Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Misia zdrówka, mój jak jest to karmi ale gównie go nie ma hihi Kaszke na noc owocki rano 🙂

Haliszczanka oliwa tez OK A kaszki inne/kleik zbożowy bezglutenowego (ryż) lub z glutenowego (pszenica, żyto, jęczmień, owies) można dawac wg schetmatu IMiD w 7 miesiącu czuli dokładnie jak ktoś wcześniej powiedział po miesiącu od prowokacji - u ciebie to lada chwila bo za jakies 2 tygodnie 🙂
Uczulenie znika i jest i bylo ytylko na buzi. Zobaczymy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a propo uczulenia to przypomniało mi sie ze synek kolezanki dostał strasznej wysypki na brzuszku!! I doktor powiedziała ze to na 100% uczulenie, tylko nie iadomo na co bo nie dostawal od tygodnia nic noweg, ale tez dr powiedziala ze to moze byc jednorazowa sprawa i na razie nic w diecie nie zmieniac tylko obserwowac malego i jak sie nic nie pojawi to dalej rozszerzac diete a jak znow sie powtorzy to zaczac od nowa pojedynczo wprowadzac skladniki!! Moze komus pomoze ta info!!

A Julka wymiatasz!! Brawo kochanie za postepy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Taaaa a wez cos powies na krzesle albo otworz lodowke 😜


Nooom. Bo to tak ładnie wisi i trzeba pociągnąć. U nas wczoraj chora była na suszarkę z ciuchami. Bo tyle na górze wisiało :PPP. Raczkowanie mnie przerasta, a jak nam wstaną na nogi to będzie masakra. Może w końcu schudnę :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla ja jeszcze jak w ciazy bylam i mowilam,ze szybko schudne,to mnie siostra wysmiewala.I powtarzala,ze schudne dopiero jak Julcia chodzic zacznie i bede za nia biegac.I obawiam sie,ze ma racje 😜 😜 😜 Taaa suszarka tez wymiata.Pol prania na dole lezy.No i wszelkie kabelki.To jest dopiero czad.Wczoraj wcisnela sie w taka mala szpare pomiedzy lozkiem i sciana..cos podejrzanie cicho mi bylo,ja patrze,a ona ladowarke od telefonu w buzi mietosi.Dobrze,ze z pradu wylaczona byla.To jakas masakr jest.A kwiat to prawie codziennie na ziemi lezy,bo mam takiego wielkiego na podlodze stojacego....Az sie boje,co wykombinuje jak zacznie chodzic 😜 😜 Teraz tatus karmi Julcie a mama idzie pod prysznic.U nas dzis z 30 stopni bylo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda super. U mnie 13, ale słoneczko świeciło. A co do kabla to też mi młoda cichaczem siedzi, patrzę, a ona kabel od żelazka miętoli. Normalnie pierwsza myśl, że dobrze, że jej to żelazko na łeb nie spadło. Normalnie czasem się załamuję, że jak w ogóle mogłam do tego dopuścić. Teraz jak jest cicho to od razu patrzę co się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
Pati my dzisiaj na 18.00 do aqua idziemy, ale pewnie za późno dałam znać nie?


za późno troszeczke. Ale i tak bysmy nie poszli , po pierwsze: byliśmu na imprezie - u szwagierki na urodzinach, po drugie: mały dopiero po chorobie.
Mam nadzieje ,że nastepnym razem się uda !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny my z Igusiem chorzy jesteśmy i się w domu kurujemy.Lekarka powiedziała że ja mu sie pogorszy to żeby jutro przyjdź zobaczymy jutro.
Widziałam że coś pisaliście na temat karmienia dzieci przez mężów mój wogółem nie karmi syna a jak już ma to poduszkami go odkłada i tyle nie raz widziałam na właśnie oczy...A co do opieprzania nasz za nie karmienie małego też mi się nie raz dostało ale oni zawsze mądrzy bo to nie oni muszą to robisz... Ja mojemu powiedziałam co mi pediatra mówiła że mam mało pokarmy to następnym razem był zemną i sie pytał czy to prawa... Ale był zdziwiony jak usłyszał to co mu powiedziałam w domu zaraz po powrocie przepraszał ...
PS: Igor już pomału wstaje do pozycja siedzącej SAM bez mojej pomocy jak dotyczysz:P
a jego piski są teraz coraz głośniejsze...dobra lecę Lulać DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Julka to jest nieziemska 🙂 a najlepsze jest ostatnie ujęcie z bliska i te jej wielkie oczy i długaśne rzęsy 😁
U nas też królują kabelki i moje japonki... lepsze niż gryzak :/ a o do lizania też się nadają 😁 ewentualnie moje stopy 🤪 ach nie zapominajmy o pilotach, iphonie i netbooku... najfajniejsza jest klawiatura, z której Antonio najchętniej wydłubałby wszystkie literki...
Niunia w zeszłym tygodniu doszło nam krzesełko i powiem szczerze, że nie jestem nim zachwycona. Stwierdzam, że to badziewny chiński bubel... czekam tylko kiedy się rozleci, bo jego konstrukcja zostawia wiele do życzenia... trochę żałuję, że nie wybrałam trochę droższego, ale polskiego. Nie wiem, czy to tylko mi się taki trafił??? Jak to u Ciebie? Bo regulacja oparcia jest tragiczna... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek 😉
u nas noc cała przespana. 🙃 Wasze maluchy też się odkrywają w nocy? Bartek się odkrywa a rano jest zmarzniety. Chyba zaczne mu dawac śpiwór do spania żeby sie nie odkopywał i żeby nie spał w poprzek,bo zimne noce juuz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny. niestety u nas noc jak zwyle z pobudkami .. pierwszy raz o 2.30, pierwszy raz tak wcześnie.. a później to już nie wiem, o której się obudził.. ale pewnie gdzieś koło 4., wtedy wzięłam go do siebie.. a i tak co chwila mi się rzucał... nie wiem czy nie idą mu kolejne zęby.. a tego co już dawno ma nie da sobie zobaczyć.. wystawia język i koniec.. rób co chcesz.
Byliśmy w aqua na 18.00 i chyba to jest troszkę za późno.. bo mały fakt bawił się, ale później już się tulił do mnie ze zmęczenia..
Julka jest cudna i jak już Ci pisałam Monia.. góra za miesiąc będzie pomykać 😁 a wtedy kwiatek na przechowanie 😁
a co do kabli to Alan też się już dobiera do nich, ostatnio by mu telefon na głowę spadł.. bo abel od ładowarki złapał..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Alanka że ma już zębolek ! 😉 Mój to niewiadomo co tam chowa, nie chce nikomu pokazac.. hah
tak się zastanawiam czy zakupić kojec http://allegro.pl/kojec-lozko-lozeczko-turystyczne-baby-mix-i1828133441.html?source=oo i nawet pzrystepna cena.
Zgadza się z tuskaa, Julka to juz zaniedlugo będzie brykać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...