Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzieki lasencje za odpowiedzi 🙂
moja nigdy nie miała gorączki przy ząbkowaniu więc nie wiedziałam do czego to przypiąć, i trochę wysoka była, w pewnym momencie 39,5...na szczęście w nocy i od rana już tylko w granicach 37,3...już sama nie wiem, ale na wszelki wypadek idę z nią na kontrolę...
Honorata współczuję Ci z tym pogrzebem...
Kasiu nareszcie w piątek powiesz nam co tam w brzuszku słychać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej u mnie kacper ma tez od piatku goraczke bylsimyw paitek u lekarza i czyste gardlo uszy tez zdrowe osluchowo nic nie slychac,a goraczka tez dochodzila do 39,5.i dzisiaj tez ma goraczke ale juz mniejsza.i jest masakrycznie marudny 😞 pewnie to zabki i dzisiaj biegunka sie zaczela jeszcze do tego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anastazja tak jak przewidywałam płakała w chwili gdy przebrana już otworzyła drzwi sali zabaw
ale ja poszłam jeszcze do przebieralni żeby przejrzeć jej ubranka i wynieść te za małe to już jak wychodziłam za chwilę to nie słyszałam wcale płaczu wiec to może było tylko chwilowe
zobaczymy jak w ciągu dnia panie zdadzą mi relację
JUSTYNKO wczoraj pisałaś o Clotrimazolum wiesz zaryzykowałam i zastosowałam go wieczorem rano jaka różnica to nawet opisac nie umiem
masakra tamta maść wcale nie działała wysypka tylko rozprzestrzeniała się dalej
a teraz w jedną noc tak zbladła i się wygładziła że szok 🤪
no i jeszcze jedna sprawa moje dziecko śpi w tetrze i już 3 dzień z kolei budzi się o 7 rano z suchą tetrą - czyli nie siusia przez sen 🤪
jeszcze kilka prób i chyba nie będę jej nic zakładać do spania
pokupuję majteczki i w majtasach będzie spać 😁
no i kolejna nowość
ANASTAZJA PRZESTAŁA BUDZIĆ SIĘ W NOCY DO JEDZENIA 🤪 🤪 🤪
jakiś czas temu pisałam wam że budzi się średnio 1-2 w nocy
i zaraz po tym PRZESTAŁA
no tak sama z siebie po prostu nie obudziła się
jaki miałam szok gdy obudziłam się o 7 rano na drugi dzień
myślałam że to tylko taki jednorazowy przypadek ale później kilka dni z kolei to samo
zdażyło się że wczoraj przebudziła się w nocy ale to chyba bardziej przez to że my hałasowaliśmy ☺️
ale bądźmy dobrej myśli, że po prostu wyrasta już z nocnego jedzenia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie clotrimazolum uzywacie? te co stosuje sie u kobiet?
Honorata Maryla tez przestala pic mleko w nocy 😉 tylko wczoraj jej dalam, bo cos jej bylo i plakala mi strasznie i myslalam ze chodzi jej o mleko. mleko wypila i dalej w placz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
a jakie clotrimazolum uzywacie? te co stosuje sie u kobiet?
Honorata Maryla tez przestala pic mleko w nocy 😉 tylko wczoraj jej dalam, bo cos jej bylo i plakala mi strasznie i myslalam ze chodzi jej o mleko. mleko wypila i dalej w placz...

chyba przeczytały nasze córcie że narzekamy na nie hihih i postanowiły się zmienić 😜
a co do maści to właśnie miałam w zapasie w domu tą od problemów intymnych bo to chyba jest ta sama do wszystkiego - no nie wiem zaryzykowałam - pomogło ufff 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana. Pięknie słoneczko u mnie świeci ale niestety wiatr wieje że mało głowy nie urwie. Odbyliśmy już spacerek z Bartkiem, już od 7na podwórku. To dziecko ma niesporzyte pokłady energi, a mnie to powoli przeraża. Wczoraj cały dzień na podwórku aż mi nogi do tyłka wchodą a ten mały skubaniec jeszcze by chciał latać i to cały dzień na własnych nużkach. Wózek poszedł na urlop 🙂 Biedne moje koty szału dostają bo Bartek je gania i jeszcze krzyczy "tyci tyci oć"

Nusia to niezłą zabawkę Marylka sobie znalazła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ
u was sloneczko a u mnie zaraz bedzie padac i wiatr okropny kolejny dzień w domku 😞
z honorata wczoraj pisalam na gg dzisiaj pogrzeb jej tescia. 😞
kacperkowi juz goraczka przeszla na szczescie 🙂
laseczki jakie placki pieczecie na swieta? bo ja zaczynam juz planowac co tu zrobic do jedzonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haniu ja w niedziele ide a sniadanko do rodzicow na dół a pozniej jedziemy do mojej babci a w poniedzilek do poludnia u piotrka babci a pozniej jedziemy do piotrka siostry na warszawy i tam bedziemy spac wiec praktycznie nas nie bedzie w domku wogule i tylko zamierzam jakies dwa placki upiec i ze 2 salatki zrobic i wszystko 🙂
we wtorek odrazu po świetach seba ma miec eeg w warszawie w centrum i spimy w wawie bo musimy go obudzic o 3 nad ranem i zeby sam usnał snem naturalnym podczas badania o 13.wiec by mi przez droge spal i nici z badania 😞
a co do sprzatania to u mnie juz wszystko posprzatane tylko ogolnie juz ogarniam w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiu to dobrze Ci tak bez gotowania.
My śniadanie w tym roku jemy u rodziców Adama i niedziele tam spędzamy a w poniedziałek u mnie mamy obiad proszony będą obaj moi bracia z narzeczonymi więc jakiś obiad muszę zrobić:/ a to mi nie w smak.

Trzymam kciuki zeby z sebą było wszystko dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
wesa napisał(a):
nusia27 napisał(a):
dziewuszki jakie macie foteliki samochodowe? musze kupic malej jakis do polski, ale nie chce tez wydawac za duzo kasy bo na dobra sprawe bedzie je uzywala przez gora 2 miesiace w roku

kiedy sie wybierasz do żar....musimy sie spotkać 🙂


te ciotka, tylko jak mnie zobaczysz to mnie wolaj 😜 nie tak jak w zeszlym roku...
przylatujemy 17 kwietnia i zostajemy do 19 maja 🙂 musimy sie jakos ugadac
Masz tu mój nr tel. 668852475 będziemy w kontakcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 moja miała gorączkę 2 doby i na szczęście przeszła...lekarka mówiła ze to za wysoka jak na zęby ale mam nadzieje ze po prostu Maja tak zareagowała...ma strasznie napuchnięte dziąsła...budzi się z płaczem w nocy...czwórki jednak gorsze są..
jeśli chodzi o święta to nawet okien nie pomyłam, a teraz pogoda się pochrzaniła 😠 2 dni przed będę to robić...a tak to co zwykle kurze, podłogi - na bierząco...
coś bym upiekła nowego...dajcie jakis łatwy ale dobry przepis na ciacho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
u nas też pogoda do d..
musiałam wyjąć kurtkę zimową rano do żłobka bo byly tylko 2 stopnie i bardzo silny wiatr
teraz wcale nie lepiej bo 6 stopni a wieje jak cholera

nam wychodzą 4 zęby na raz 🥴 dwie czwórki na górze i chyba trójki na dole
no i pojawił się katarek mam nadzieje że od ząbków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
u nas też pogoda do d..
musiałam wyjąć kurtkę zimową rano do żłobka bo byly tylko 2 stopnie i bardzo silny wiatr
teraz wcale nie lepiej bo 6 stopni a wieje jak cholera

nam wychodzą 4 zęby na raz 🥴 dwie czwórki na górze i chyba trójki na dole
no i pojawił się katarek mam nadzieje że od ząbków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...