Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

a i ja idę z małym na godzinkę zawsze.. 2godz. to za długo .. tak mi się wydaje, ale to zależy od Was.. my później jakby co to dpłacamy,bo to nie jest ta szybko sie przebrac jak jest sie samemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no w przyszłym tygodniu A. ma na 14.00, więc mogę zajrzeć 🙂 Tylko ja z Helenki z Zabrza, więc na Radzionkowie to się nie znam, więc byśmy musiały się gdzieś umówić.. np. pod Kauflandem? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Mój M. zepsuł kompa! Rano jeszcze rano udało mi sie zajrzec na facebooka a potem szlag jasny trafił komputer! Teraz podłączyłam laptopa zeby zajrzec na chwilke!
Mala zasnela wczoraj o 23.30! 🤪
A dzis zaskoczyła mnie znow bo zasnela na kocyku, chwile pomiałczala dałam jej smoczka i spi juz 1,5 godz! Na brzuszku!
Korzystam z chwili i zagladam do Was bo jak wstanie to pewnie znow bedzie płacz!
Samantko miło ze juz wrociłaś!!
ODezwe sie pozniej bo ide dokonczyc prasowanie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!!!

My wczoraj przerejestrowaliśmy autko, dzisiaj załatwiliśmy skarbówkę 😁
Zatankowaliśmy i czekamy na termin w warsztacie żeby rozrząd wymienić. Fajnie mieć własne 4 kółeczka 😁.

Młoda w żłobku jak zwykle super. Babeczki mówią, że pierwszy raz mają do czynienia z tak grzecznym dzieckiem. Także ostatnie dni zaliczone do udanych. Teraz ostatni weekend przed pracą chociaż we wtorek muszę wolne wziąć bo szczepienia. No ale cóż, taki lajf :PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla, jednak dobrze jest mieć samochód, ja to sobie nie wyobrażam życia bez niego :P , jak raz przetrzymali go nam w warsztacie, to masakra była, bo nawet po zakupy wieksze nie mozna pojechac...
Zazdroszcze, że Amelcia taka grzeczna 🙂 Ja bym swoją z miłą chęcią do żłoba oddała, ale no way... koniec swiata by był:P:P oczywiscie dla niej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie tez netbook ne dziala. Znaczy dziala, ale m tam cos tam grzebie i naprawia. Mlody po 18 zasnal. Chyba juz na noc. A ja nazarlam sie pierogow ryskich zexsmalcem, skwarkami i cebulka i zaraz pawia puszcze. Mdli mnie jak na poczatku ciazy 🙂 ogolnie tyle na dzis planowalam i nic nie wyszlo. Przepraszam Monia za gg 😞((( ale nie mam dostepu 😞((( a nie mOglam sie doczekac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka powiem Ci, że to zależy też od wielu czynników. Moja lubi szaleć na macie, a jak ma publiczność to jest wniebowzięta. A w żłobie to dookoła jakaś publiczność jest :PPP.
I nieważne, że dzieciaki na nią nie patrzą, ale wystarczy że są 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dawno nic nie piałam, ale jakoś tak nie mam ostatnio nastroju na forum ;-(
Samantko witaj ;-) Oktawia, oczywiście, że nie napisałam pozdrowień od Cibie ;-P Nie bij 😜 😜 😜
Szarla, cieszę się, że już po rehabilitacji, reszta bobasków pewnie też niedługo zakończy tą przygodę z ćwiczeniami.
Dorotko, co do żłobka i marca to i tak dzień przed pierwszym dniem trzeba dostać zaświadczenie, że dziecko się nadaję do żłobka od pediatry, więc tamten nie ma za dużo do gadania i jeśli zabroni małej to bym to jeszcze z innym lekarzem skonsultowała. Ale do marca jeszcze dużo czasu i wtedy Agatka będzie już całkowicie zdrowa ;-)
Misia spóźnione życzenia imieninowe dla Misiów ;-)
Monia Julka jest super, ale to wiesz ;-)
Haliszczanka, coś miałam Ci napisać, ale nie pamiętam 🤪 🤪 🤪
W niedzielę widzę się z Gerdzią ;-)
Czy Wy odbijacie jeszcze maluszków? Pawcio już prawie wcale nie beka, a jak już to po 2-3 godzinach po jedzeniu.
Jak dobrze, że już weekend ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!Dzięki za ponowne ciepłe powitanie 🙂-i za odpowiedzi...Szarla ja ząbki Amelci bardzo dobrze pamiętam 🙂Zaskoczyłaś mnie że już raczkuje...-widać że świetnie się rozwija i jeszcze z tym napięciem i asymetrią ok-CIESZE SIĘ 🙂Mój Oluś też grzeczny i też pięknie przesypia noce-śpi od 20 do 7 rano...Monisiu Julcia jest przesłodka a zdjęcie w nocniku mnie rozwaliło!Nie spodziewałam się że nadal się z tymi zębolkami męczycie 😞I Kornelka to samo 😞A mężem długo się nie nacieszę bo przyjechał na 2 i pół tygodnia i znów leci na półtorej miesiąca 😞Wiem że nie powinnam tak porównywać Olka bo przecież dzieci różnie się rozwijają ale jak poczytam jakie postępy robią wasze dzieci to aż mnie załamka bierze 😞Mi się wydaje że mój Oluś wszystko już mógłby robić tylko leń z niego 😉Pięknie podnosi przód pięknie podnosi tył ale zgrać tego żeby raczkować jakoś nie może 😉Ja nawet nie wiedziałam że już powinnam to żółtko podawać...a gdzie kupujecie jajka?Gluten daję codziennie rano łyżeczkę do mleka Bebiko 2R...Niusia jak Ty dajesz ten gluten?Bo wiem że Ty też dawałaś łyżeczkę...Tobie to się tak zbiera do nakopania że ja nabieram coraz to większej chęci żeby do Ciebie przyjechać 😜 To że mi męża zbałamuciłaś wybaczam ale że dziewczyn nie pozdrowiłaś 😉A ten mój komputer nadal nie działa i nie wiemy nadal dlaczego...jednego dnia wszystko działało a kolejnego już się nie włączył...cisza jakby ktoś wtyczkę z prądu wyjął 🤢 Widzę że Samantka znów pisze 🙂Malutka ta Twoja Nicolka-Olek ma 78cm.Mam podobną sąsiadkę...Ostatnio poszłam ją uciszyć bo 7-8 rano odkurza mieszkanie a ma strasznie głośny odkurzacz w dodatku z taką twardą końcówką i tak szoruje po podłodze że masakra...a jak pod czymś odkurza to nie podniesie tylko tak szura po podłodze i Olek jak śpi to się budzi i potrafią jeszcze remont robić do 12 w nocy...Nie wiem co jeszcze miałam napisać... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!Dzięki za ponowne ciepłe powitanie 🙂-i za odpowiedzi...Szarla ja ząbki Amelci bardzo dobrze pamiętam 🙂Zaskoczyłaś mnie że już raczkuje...-widać że świetnie się rozwija i jeszcze z tym napięciem i asymetrią ok-CIESZE SIĘ 🙂Mój Oluś też grzeczny i też pięknie przesypia noce-śpi od 20 do 7 rano...Monisiu Julcia jest przesłodka a zdjęcie w nocniku mnie rozwaliło!Nie spodziewałam się że nadal się z tymi zębolkami męczycie 😞I Kornelka to samo 😞A mężem długo się nie nacieszę bo przyjechał na 2 i pół tygodnia i znów leci na półtorej miesiąca 😞Wiem że nie powinnam tak porównywać Olka bo przecież dzieci różnie się rozwijają ale jak poczytam jakie postępy robią wasze dzieci to aż mnie załamka bierze 😞Mi się wydaje że mój Oluś wszystko już mógłby robić tylko leń z niego 😉Pięknie podnosi przód pięknie podnosi tył ale zgrać tego żeby raczkować jakoś nie może 😉Ja nawet nie wiedziałam że już powinnam to żółtko podawać...a gdzie kupujecie jajka?Gluten daję codziennie rano łyżeczkę do mleka Bebiko 2R...Niusia jak Ty dajesz ten gluten?Bo wiem że Ty też dawałaś łyżeczkę...Tobie to się tak zbiera do nakopania że ja nabieram coraz to większej chęci żeby do Ciebie przyjechać 😜 To że mi męża zbałamuciłaś wybaczam ale że dziewczyn nie pozdrowiłaś 😉A ten mój komputer nadal nie działa i nie wiemy nadal dlaczego...jednego dnia wszystko działało a kolejnego już się nie włączył...cisza jakby ktoś wtyczkę z prądu wyjął 🤢 Widzę że Samantka znów pisze 🙂Malutka ta Twoja Nicolka-Olek ma 78cm.Mam podobną sąsiadkę...Ostatnio poszłam ją uciszyć bo 7-8 rano odkurza mieszkanie a ma strasznie głośny odkurzacz w dodatku z taką twardą końcówką i tak szoruje po podłodze że masakra...a jak pod czymś odkurza to nie podniesie tylko tak szura po podłodze i Olek jak śpi to się budzi i potrafią jeszcze remont robić do 12 w nocy...Nie wiem co jeszcze miałam napisać... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja odbijam, ale to ze względu na rzyganie młodego. Chociaż nawet jak beknie, a potem na brzuchu niczym komandos się przemieszcza, to i tak rzyg leci.
Monia ja dalej nie mam gg... 😞(((
Niunia thx za życzonka.
A powiedz mi czemu Gerdy ostatnio brak? No i jeszcze o krzesełko chciałam zapytać, bo ja to nie jestem zadowolona z niego... chiński bubel... zastanawiam się kiedy rozpadnie się w kawałki... taki jest niestabilny i w ogóle szkoda gadać...
No i pochwalić mojego synka chcę, bo zjadł dziś miseczkę jabłka z brzoskwinią i potem na obiadek ziemniaka, brokuły i marchew. Do tego wsadziłam mu 1/2 żółtka... cieszyłam się jak głupia 😁DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem dlaczego dwa razy mi się napisało...Olusiowi zawsze się odbija zaraz jak go podniosę po jedzonku...a jak nie to też go sadzam albo odbija mu się jak leży na brzuszku...na szczęscie wreszcie mamy spokój z tym głupim ulewaniem 🙂
A miałam jeszcze Alankowi pogratulować ząbka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja daję też kaszkę z bobovity ale bezglutenową a tą z glutenem to nestle...Tak pytam o ten gluten bo nie wiem czy nie powinnam zwiększyć porcji do dwóch łyżeczek skoro już długi czas dostaje i jest ok...Kilka razy dostał też oprócz tej łyżeczki rano taki obiadek z kaszką pszenną więc tam też był gluten i nic mu nie było...ponawiam pytanie-gdzie kupujecie jajka?W sklepie ze zdrową żywnością?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja.Misia to mnie zdolowalas 😞A ja sie zastanawialam,co nic nie piszesz,bo mialas byc.No nic,najwyzej wczesniej sie poloze.Julcia juz spi,a ja uzupelniam jej pamietniczek.I z dzisiejsza data wpisalam,ze sama stanela 🤪 🤪Bylam z siostra w przychodni,a ona sie na takim niskim stoliku podciagnela i stala przez kilka sekund.A ja tylko powtarzalam "o ja,o ja 😁 "Moja kochana bestyjka 😁 Co do odbijania,to ja nigdy jej nie podnosilam.Jakos nie miala problemow z trawieniem.A ja mam jutro pierwsze wyjscie bez malej.Ide z siostra i znajoma popiwkowac do pubu,a panowie z dziecmi zostana..kurde ciesze sie jak glupia.No nic,skoro sie Misia nie masz jak odezwac,to ide zeby myc,przytulic sie do meza i spac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...