Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej!!!

Nie mam sił odpisywać. Julcia najlepszego za ząbala!!! I mamusia musi sukienkę kupić!

A u nas dramat po żłobku, młoda ma tak dupę odparzoną, że nigdy czegoś takiego nie widziałam :/. Kurde no... zasnąć nie mogła, płakała, rzucała się, normalnie nie moje dziecko. Zdjęłam jej pieluchę i od razu zamknęła oczy i zasnęła. Śpi z gołą dupcią. Niech w sumie się wywietrzy, nic tak ran nie leczy jak tlen. Założę jej coś za jakąś godzinkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarla, moja znajoma też tak miała z dzieckiem w żłobku. Tzn. jak przychodziła po dziecko to wiedziała , że nie miał wogóle zmienianego pampersa od rana, cały z kupki itd. Dziecko miało całą pupcie oparzona. A o dziwo 5 szt.pampersów codziennie znikało, ciekawe gdzie.. Znajoma miała takie cyrki w żłobku, nawet skargi nie pomogały..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupy nie miała. Nie wiem. Ale masakra jakaś. Co godzinkę chodzę i jej bepanthenem smaruję. Powiem im coś w środę. Najwyżej się do dyrektorki przejdę. Ale płakałam razem z nią. Jutro szczepienie i nie wiem czy zaszczepimy, bo dalej katar ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Spóźnione życzenia dla Agatki! Gratulacje dla Juleczki z powodu wyrośnięcia pierwszego ząbka. I w końcu jej na górze czy na dole wyszedł?
Szarla jejku jak mi szkoda Amelci. Koniecznie pogadaj z tymi kobietami ze żłobka bo nie sądzę, że to przypadek, że akurat po żłobku ma pupę odparzoną. To pewnie ich zaniedbanie. Uch chyba bym je rozszarpała za narażenia dziecka na takie cierpienie. Mam nadzieję, że szybko się zagoi i więcej nie powtórzy. Tulę Was mocno 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojej ode mnie też spóźnione życzonka dla Agatki :*** buziaki kochany maluszku :**
Szarla jejku, ale bym się wnerwiła. Co się stało, nie zmieniły jej pampersa czy jak?
Co do Antka to ja sama jestem zdziwiona co on tak nagle utył... codziennie w sumie je owoce i obiadek, a od tygodnia też kaszkę... no i coraz mniej wymiotuje. Hehe ale klocek mi rośnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, dawno nie pisałam, ale nie mam siły. W domu szpital ;-( Paweł od soboty wymiotował i miał biegunkę, do tego katar i kaszel. Wczoraj byliśmy u lekarza i podobno to dolegliwość trawienna, ale skąd ten kaszel. Jutro idę jeszcze raz. Nie poszłam dziś do pracy, bo dostałam w nocy gorączkę, mam katar i gardło mnie boli. M. też rewolucje żołądkowe całą noc miał ;-( Normalnie tragedia w domu, wszyscy chorzy, Paweł marudzi, my nie mamy siły wstać z łóżka ;-( Mam nadzieję, że to szybko minie, bo muszę jutro iść do pracy koniecznie. A najgorsze, że moja mam też jest chora i nie mamy z kim małego zostawiać, jeszcze jutro będzie M.,a potem to juz nie wiem co zrobimy. To się pożaliłam ;-( Spóźnione życzenia dla solenizantów!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Witam, dawno nie pisałam, ale nie mam siły. W domu szpital ;-( Paweł od soboty wymiotował i miał biegunkę, do tego katar i kaszel. Wczoraj byliśmy u lekarza i podobno to dolegliwość trawienna, ale skąd ten kaszel. Jutro idę jeszcze raz. Nie poszłam dziś do pracy, bo dostałam w nocy gorączkę, mam katar i gardło mnie boli. M. też rewolucje żołądkowe całą noc miał ;-( Normalnie tragedia w domu, wszyscy chorzy, Paweł marudzi, my nie mamy siły wstać z łóżka ;-( Mam nadzieję, że to szybko minie, bo muszę jutro iść do pracy koniecznie. A najgorsze, że moja mam też jest chora i nie mamy z kim małego zostawiać, jeszcze jutro będzie M.,a potem to juz nie wiem co zrobimy. To się pożaliłam ;-( Spóźnione życzenia dla solenizantów!!!!!!!!!!


TO nie za ciekawie u ciebie.. Obyście wszyscy wyzdrowieli szybciutko!
Ale mi się zasneło z Bartkiem , chyba z dobrą godzine z nim spałam.. teraz zrobię szybko cos na obiad , nakarmie małego i uciekamy na dwór bo tam piękna słoneczna pogoda! ;o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Dziewczyny ostatnio u nasz dość dużo się dzieje i nie zawsze mam czas pisać 🙂 Byliśmy dziś u lekarz przepisał Iguśiowi 2 syropy i maść super bo myślałam że będzie źle a było dobrze poszliśmy bo Igor wczoraj na wieczór dostał okropnych kaszli ... dałam dziś mu kaszkę malinową i nie chciał wogóle ją zjedz ale zrobiłam ja zadka i zjadł na szczęście
niunia[color=purple][/color] współczuje i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku Niunia strasznie współczuję!
Tak to jest że zdrowie najważniejsze obyście szybko wyzdrowieli i by choróbsko nie tykało nas. i naszych rodzin.
My byliśmy na rehabilitacji dzisiaj kolejne ćwiczenia dostaliśmy trochę nieciekawe bo Agatka raczej zawsze przy nich będzie mi płakać ale tylko raz dziennie mam je robić, no i to co zawsze jak majczęściej Ogólnie kobieta była zadowolona z postępów.Załamała mnie tylko tym że Agatce rośnie garbik na plecach i to my za to odpowiadamy.Kobieta powiedziała że albo ją sadzamy czego nam absolutnie nie wolno robić albo nieprawidłowo nosimy. Nie sadzamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny, niestety nie mam za bardzo jak zaglądać na forum, w zeszłym tygodniu Filip mi dał tak popalić, że nie wiedziałam co ze sobą zrobić, codziennie mi takie koncerty urządzał, że szok, a ja płakałam razem z nim. Za to w tym tygodniu jest o niebo lepiej. U nas zębów jak nie było tak nie ma, gratulacje dla Juleczki z powodu pierwszego ząbka, Niunia szybkiego powrotu do zdrówka, przyznaje się, że zdążyłam przeczytać 2 ostatnie strony.
Tak podglądam Wasze zdjęcia na FB, ale nam się dzieciaczki pozmieniały, już takie duże są, a jak zobaczyłam filmik, na którym Julcia stoi sama to sobie uświadomiłam jak szybko leci czas.
Dobrego dzionka życzę, postaram się zaglądać częściej.
A i jeszcze jutro z Tuską się widzimy na ploty 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, dzisiaj też jakoś nie mam czasu.. zaraz będziemy mieli gościa, jeszcze obiad musze zrobić a wieczorem to na jakieś zakupy musze sie wybrac ;p
Moje dziecko coraz wiecej śpi w nocy ! zasypia o 20.00 i wstaje ok 7.30 ;o ale za to w dzien praktycznie nie spi...
moze zajrze tu wieczorkiem, miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam widzę że dziś tez nikogo nie ma 😞 ja z Igorkiem właśnie wróciliśmy ze spaceru on spi na polu a ja mam czas dla wasz 🙂 u nasz się polepszyło powoli wszyscy wracam do zdrowia Igor się już o wiele lepiej czuje nawet nie widać po nim ze jest chory to dobrze bo ja bym też była chora z nerwów ... a właśnie
Wszystkiego najlepszego Bartusz dużo zdrowia i uśmiechu do mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przepraszam, że się wtrącę na Wasz wątek ale robię mały wywiad na potrzeby własne 🙂

Ja mam pytanie da Was Mamusie... jeśli kupujecie dziecku ubranko, to czy dostępny rynek spełnia wasze oczekiwania? Czy szukacie rzeczy oryginalnych? wyjątkowych? czy zadowalacie się tym co jest ogólnie dostępne? czy patrzycie na wzory na np. body? wiadomo jakość na pierwszym miejscu, ale czy ozdoby zawsze trafiają w wasze upodobania? aha i czy wolicie np. gładkie ubranka z jednym wyraźnym wzorem, nadrukiem? czy jakiś wzór, mniejszy, który się powtarza?

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję 😘
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla Bartusia!!! Rośnij zdrowo mały smyku 🙂
Nequita, ja dość często przeszukuję internet w poszukiwaniu rzeczy wyjątkowych dla mojego synka, takich innych niż wszystkie. I chodzi mi tu zarówno o fasony jak i o kolory bądź napisy na ubrankach. Niestety ciężko jest na coś takiego trafić. Mam zaledwie kilka body czy bluzeczek, które naprawdę trafiły w mój gust. Mam wrażenie, że dla dziewczynek jest trochę większy wybór wśród rzeczy wyjątkowych. A co do rodzaju wzorów, jakie mi się podobają, to zdecydowanie wolę gładkie ubranko z jednym wyraźnym wzorem.
Pewnie na tu od kilku dni takie pustki bo forum działa jak chce. Pozdrawiam Was wszystkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też szukam w internecie ubranek. I są to praktycznie wszystko używki z Anglii. W Polsce ciuchy dla maluchów są na jedno kopyto i takie mega dziecinne. Natomiast te angielskie ciuszki to po prostu miniaturki ubrań dla dorosłych. No i mają dużo takich rockowym fajnych bluz i spodni :P Mój Antonio w domu to w śpioszkach zapierdziela, ale na wyjście to się robi z niego gościu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...