Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moja mała dzisiaj znowu strasznie płakała, tak jak po szczepieniach... przeraźliwy pisk... na pewno nie kolka, bo brzusio miękki, ale coś bolało... czopek pomógł, ale ja byłam w szoku... nie wiedziałam co się dzieje, bo Nika prawie wcale nie płacze... :/ Najgorsze jest to, że maleństwa nie potrafią powiedzieć co im dolega 😞 😞 A ja się martwię, bo mała nie równo oddycha i ma bezdech, i coś zalega jej w gardle, dziwnie chrapoli... ciekawe czy nie będziemy musieli chodzić na oklepywanie do kinezyterapeuty... bo miałam znajomą co z dzieckiem chodziła, jak miało coś na oskrzelach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poczytałam sobie posty ostatnich 10 stron - moznaby komedię nakręcić: najpierw słodycz komplementów, potem Niunia gadająca sama do siebie i na koniec przepis na naleśniki vel niemowlat 😁

Fajnie się tu robi..., choc jakoś nie mogę się za bardzo przestawić z "brzuszka"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i melduję się również tutaj po weekendowej nieobecności z zahaczeniem o poniedziałek! 😁 no ale aprawdę nie miałam czasu w weekend nad wodą, a wczoraj byliśmy na zakupach, no i A miał na noc, więc troszkę posiedzieliśmy sobie w trójkę;-)
no a Pudzian i tak już lepiej walczył niż na początku..no ale też powiedzieliśmy, że jak na początku nie rozłoży przeciwnika to przegra, bo kondycję ma bardzooo słabą.. zresztą my oglądaliśmy MMA z kolegami A i dziewczyną jednego ... to tylko ta dziewczyna i jeden z kolegów był za pudzianem, bo ja od razu noie wierzyłam, że wygra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...