Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
admin napisał(a):
[youtube]i53C7uQkpig[/youtube]

Hahaha....
Adminie, widzę, że tu zaglądasz więc spytam tutaj... Dlaczego nie mogę dodać posta na brzuszku... klikam w odpowiedz, szybka odp. lub cytuj i okienko nie wyskakuje... tak samo rubryka moje ostatnie posty i online- najnowsze posty się nie wyświetla tylko jest napisane ładuje... aaaa i tak samo z suwaczkami... pod każdym postem ładuje... tutaj nie mam problemu tylko na brzuszku 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
admin napisał(a):

Hahaha....
Adminie, widzę, że tu zaglądasz więc spytam tutaj... Dlaczego nie mogę dodać posta na brzuszku... klikam w odpowiedz, szybka odp. lub cytuj i okienko nie wyskakuje... tak samo rubryka moje ostatnie posty i online- najnowsze posty się nie wyświetla tylko jest napisane ładuje... aaaa i tak samo z suwaczkami... pod każdym postem ładuje... tutaj nie mam problemu tylko na brzuszku 😞 😞 😞

Nie wiem, może spróbuj wyczyścić cache w przeglądarce (tymczasowe pliki internetowe). Od kiedy tak się u Ciebie dzieje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku, co za "wielki brat" z Ciebie - Adminie 😁 😁 😁 skoro wiesz o wszystkich "wejściach" i postach. Myślę, ze sęk tkwi w tematyce wątków - my z racji, że się już kilka miesięcy "znamy" , często pozwalamy sobie na lekkie, bądź ot takie sobie tematy - a "nowe" być moze szukają odpowiedzi, porad, czy możliwości porównania swojego bobasa do rówieśnika... 🤔 czego tu nie znajdują a póki co wolą same nie pytać, tylko się "na coś natknąć przy okazji".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda napisał(a):
Jejku, co za "wielki brat" z Ciebie - Adminie 😁 😁 😁 skoro wiesz o wszystkich "wejściach" i postach. Myślę, ze sęk tkwi w tematyce wątków - my z racji, że się już kilka miesięcy "znamy" , często pozwalamy sobie na lekkie, bądź ot takie sobie tematy - a "nowe" być moze szukają odpowiedzi, porad, czy możliwości porównania swojego bobasa do rówieśnika... 🤔 czego tu nie znajdują a póki co wolą same nie pytać, tylko się "na coś natknąć przy okazji".


A wiesz kochana... wydaje mi się, że masz rację 🙂 🙂 Bo my to się już tak właściwie znamy i gadamy o wszystkim, nie tylno o bobaskach, ale także o nas, naszych problemach zmartwieniach itp.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A żebyś wiedziała, że cud 🙂 Wszystkie nasze dzieciaczki to cuda 🙂 🙂 🙂 Jak ja dzisiaj patrzyłam, jak mała się bawi na macie to byłam w szoku, ruszała maskotki i do nich gadała, a jak się pan ananas nie ruszał to krzyczała na niego :P:P:P Hehehe z A. staliśmy i się śmialiśmy i pierwszy raz mała sama się bawiła półtorej godziny 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę Wam, że wasze dzieciaczki już się bawią tak, ja jeszcze będę musiała poczekać 😞mój mały tylko obserwuje i się uśmiecha, ale niestety nie wyciąga rączek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
To jeszcze zrob tak,zeby ostatni post byl u gory i bedzie super 😁 W pierwszym momencie myslalam,ze mnie wylogowalo,bo wtedy tez jest taki sam uklad
niestety tego, żeby był u samej góry nie dam rady zrobić. Będzie taki układ jaki jest teraz, tylko dopracuję to, że przy wejściu do wątku przeskoczy od razu do ostatniej strony wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
To jeszcze zrob tak,zeby ostatni post byl u gory i bedzie super 😁 W pierwszym momencie myslalam,ze mnie wylogowalo,bo wtedy tez jest taki sam uklad
niestety tego, żeby był u samej góry nie dam rady zrobić. Będzie taki układ jaki jest teraz, tylko dopracuję to, że przy wejściu do wątku przeskoczy od razu do ostatniej strony wątku.

No to trzeba bedzie sie przyzywczaic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
To jeszcze zrob tak,zeby ostatni post byl u gory i bedzie super 😁 W pierwszym momencie myslalam,ze mnie wylogowalo,bo wtedy tez jest taki sam uklad

Ja tak samo.. myślałam, ze coś się popsuło i się wylogowałam i zalogowałam, ale widzę, że tak ma być... Trochę dziwnie, no ale cóż... Jakoś się przyzwyczaimy... Tylko właśnie dobrze by było, żebym mogła oglądać posty od mojego ostatniego.. :/ Bo inaczej ciężko tak po stronie szukać swojego ostatniego... a ja raczej czytam wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i dotarlam!
Jakos zapominam tu zagladac! ale obiecuje poprawe!
A mi jakos wygodniej jest jak posty sa na dole, nie moge sie na brzuszku przyzwyczaic ze sa u gory!
Moja Korni mnie dzisiaj zaskoczyła zasnela o 22 po godzinie wstala zjadla i poszla spac i wstala o 6 a nie dalej jak wczoraj na brzuszku narzekalam ze nie zdarzylo sie jeszcze tak zeby zasnela wczesniej jak o polnocy! No ale w niedziele konczymy 3 miesiace wiec moze moje dziecko dojrzewa! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w tej chwili jeszcze trzeba się przyzwyczaić, ale jak prace nad poprawkami w numeracji postów zakończą się, będzie można w swoim profilu wybrać porządek sortowania stron, więc każda z Was ustawi sobie taki jaki lubi. Ja również wolę, gdy ostatni post jest na pierwszej stronie, dlatego osobiście czuję niesmak, że zrobiłem coś takiego, nie mam jednak wyjścia.

Wszystkie wprowadzane poprawki służą temu, by link do danej strony forum był stały - tzn. zawsze wskazywał na tę stronę tego wątku, bez względu na to czy doszły nowe posty czy nie.
Na Brzuszku jeszcze jest po staremu, dlatego jak prześlecie komuś linka np. do 17 strony wątku marcóweczek, to za kilka godzin lub minut treść tej 17 strony będzie inna (z uwagi na to, że wszystkie posty poprzesuwają się). Tutaj już nie ma tego problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...