Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Gdybysmy najpierw pisaly na tym forum,to bysmy to wybraly.My po prostu juz wroslysmy w brzuszek 😁 Ale tu tez fajnie popisac,bo jest kilka naprawde fajnych watkow,ktorych brzuszek nie ma 😁


oj i nie tylko to..na czacie jest rozmowa priv.....kalalambury....na forum-pośmiać się można..co nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
A w tym konkursie to jeszcze na czerwiec chyba wystartuje tylko zdjęcie zmienię i zacznę moestować wszystkich aby głosowali 😁

Próbuj próbuj, ja tam też wstawiłam zdjęcie ale tylko tak... nie będę brała w tym udziału 🙂 🙂 Mam zamiar kupić chustę... a będąc w belgii itak by nie wyslali tutaj:P:P i nie chce mi sie prosic wszystkich o glosy :P:P za bardzo leniwa jestem :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego mamuśki z okazji naszego święta kochane moje!!
no i Niunia tutaj też składam Ci życzenia z okazji imienin: dużo zdrówka, kasiurki i pełno uśmiechów Pawcia!! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też zajrzałam raz, a później tylko zerknęłam czy ktoś nie napisał..
a myślałam, że jakieś nowe mamusie dołączą do marcówek, a tu same swoje nadal.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
strona jeszcze nie ma nawet miesiąca. Nie jest jeszcze popularna w internecie, ale są czasem wejścia z zewnątrz, tylko jeszcze pewnie żadna nie zdecydowała się tutaj pisać 🙂
Na październiku jest nowa - Monika. Pisała do 19 maja, ale chyba zniechęciła się, bo któregoś dnia wszystkie zaczęły pisać "cześć" zamiast postów i nowa sobie poszła. Nie wróciła do dzisiaj. Pewnie znalazła inne forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...