jeden z boków żeby nie spadła 😉 Przespała spokojnie całą noc, także sukces na całej linii 😎 Teraz aż dziwnie jak się wchodzi do Jej pokoju... Coraz mniej śladów po naszym niemowlaczku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Promyczku u nas tak samo Bartusia kącik stał się taki dorosły aż dziwne że jeszcze niedawno był taki tyciusi i słodziak był a teraz mały buntownik. W łóżku śpi spokojniej ale przede wszystkim gdy obudzi się w nocy sam zasypia co dla mnie jest mega sukcesem 🙂

My co prawda mamy dopiero jedną noc za sobą, więc w sumie ciężko powiedzieć cokolwiek na ten temat 😉 Ale u nas głównym powodem zmiany, były poranki. W łóżeczku zaraz po przebudzeniu Tosik szarpał za boki hałasując tak bardzo, że wybudzała Karola. Dzisiaj obudziła się, zeszła grzecznie z łóżka i przyszła do nas do sypialni. Bez wrzasków, hałasów - Lolek mógł pospać chwilkę dłużej 😉

Bartuś bosssski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Od jakiegoś czasu Tonia opanowała sztukę mówienia 'co to?'. Teraz przez cały dzień słyszę z każdego kąta 'co to? co to? co to?' Hehehe Fajnie, jak się tak dzidziolce zaczynają rozgadywać 🙂 Chociaż z tego co tu czytam, w kwestii gadulstwa Tosia zostaje daleko w tyle za Waszymi bąkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaduly to sie zaczna dopiero 😉 Maryla wczoraj miala jakis przeblysk geniuszu 😜 sama "porzadnie" umyla zeby, probowala chodzic, sama jadla obiadek i duzo powtarzala 😜 ona tak ma ze nie robi postepow przez kilka tygodni a potem nagle kilka rzeczy na raz jednego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Promyczku U nas ten sam powód mały jak wstanie to do nas przychodził do tej pory jak był w szczebelkowym to gdy wstał automatycznie zaczynał histerycznie płakać bez powodu. A teraz luks mały wstanie przyjdzie do nas i jest spokój 🙂
A z gadulstwem jesteśmy na etapie "daj" wszystko jest "daj" i poszeżamy słownik o wyrazy "moj' i "toje" czyli Twoje 🙂

Nusia no to gratulacje dla Marylki. U nas mały sam się kąpie tylko siedzimy z nim w łazience i po nim poprawiamy to jego mycie sie. Ostatnio też sam próbuje nakładać sobie buciki i skarpetki a jak mu nie wyjdzie to się biedny wścieka i krzyczy na buta lub skarpetkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o kupujecie już "dorosłe" łóżeczka, ja też chcę, z tym że na jesień...zrobi sie więcej miejsca bo teraz mam kanape i łóżeczko w tym malym pokoju.
a moja tak fajnie mówi trzymaj - dzibaj 😉 czec - cześć a jak przychodze z pracy to podstawia pyszczek i daje buzi....jak można nie kochać takich maluszków 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja jak wracam leci uradowana z łapkami w górę żeby mnie przytulić, daje buziaka i ... do torebki czy coś je przymniosłam "mam, mam" 😉

A dorosłe łożko dostanie jak najpierw kupimy dla Natali piętrowe (takie jednoosobowe) bo chce spać na górze. Pewnie na po komunii i po wakacjach (udało nam się dostać po 3 tyg. urlopu to chcemy wyjechać na cały ten czas nad morze by odpocząć po tym szaleńczym roku )dopiero zostawimy sobie wydatek przemeblowania ich pokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
My nie ryzykujemy jeszcze z doroslym lozeczkiem. Maryla jak zasypia to wstaje, kladzie sie na koldrze i ogolnie wydziwia, nie chcialabym zeby jeszcze mogla wyjsc z lozeczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
bry 🙂
My nie ryzykujemy jeszcze z doroslym lozeczkiem. Maryla jak zasypia to wstaje, kladzie sie na koldrze i ogolnie wydziwia, nie chcialabym zeby jeszcze mogla wyjsc z lozeczka 😁

u nas wygląda to dokładnie tak samo 😁 Darek chyba szkoli się na jakiegoś akrobatę 😁 u nas wystarczy, że są wyciągnięte szczebelki z łóżeczka chociaż na noc muszę zakladać bo już raz tak się wiercił, że prawie wypadł przez taką małą dziurę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka tez póki co łożeczko "ma zamknięte". No to próbuje górą wychodzić 😠 Tak zarzuca nogę do góry, że ma ją na szczebelkach. Od razu reaguję, nie zostawiam jej w łożeczku tylko wyjmuję od razu po przebudzeniu (no chyba, że zasypia ale wtedy to raczej wygibasy należąco uprawia)... Natala przeprowadziła się do dorosłego łóżka jak miała 2 lata i 3 miesiące i wtedy zastawiałam tapczanik fotelem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dziś pierwszą noc w życiu spałam w pokoju innym niż Anastazja
przyjechał narożnik i mąż narzucał mi gratów na sypailnię więc już nie chciało mi się tego w nocy sprzątać i spałam w drugim pokoju na narożniku - mąż był w pracy
masakra nie wiem jak ja to przeżyję
wszystko mnie boli twardy ten narożnik jak cholera
a sypialnia idzie w zapomnienie w tym tygodniu
jak mąż wróci idzemy patrzeć mebelki dla małej mam nadzieje że znajdą się jakieś fajne takie w dziecięcym stylu
ale na razie bez łóżka też z jednej strony bym chciała wsadzić ją do większego łóżka bo obija się w nocy o szczebelki ale z drugiej wiem że na 100% wypadnie bo tak się kręci przez sen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczynki witam się deszczowo
wczoraj jeden dzień było fajnie a dziś już znowu leje
nawet pranie nie zdążyło wyschnąć

pradziadkowie dziś kupili rowerek Anastazji
niestety nie ten co chciałam 🥴
uparli się i koniec chciałam dopłacić i mieć taki solidny ale kręcili nosem
no i mam teraz taki tańszy model z ciężko sterującą się rączką 😞
ale jakoś damy radę bo przecież drugiego kupować nie będę
http://allegro.pl/trojkolowiec-rowerek-trojkolowy-hello-kitty-i2255430084.html

za to kupiłam sobie przy okazji kilka zabawek dla Anastazji - cymbałki, bębenek i ma super radochę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej MamuŚki 🙂
u mnie dziś ładnie było teraz leje, jutro pewnie też deszczyk
właśnie farbuję włosy 🙂kurcze muszę je obciąć bo wyglądam jak lew
kupiłam sobie balsam brązujący, wiosna idzie a ja blada jak ściana
Miłosz wygląda jak kaskader, siniaki na czole , ślad na policzku z odbitego klocka i poharatana broda, masakra 🙃
Jak by go opieka widziała 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...