Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

promyczek1981 napisał(a):
Hej 🙂
A u nas wciąż po irlandzku 😞 Pada, pada, pada, pada...
W tym roku zupełnie lata brak 😞 😞 😞 Mieliśmy w sumie może tydzień ładnego słonka i to wszystko 😠


u nas juz tez pada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Kupiłam sobie nową zabawkę hehehe
Do tej pory ćwiczyłam tylko na rowerku stacjonarnym. Wczoraj wieczorem dołączył do nas CrossTrainer(orbitrek). Taka jestem szczęśliwa 🤪 🤪 🤪
Muszę Wam powiedzieć, że zrobiłam się totalnym świrem na punkcie ruchu 😉
podziwiam cię promyczku i posyłam oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczku super, ja kupilam sobie hula hop 😜 tylko nie bardzo znajduje na nie czas... wlasnie pochlonelam pol czekoladowego zajaca wielkanocnego, bo to wstyd tak dlugo ozdoby trzymac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uff ależ u nas dziś skwar od samego rana 🙂


kasiak napisał(a):
ja teraz chche sie wziac za to sikanie, bo Kaya pomimo, ze w pampersie, to jak sika lapie sie za pieluche i wola, ale na nocniku nie chce siedziec wiecej niz 30 sek. kupe tez wola, ale w momencie jak juz wali 🙃
u nad dokładnie tak samo. Łapie się za pieluszkę jak sika albo robi kupkę. Na nocniku usiądzie tylko na ułamek sekundy. Ona po prostu chyba nie kapuje do czego on służy. Ot taka zabawka chyba. Próbuję więc sadzać na kibelek. Jeszcze bez efektu ale może się w końcu uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas upał masakra, ale lepsze to niż zima i deszcz 😉
Młody lata cały dzień spocony, alejest niezmordowany
Mieliśmy ostatnio grypsko jakieś jelitowe - wszyscy po kolei, najpierw Miłosz
Teściowa będzie się wyprowadzać 🙂 🙂 🙂
Musi zrobić remont - myślę tak do końca sierpnia się wszystko zrobi a potem my remontujemy kuchnię i pokój 🙂wreszcie będę miała kuchnię marzeń 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
U nas upał masakra, ale lepsze to niż zima i deszcz 😉
Młody lata cały dzień spocony, alejest niezmordowany
Mieliśmy ostatnio grypsko jakieś jelitowe - wszyscy po kolei, najpierw Miłosz
Teściowa będzie się wyprowadzać 🙂 🙂 🙂
Musi zrobić remont - myślę tak do końca sierpnia się wszystko zrobi a potem my remontujemy kuchnię i pokój 🙂wreszcie będę miała kuchnię marzeń 🤪 😜

fajnie Justa 🙂 nie będzie się teściowa kręciła i ci marudziła 🙂 oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jak to jest u Was z mlekiem?
Jakie mleczko piją Wasze skarby i ile?
Tośce się coś pozmieniało i nie chce modyfikowanego za to 'zwykłe' krowie mogłaby pić litrami 🤢 Nie wiem co z tym zrobić 🥴 Dzisiaj jest już piąty dzień kiedy dostaje krowie rano i wieczorem(wypija po około 200ml). Nie wiem cholipka czy Jej nie zaszkodzę 😞 Powinna wciąż być na modyfikowanym... Całe szczęście nic się nie dzieje. Pamiętam, że Karola wysypywało po nawet malutkiej ilości takiego mleczka. On właściwie od samego urodzenia miał problem z alergiami 😞 Teraz ma astmę 😞 😞 😞 W sobotę rano miał taki atak, że nie wiedziałam jak Mu pomóc 🤨 Poleciałam do lekarza myśląc, że to może jakaś infekcja dodatkowo, bo kaszel miał taki dudniący, że normalnie chodziło mi po głowie, że jakiegoś zapalenia płuc dostał 😮 Okazało się, że to astma się tak rozszalała 😞 Teraz już prawie tydzień przyjmuje dodatkowe leki i jest troszeczkę lepiej, ale wciąż ciężko Mu wziąć głęboki oddech bez 'duszenia się'. Ehhh... Masakra! Najgorsze są ranki 😞 I ta bezsilność...
Oby Tonia nie miała takich 'rewelacji'...

A z tym mlekiem to 'dzięki' Lolkowi mam takie przeboje, bo zawsze Ją po kryjaku poił swoją porcją i pipucha się rozsmakowała 🤪 Najbardziej lubią pić kakao z jednego kubka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu jak samopoczucie na finishu? Czujesz już jakieś oznaki końca ciąży? 😎
Jak ten czas szybko leci 😮 Dopiero dzieliłaś się z nami nowiną a tu proszę - zaraz będziemy świętować narodziny kruszynki 🙂
Dzisiaj dostałam wiadomość od koleżanki, że jej maleństwo w końcu zdecydowało się opuścić brzuszek 🙂 Termin miała na 10-go 😮 Strasznie jestem tym faktem podekscytowana hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂 Promyczku pytasz jak się czuję na finiszu? jak wieloryb 🤪 😁 😁 jak do tej pory przytyłam 10 kg ale chodzę jak pingwin, brzuch mam duży ale jeszcze wysoko, pewnie znowu przenoszę 😞

co do mleka to mój Patryk pije tylko przed snem kaszę manną na zwykłym kupnym mleku (śpi całą noc)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
ja tam jestem za modyf ale jak dziecko nie chce bo bardziej mu krowie ''podchodzi'' to i tak nic nie możemy zrobić 🥴
Sonia pije dwa razy rano i na wieczór tak po ok180ml.i raz w dzień dostaje kaszke ryzową na modyf.mleku 🙂

Asiu a jak tam Sonia? uspokoiła się już troszkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki dawno mnie tu nie było ale do nadrobienia mało.
U nas bez zmian Bartek dalej odstawia cyrki ale już przywykłam.
My jesteśmy na krowim mleku bo mm Bartek gardził i nawet nie chciał tknąć ale pediatra stwierdził że skoro nic mu nie jest to mogę mu podawać i krzywdy mu tym nie wyrządzę.
Kasiu wstaw fotkę obecną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
ja tam jestem za modyf ale jak dziecko nie chce bo bardziej mu krowie ''podchodzi'' to i tak nic nie możemy zrobić 🥴
Sonia pije dwa razy rano i na wieczór tak po ok180ml.i raz w dzień dostaje kaszke ryzową na modyf.mleku 🙂
Maja też 1-2 razy dziennie dostaje kaszkę na mleku modyfikowanym albo kaszkę ml-ryż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...