Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry drogim koleżankom 🙂 Ja już po egzaminie. Znam już wyniki.... zdałam 😁 Jutro jadę na egzamin ustny, za tydzień obrona i studia będę mogła uważać za zakończone.
Grzesio już wykąpany, najedzony i od godziny kima w łóżeczku. A mamusia świętuje zdany egzamin przy zimnym piwku, hihihi. Jak długo przed zajściem w ciążę i w trakcie ciąży nie piłam takteraz nadrabiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haliszczanka gratulacje! Ja pewnie jak wypiję jedno piwko to padnę :P. W zasadzie boje się troszkę, bo przed ciążą paliłam i mogłoby mi się zachcieć. Aczkolwiek wiem, że do fajek nigdy nie wrócę, bo wiem jak ciężko rzucić. Miałam parę podejść do rzucenia przed ciąża, bez skutku. Dopiero dwie kreski na teście skutecznie mnie wyleczyły z fajeczek 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak w ogóle to mam dziś problem z Pawłem. Od 7 spał w sumie może z 1,5 był marudny, nie płakał jakoś tylko tak marudził, no wiecie jak. Nie chciał prawie jeść.Teraz go wykąpałam to zjadł po tylko 110 ml (a zjada już po 170ml) Odłożyłam go do łóżeczka zawsze sam zasypia, teraz niby śpi, ale się boję co będzie w nocy. Nie wiem co mu jest, ale jest jakiś dziwny. Temperatury nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
A tak w ogóle to mam dziś problem z Pawłem. Od 7 spał w sumie może z 1,5 był marudny, nie płakał jakoś tylko tak marudził, no wiecie jak. Nie chciał prawie jeść.Teraz go wykąpałam to zjadł po tylko 110 ml (a zjada już po 170ml) Odłożyłam go do łóżeczka zawsze sam zasypia, teraz niby śpi, ale się boję co będzie w nocy. Nie wiem co mu jest, ale jest jakiś dziwny. Temperatury nie ma.


Niunia to może zęby... 🙂 Ja we wtorek kupię małej maść.. W poniedziałek niestety wszystko pozamykane... Święto... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!I ja tu do Was dołączę ok? 🙂Zaledwie kilka dni mnie nie było a Wy mi już nawet zdążyłyście uciec...i tutej widzę że też stron już jest nadrukowanych...postaram się wszystko nadrobić ale teraz wchodzę na chwilkę żeby się przywitać 🙂Haliszczanka gratulacje!Właśnie zjadam ciasto i nalałam sobie kieliszeczek likierku więc obiecuję wypić za Twój sukces!Czy Misia musi być Misią czy może być Emką?Szarla współczuję tego okropnego nałogu-tyle osób się męczy jak rzuci żeby znów nie zacząć...mam nadzieję że jakoś wytrwasz nawet jak się skusisz na alkohol 🙂Niunia może Pawełek poprostu ma taki gorszy dzień...myślę że jeśliby trwało to tak z kilka dni to mogłabyś się martwić...Wiesz że mi się śniłaś 😁Leżałaś na materacu i trzymałaś tak w powietrzu pod pachy Nicolkę-dziwiłam się że tak sztywno trzyma główkę i obok Ciebie na materacu leżał Pawełek jak położyłam obok niego swojego Olka to Pawełek zapytał - co tak się dziwię 😁Zaskoczyłam się że umie mówić 😁
A u nas wszystko dobrze...cieszę się bo w następny wtorek już będzie mąż 🙂A teraz wracam do czytania-może troszkę nadrobię...życzę Wam spokojnej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też zmykam spać bo jak na razie zajełam sie lekturą waszych wątków ale juz dochodzi północ a moja Panienka ostatnio wstaje około 5 i urzeduje na całego do 7...a ja ledwo o tej godzinie żyje 😉codziennie sobie obiecuje że idę spac razem z moimi dzieciaczkami i codziennie nici z tego...ale w ciągu dnia marzy mi sie drzemka choćby taka 15minutowa jak mojej Martynce ostatnio bo niestety i ona weszła juz w etap ząbkowania i przez to w ciągu dnia sypia bardzo kiepsko...no i tak to juz jest...z jej brzuszkiem sie w końcu uspokoiło to zaczęło sie ząbkowanie...musimy jakoś to przetrwać... 😁
dobrej nocki dla wszystkich mamusiek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haliszczanka ja w Olsztynie studiowalam technologie zywnosci i zywienie czlowieka. Mialam isc na specjalnosc technologia mleczrska, ale poszlam na biotechnologie zywnosci. Teraz mysle o podyplomowce z dietetyki i doradztwa zywieniowego. A Ty co konczysz? Tez na UWM?
Oktawia pisz jak Ci wygodniej Misia lub eMKa.
A moj maly spal znow od 21 do 6. Z tym, ze u niego to juz koniec spania tak do 10 😞 ja padlam po 22.
A trzymacie maluchy pod pachy? Bo ja Antka tak podnosze i glowa mu nie leci.
Milej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...