Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dorota a co to za komorka?Bo P ma htc desire hd i tez nie umie na niej pisac.Co z tego,ze ma nielimitowany internet,jak ja nic nie umie na nim napisac:P Dobra ide sobie.Dobranoc kochane.A i Samatko witamy spowrotem 🙂Ja tez mam problemy z wcisnieciem Julci mleka.A taka z niej chudzinka,ze zeberka widac 😉Ale za to obiadki,deserki i paluszki wciaga az milo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Antoś jest superaśny!!! Tak patrze na jego zdjęcia i nie wiem gdzie on miał efekt zachodzącego słońca? Przecież on nic takiego nie ma!!!

Oktawia pewnie to płyta główna poszła. Już się pewnie nie uruchomi, albo na moment, ale podejrzewam, że płyta do wymiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaki Antonio uśmiechnięty 🙂
Ja kupuję wszystko bio, warzywa, owoce, ryż, jaja też. Najważniejsze, żeby miały na początku tego stępelka na jajku "0"... to są jaja najlepszej jakości. i gotuję w wodzie. przybieram się do kupna parowaru, ale jakoś nie ma za bardzo kasy teraz na to... sa wazniejsze wydatki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
.A i Samatko witamy spowrotem 🙂Ja tez mam problemy z wcisnieciem Julci mleka.A taka z niej chudzinka,ze zeberka widac 😉Ale za to obiadki,deserki i paluszki wciaga az milo

ja ostatnio czasami daje jej mleko z kartoniku, takie od 6 mc, waniliowe, o smaku ciastek lub z cacao. a i jeszcze te babki od zywienia polecily mleko nestle guigoz2 podobno jest slodsze, albo bebilon mam kupic...sprobuje jak te skonczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uciekam spać. Bo coś mnie dzisiaj w kościach łamie. Pewnie dlatego że mój brat przyjechał z kotem, a ja mam uczulenie :/. A te wszystkie alergeny zostały w chałupie :/. Normalnie wściekła na maksa jestem. A jeszcze jak próbowałam ich uświadomić, że mogliby już jechać to usłyszałam "no kotek musi się wyspać", normalnie padłam. Ja cała napuchnięta, z czerwonymi oczami, załzawiona z katarem i kotek który musi się wyspać!

Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Ja tylko na chwilke bo padam na twarz a mala jak zwylke nie spi! Mialam nadzieje ze dzis po 2 godzinnej, samodzielnej drzemce bedzie dosc spokojnie ale nic z tego!! Najgorsze jest to ze mio sie dzisiaj zakrztusiła gesta kaszke! Jadla spokojnie i z usmiechem az tu nagle jak sie rozryczala (oczywiscie miala w buzi kaszke bo dopiero co jej dalam) Tak płakala ze az w bezdech wpadła a jak juz doszla do siebie to wziela gleboki wdech i chyba zaaspirowala kaszke do płuc! Jutro sie okaze jak wstanie z kaszlem!! Próbowałam jakos sprowokowac zeby wypluła kaszke ale sie nie udało!! Cholercia zawsze cos!! Myśle ze dotknelam łyzeczka dziasla i ja mocno zabolało!! Jak mi sie nabawi zapalenia pluc to bedzie masakra bo ide od poniedziąłku do pracy!!
Miałam cos jeszcze napisac ale zapomnialam!!
Aaa wiem Kornelka odbija czasem nawet w trakcie jedzenia, a czasem wogole! ale tak z pare minut pojedzeniu wole ja na siedzaco potrzymac!
Julcia to przechodzi samą siebie!! Boska jest!
A usmiech Antosia bezcenny!!
Ja mam dosc na dzis Ide sie połozyc to moze i mala zasnie! Dobranoc!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jeszcze a propo jedzonka to ja kupuje warzywa i owoce od znajomych i wiem ze oni maja sprawdzone! A jajak zalezy raz ze sklepu a raz wiejskie!
Ja gluten dawalam prze miesiac pom lyzce do obiadku a teraz juz daje cała kaszke np na kolacje, poza tym chlebek tzn pietke do gryzienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
Misia, jak kto woli, ja kupuje bio, bo sama śmieci żrę więc chcę żyby chociaz mala zdrowiej jadla:P:P a i jakos tak wole... moze w polsce sa lepsze te warzywka, a tutaj wszystko przy autostradach rosnie :///

Akurat w moim rejonie to praktycznie sami rolnicy i warzywka mają dobre 🙂 zawsze od tych samych osób kupuję. Jajka też u sprawdzonej babeczki zazwyczaj kupuję. Czasem nawet ma 1 🙂 Ale mi nie zawsze chce się iść raniutko na targ. Idę spać, bo kot się przytula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
samantka napisał(a):
Misia, jak kto woli, ja kupuje bio, bo sama śmieci żrę więc chcę żyby chociaz mala zdrowiej jadla:P:P a i jakos tak wole... moze w polsce sa lepsze te warzywka, a tutaj wszystko przy autostradach rosnie :///

Akurat w moim rejonie to praktycznie sami rolnicy i warzywka mają dobre 🙂 zawsze od tych samych osób kupuję. Jajka też u sprawdzonej babeczki zazwyczaj kupuję. Czasem nawet ma 1 🙂 Ale mi nie zawsze chce się iść raniutko na targ. Idę spać, bo kot się przytula.

no wlasnie, mieszkasz akurat w takiej okkolicy gdzie jest duzo pol i upraw, jest w czym wybierac... 🙂 a ja w stolicy, warzywa importowane albo wlasnie wychodowane kolo autostrady... no takich malej nie chce dawac... wiec zostaly mi bio... i sie zdziwilam, bo wcale nie sa drogie tutaj... w marchewce tylko 10 centow roznicy, cukinia tez ok 20 centow... doslownie grosze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oktawia, Ja dodawałam przez miesiąc jedną łyżkę do mleka, w drugim miesiącu dwie, a teraz już daję wszystko, bułki, ciastka od 7 miesiąca, wczoraj Pawcio dostał chrupaczki (wafle ryżowe) i mu bardzo się spodobały ;-)
Misia Ja jestem zadowolona z krzesełka, moje jest stabilne i solidnie wygląda. Gerda tez była zadowolona, więc albo masz na serio jakiś szajs, albo jesteś bardzo wybredna 😜 😜 Może oddaj je, jak Ci nie odpowiada, chyba na Allegro jest możliwość zwrotu towaru w ciągu 7 dni.
Edzie kiedy Ty do pracy idziesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja to warzyw bio nie musze szukac... mam blisko duzy sklep i tam sa... gorzej z miesem czy ryba, bo jest tylko piers z kurczaka i losos... no i jakies mielone, kielbaski itp, a w calosci mieska nie ma i to musze szukac... no ale to nic..Ja to sie zaraz ugotuje... goroco u mnie... w dzien byla taka duchota ze glowa mala... jutro to samo... ale robimy piknik z rodzina i znajomymi to caly dzien poza domkiem 🙂 Spadam spac, bo rano musze salatki zrobic... mmm... az mi slinka cieknie na mysl o salatce z curry:P
Dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek 🙂
My już od dawna na nogach, młody wtrąbił już miseczkę owocków i lecimy na targ, bo mam zamiar kupić mu maliny 🙂 Jagody już wcinał.
Ja też robię dziś sałatkę, ale z tuńczyka. Może też do kina uda nam się wyjść, jeśli tata chrzestny odważy się z Antkiem zostać... :PP wyślę ich na spacer, to będzie miał spokój.
Niunia co do krzesełka to powiem Ci tak. Regulacja oparcia strasznie jest głośna jak wciskam to z tyłu. Poza tym całe krzesełko niby stoi, ale jak mały się rusza to ono razem z nim... oddać już nie oddam, bo tydzień już minął... i nie chodzi o moją wybredność tylko boję się, żeby młody w końcu nie wyleciał. A poza tym to jest naprawdę chińszczyzna (MADE IN PRC). I jestem o to zła, bo nie chcę chińskich rzeczy kupować... wiecie w jakich warunkach pracują ludzie po to, żebyśmy mogli tanio kupić? Jaki tam jest wyzysk? Ehhh... no nieważne, takie moje przekonania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia za Antkowy usmiech ci wybaczam.Jezu,on jest boooski!!!I nie daj mu sie za laskami ogladac,bo jego w Londku czeka 😁 Samantko dzieki za podsuniecie pomyslu z tym mlekiem smakowym.Musze tego poszukac,moze u nas tez bedzie.A co do warzyw,to ja czesc dostaje od znajomej z ogrodu,a czesc w sklepie dokupuje.Tyle,ze kupuje normalne,bo w UK poza cena to te bio niczym sie nie roznia.Wiem,bo pracowalam na fabryce i roznily sie tylko tym,ze przyklejalismy jeszcze jedna naklejke wiecej 😜 Edytko mam nadzieje,ze nic Kornelci nie bedzie.A tak w ogole witam sie we wspanialym humorze.Wyspalam sie dzisiaj!!!!Przespalam 8 godzin ciagiem,potem o 5 szybkie karmienie i kolejne 2 godziny snu.Jejku,jak czlowiek sie wyspi,to zycie sie wydaje takie piekne 😜 😜 I jeszcze ten wypad dzisiaj 😁 Male rzeczy,a ciesza 😁 Maju dlatego wlasnie ide,bo wiem,ze on sie nia dobrze zajmie.Jakbym miala jakies watpliwosci,to bym jej nie zostawila.A my wczoraj wieczorem z mezem przegladalismy Julci pamietniczek..tam byly zdjecia z usg,porodu i jakos tak nam sie milo na serduchu zrobilo,jak to wspominalismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia na co sie wybieracie?Mi Piotrek glowe suszy o 1920,bo graja w kinie kolo nas, ale nie chce mlodej z siostra zostawiac.Chociaz po ostatnim,jak dalam Marysi zakaz zblizania sie do Julki,a szwagier kilka razy dal Marysi lanie za gnebienie Juli widze u nich poprawe 😉 😉Ale jak to mowia,nie chwal dnia przed zachodem slonca 😜 No a mnie dzis czeka wyprawa do...okulisty.Bo nigdy nie mialam problemu ze wzrokiem,a od ciazy cos gorzej z daleka widze.Mam nadzieje,ze nie na tyle,zeby nosic okulary.Troche sie boje,bo u mnie w rodzinie wszystkich meczy dalekowzrocznosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...