Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja juz sie Mai placzem tak nie przejmuje 🙂 Mialam niezly trening przez pierwsze miesiace..Teraz wiem jak juz zadzialac, zeby sie nie rozkrecila za mocno..Ale zdarza jej sie czasem poplakac tak jak kiedys ale to jak jest spiaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja myślałam, że cały wątek zostanie tu przeniesiony z "brzuszka" tzn. wespół z archiwum.

No i fajnie by było, gdyby i tu przenieść może zaległe opisy "mój poród" z brzuszka.

A my wróciliśmy niedawno znad ogniska - Patryczek był dziś wyjątkowo grzeczny 😁
Dziewczyny, które "kręcą się " z zamiarem dotarcia do Trójmiasta - moze uda się spotkać. I Michasia zgadzam sie z Tobą - Niunia ma w realu bardzo dziewczęcy głosik 🙂

Dzisiaj mój synek mnie mega zaskoczył - położyłam go na brzuszku, odwróciłam się na chwile do kompa, spoglądam na niego, a on na pleckach 🤪 🤪 🤪 a ja to przegapiłam 🤨 później już nie chciał.

Uciekam Kochane, dobrej nocy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta co do fenoterolu to mi go odstawili bo stwierdzili że nie ma sensu przy tak dużym rozwarciu zatrzymywać sztucznie poród bo może wdać się infekcja. Miałam 4cm i zero szyjki. Tam w ogóle są przyzwyczajeni do bardzo wczesnych porodów ja to już wg. nich miałam duże i rozwinięte wystarczająco dziecko.
Moja koleżanka z pokoju leżała bez wód płodowych 2,5tyg lekarze chcieli by dotrzymała chociaż do 32tc. dZIecko było w krytycznym stanie po urodzeniu własnie ze względu na infekcję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Widze ze sie rozkrecamy!
Ja tylko na chwilke bo trzeba isc spac bo jutro na szczepienie!
Gerda brawo dla Patryczka za obrót! I nie martw sie nastepny raz napewno juz zobaczysz!
Ja mniej wiecej tez juz sie orientuje co mala robi w jakich godzinach i jak np zbliza sie 13 to wiem ze musze ja ululac bo jak nie zasnie to bedzie afera. A dla potwierdzenia od 1 czerwca do wczoraj notowalam co i o ktorej robi Korni i prawie w tych samych godzinach np jadla, spala czy byla aktywna! Polecam zwlaszcza dla mam dzieci placzacych! Dzis nasz dzien wygladal rewelacyjnie bo uprzedzalam jej placz, a nawet pospala 3 godz!!! 🤪
To do jutra kochane, odezwe sie po szczepieniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
niunia26 napisał(a):
Tak się adminie zastanawiam, jak te dwa fora będą funkcjonowały jak Ty na urlop pójdziesz ;-)

A Ty zaraz o najgorszym 😜 Jak się wybieram na urlop, to zawsze tam, gdzie jest dostęp do netu 🙂


To faktycznie się relaksujesz z rodzinką ;-) I netem ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia nie było tak źle mam zdrowe dziecko! 🙂
Wyobraźcie sobie że ja spędziłam tam prawie 2miesiące a była tam dziewczyna która leżała od 18tc. najpierw na podsuwaczu a potem mogła chodzic do toalety. W gnieźnie powiedzieli jej że już po ciąży a w POznaniu ją zaszyli i kazali leżeć. 3tyg. Temu ona jeszcze w szpitalu leżała ponoć zdjeli jej szew w 36 tyg. I jeszcze nie urodziła. A prawie straciła to dziecko 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
admin napisał(a):
niunia26 napisał(a):
Tak się adminie zastanawiam, jak te dwa fora będą funkcjonowały jak Ty na urlop pójdziesz ;-)

A Ty zaraz o najgorszym 😜 Jak się wybieram na urlop, to zawsze tam, gdzie jest dostęp do netu 🙂

To faktycznie się relaksujesz z rodzinką ;-) I netem ;-)

Takie życie. Wolę zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie zrestartować serwer i nie odbierać telefonów od dziesiątek klientów, że im strony nie działają, niż np. wracać specjalnie po to do Polski 😜
Brzuszek i Mamusie to moje hobby. Poza tym pracuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
samantko, jednak warto być wytrwałą i trochę poczekać ? 🙂 Fajnie, że wszystkie tu jesteście 🙂
Monisia_D oczywiście również - Ty to w ogóle jesteś od pierwszego dnia prawie z nami 🤪

Warto, warto 😉
Już trochę męczyło nie pisanie na 2 fora... a już dzisiaj w ogóle... tyle samo stron do nadrobienia na brzuszku co i na mamusiach 🙂 🙂 No ale niunia podjęła męską decyzję 😜 😜
Adminie, a która ja byłam? bo jestem tu od 2 maja bodajże, a mamusie istnieją od 1go??? Czy się pomyliłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
admin napisał(a):
samantko, jednak warto być wytrwałą i trochę poczekać ? 🙂 Fajnie, że wszystkie tu jesteście 🙂
Monisia_D oczywiście również - Ty to w ogóle jesteś od pierwszego dnia prawie z nami 🤪

Adminie, a która ja byłam? bo jestem tu od 2 maja bodajże, a mamusie istnieją od 1go??? Czy się pomyliłam 😜

Twoje #ID to 26. Obecnie zarejestrowanych jest 111 osób.
Praktycznie stronka chodzi od 29 kwietnia, ale upubliczniona została 30 kwietnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...